Volkstelling van 1829: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{underConstruction}} | {{underConstruction}} | ||
Onderstaand overzicht van de '''volkstelling van 1829''' geeft per adres het aantal gezinsleden, de hoofdbewoner, de leeftijd en het beroep. | Onderstaand overzicht van de '''volkstelling van 1829''' geeft per adres het aantal gezinsleden, de hoofdbewoner, de leeftijd en het beroep, zoals vermeld op de lijst. | ||
De originele aktes zijn te vinden op de website van Regionaal Historisch Informatiecentrum Eindhoven (RHCe) [https://www.rhc-eindhoven.nl/collectie?mivast=48&mizig=210&miadt=48&micode=13180&milang=nl&mizk_alle=volkstelling%201829&miview=inv2 toegang 13180 gemeentebestuur Deurne inv.nr. 4528]. Het bronnummer geeft de volgpagina in die bron aan. | De originele aktes zijn te vinden op de website van Regionaal Historisch Informatiecentrum Eindhoven (RHCe) [https://www.rhc-eindhoven.nl/collectie?mivast=48&mizig=210&miadt=48&micode=13180&milang=nl&mizk_alle=volkstelling%201829&miview=inv2 toegang 13180 gemeentebestuur Deurne inv.nr. 4528]. Het bronnummer geeft de volgpagina in die bron aan. | ||
Regel 110: | Regel 110: | ||
|45||Wasberg||44||3||[[Wilhelmus van der Sande (1799-1831)|Zanden, Willem van der]]||30||landbouwer||12 | |45||Wasberg||44||3||[[Wilhelmus van der Sande (1799-1831)|Zanden, Willem van der]]||30||landbouwer||12 | ||
|- | |- | ||
|46||Wasberg||45||4||[[Franciscus van Moorsel (1756-1806)|Zanden, Wilhelmina van der]]||66|| | |46||Wasberg||45||4||[[Franciscus van Moorsel (1756-1806)|Zanden, Wilhelmina van der]]||66||landbouwerse||12 | ||
|- | |- | ||
|47||Wasberg||46||7||[[Joannes van de Kerkhof (1779-1863)|Kerkhof, Johannis van de]]||50||landbouwer||12 | |47||Wasberg||46||7||[[Joannes van de Kerkhof (1779-1863)|Kerkhof, Johannis van de]]||50||landbouwer||12 | ||
Regel 160: | Regel 160: | ||
|69||Haageind||style="background-color:#FC9;"|64||9||[[Adam Hommen (1793)|Hommen, Adam]]||36||fabrikant||17 | |69||Haageind||style="background-color:#FC9;"|64||9||[[Adam Hommen (1793)|Hommen, Adam]]||36||fabrikant||17 | ||
|- | |- | ||
|70||Haageind||style="background-color:#FC9;"|64a||5||[[Johan Schmitz | |70||Haageind||style="background-color:#FC9;"|64a||5||[[Johan Schmitz|Schmitz, Johan]]||30||fabrikant||18 | ||
|- | |- | ||
|71||Haageind||65||8||[[Gerrit van Riet (1776-1850)|Riet, Gerard van]]||53||notaris en burgemeester||18 | |71||Haageind||65||8||[[Gerrit van Riet (1776-1850)|Riet, Gerard van]]||53||notaris en burgemeester||18 | ||
Regel 326: | Regel 326: | ||
|149||Kerkeind||138||3||[[Pieter Lammers]]||58||landbouwer||37 | |149||Kerkeind||138||3||[[Pieter Lammers]]||58||landbouwer||37 | ||
|- | |- | ||
|150||Kerkeind||139||9||[[Johannes van Horrick (1766-1844)|Horik, Johannis van]]||63||landbouwer||37 | |||
|- | |||
|151||Kerkeind||140||7||[[Joannes Lammers (1796-1876)|Lammers, Johannis]]||33||landbouwer||38 | |||
|- | |||
|152||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|141||3||[[Albertus Gerardus Groenemans (1764-1819)|Schaijk, Agnes van]]||60||particuliere||38 | |||
|- | |||
|153||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|142||5||[[Joannes Keuten (1751-1825)|Mortel, Anna Maria van de]]||67||particuliere||38 | |||
|- | |||
||||||||||||||| | |||
|- | |||
|154||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|143||5||[[Wilhelmus Goorts (1797-1867)|Goorts, Willem]]||32||wever||38 | |||
|- | |||
|155||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|144||7||[[Nicolaus Claessen (1785-1868)|Klaassen, Nicolaas]]||45||dagloner||39 | |||
|- | |||
|156||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|145||2||[[Elisabeth van Gerwen (1772-1845)|Gerven, Elisabeth van]]||49||dagloonster||39 | |||
|- | |||
||||||||||||||| | |||
|- | |||
|157||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|146||4||[[Joannes Meulendijk (1802-1875)|Meulendijks, Johannis]]||28||landbouwer||39 | |||
|- | |||
|158||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|147||3||[[Joannes den Ouden (1788-voor 1829)|Louw, Petronella de]]||44||spinster||39 | |||
|- | |||
|159||Kerkeind||148||3||[[Henricus Vriens (1770-1840)|Vriends, Hendrik]]||69||landbouwer||40 | |||
|- | |||
|160||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|149||8||[[Leonardus Peels (1753-1800)|Kerkhof, Maria van de]]||66||landbouwerse||40 | |||
|- | |||
|161||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|150||3||[[Albertus Kornelius Groneman (1793-1875)|Groenemans, Cornelis]]||37||wever||40 | |||
|- | |||
|162||Kerkeind||151||4||[[Henricus van den Berkmortel (1763-1819)|Mortel, Joannamaria van de]]||77||tapster||40 | |||
|- | |||
|163||Kerkeind||152||3||[[Nicolaas Delsperger (1769-1838)|Delsperger, Nicolaas]]||50||veldwachter||40 | |||
|- | |||
|164||Kerkeind||153||2||[[Johannes Noije (1788-1860)|Nooijen, Johannis]]||44||landbouwer||41 | |||
|- | |||
|165||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|154||7||[[Mathias Luijters (1794-1861)|Lutters, Mattijs]]||35||metselaar||41 | |||
|- | |||
|166||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|155||1||[[Henrica van Heugten (1786-1846)|Hugten, Hendrina van]]||43||spinster||41 | |||
|- | |||
|167||Kerkeind||156||7||[[Joannes van Vechel (1759-1813)|Bogaert, Maria van den]]||73||landbouwerse||41 | |||
|- | |||
|168||Kerkeind||157||2||[[Christiaan Leonhardi|Holhein, Maria Catharina]]||78||zonder beroep||41 | |||
|- | |||
|169||Kerkeind||158||5||[[Michiel van Schaijk (1772-1830)|Schaijk, Michiel van]]||57||gepensioneerd commies||42 | |||
|- | |||
|170||Kerkeind||159||10||[[Antonius Waegemans (1797-1840)|Wagemans, Antony]]||33||landbouwer||42 | |||
|- | |||
|171||Kerkeind||160||8||[[Dirk Valkenburg (1783-1862)|Valkenburg, Dirk]]||46||predikant||42 | |||
|- | |||
|172||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|161||3||[[Laurentius Munsters (1797-1842)|Munsters, Lourens]]||32||wever||43 | |||
|- | |||
|173||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|162||4||[[Petrus Jegerings (1781-1846)|Jegerings, Pieter]]||51||dagloner||43 | |||
|- | |||
|174||Kerkeind||163||6||[[Johannes van Dijk (1779-1852)|Dijk, Jan van]]||49||smid||43 | |||
|- | |||
|175||Kerkeind||164||5||[[Henricus Cuijpers (1774-1845)|Kuijpers, Hendrik]]||55||landbouwer||43 | |||
|- | |||
|176||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|165||2||[[Leonardus Flerks (1773-1843)|Flerks, Leonardus]]||57||kleermaker||44 | |||
|- | |||
|177||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|166||5||[[Mathias Cuijpers (1789-1838)|Kuijpers. Mattijs]]||40||wever||44 | |||
|- | |||
|178||Kerkeind||167||1||[[Johanna Nooijen|Nooijen, Johanna]]||50||dagloonster||44 | |||
|- | |||
|179||Kerkeind||168||6||[[Aidius Knapen (176801841)|Knapen, Dielis]]||62||kuijper||44 | |||
|- | |||
|180||Kerkeind||169||4||[[Joannes Franciscus van der Zande (1783-1876)|Zanden, Johannis van der]]||46||dagloner||44 | |||
|- | |||
|181||Kerkeind||170||5||[[Joannes van den Bogaart (1792)|Bogaart, Johannis van den]]||37||olieslager||44 | |||
|- | |||
|182||Kerkeind||171||2||[[Martinus Melgers (1799-1870)|Melgers, Martinus]]||30||timmerman||45 | |||
|- | |||
|183||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|172||2||[[Petrus Adriaens (1769-1839)|Adriaans, Pieter]]||60||dagloner||45 | |||
|- | |||
|184||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|173||6||[[Adrianus de Vos (1791-1859)|Vos, Adriaan de]]||38||zonder beroep||45 | |||
|- | |||
|185||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|174||3||[[Joseph Krekelberg (1766-1819)|Doerne, Maria van]]||61||naaister||45 | |||
|- | |||
|186||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|175||4||[[Judocus Welten (1799-1843)|Welten, Judocus]]||30||wever||45 | |||
|- | |||
|187||Kerkeind||176||6||[[Johannes Wilhelmus van de Mortel (1795-1863)|Mortel, Jan Willem van de]]||31||fabrikeur||46 | |||
|- | |||
|188||Kerkeind||177||6||[[Walterus Antonius Janssens (1796-1838)|Janssen, Walterius Antonius]]||33||herbergier||46 | |||
|- | |||
|189||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|178||5||[[Petrus van den Kerkhof (1795-1841)|Kerkhof, Pieter van de]]||35||tapper||46 | |||
|- | |||
|190||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|179||3||[[Lambertus van de Mortel (1765-1835)|Mortel, Lambert van de]]||65||wever||46 | |||
|- | |||
|191||Kerkhof<ref>Waarschijnlijk is hier sprake van een schrijffout en is hier en bij de vier volgende huizen gewoon Kerkeind bedoeld</ref>||style="background-color:#FC9;"|180||3||[[Franciscus van Lieshout (1798-1841)|Lieshout, Francis van]]||32||koperslager||47 | |||
|- | |||
|192||Kerkhof||style="background-color:#FC9;"|181||4||[[Josephus Verduijseldonk (1769-1824)|Roijmans, Petronella]]||50||spinster||47 | |||
|- | |||
|193||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|182||3||[[Petrus van den Boomen (1793-1858)|Boomen, Peter van den]]||36||vleeshouwer||47 | |||
|- | |||
||||||||||||||| | |||
|- | |||
|194||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|183||6||[[Joachimus Werts (1787-1859)|Werts, Joachimus]]||43||dagloner||47 | |||
|- | |||
|195||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|184||7||[[Wilhelmus van Leunen (1779-1844)|Leunen, Willem van]]||48||dagloner||47 | |||
|- | |||
|196||Kerkeind||185||5||[[Joannes Vrensen (1766-1850)|Lourense, Johannis]]||64||landbouwer||48 | |||
|} | |} | ||
{{appendix}} | |||
[[categorie:lijsten]] | [[categorie:lijsten]] |
Versie van 25 dec 2020 00:55
Onderstaand overzicht van de volkstelling van 1829 geeft per adres het aantal gezinsleden, de hoofdbewoner, de leeftijd en het beroep, zoals vermeld op de lijst.
De originele aktes zijn te vinden op de website van Regionaal Historisch Informatiecentrum Eindhoven (RHCe) toegang 13180 gemeentebestuur Deurne inv.nr. 4528. Het bronnummer geeft de volgpagina in die bron aan.
Als meerdere gezinnen in één huis wonen zijn de betreffende | huisnummers gekleurd. |
Volkstelling van 1829 in Deurne | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
nr. | wijk | huisnr. | bewoners | hoofdbewoner | leeftijd | beroep | bronnr. |
1 | Meulenhof | 1 | 6 | Crooijmans, Johannis | 59 | landbouwer | 2 |
2 | Meulenhof | 2 | 6 | Roijakkers, Dirk | 53 | landbouwer | 2 |
3 | Meulenhof | 3 | 5 | Manders, Antony | 46 | landbouwer | 2 |
4 | Meulenhof | 4 | 7 | Rijnders, Johannis | 41 | landbouwer | 2 |
5 | Meulenhof | 5 | 5 | Teunissen, Johannis | 34 | landbouwer | 3 |
6 | Meulenhof | 6 | 6 | Manders, Johannis Mathijs | 70 | landbouwer | 3 |
7 | Meulenhof | 7 | 7 | Leijenburg, Catharina van | 50 | landbouwerse | 3 |
8 | Meulenhof | 8 | 7 | Berg, Johannis van den | 52 | landbouwer | 4 |
9 | Meulenhof | 9 | 4 | Deenen, Huibert | 35 | landbouwer | 4 |
10 | Meulenhof | 10 | 5 | Raijmakers, Johannis | 32 | landbouwer | 4 |
11 | Meulenhof | 11 | 4 | Rovers, Wilbrordus | 43 | landbouwer | 4 |
12 | Blijs | 12 | 3 | Laar, Simon van de | 27 | landbouwer | 5 |
13 | Blijs | 13 | 9 | Kerkhof, Willem van de | 50 | landbouwer | 5 |
14 | Bruggen | 14 | 3 | Veggel, Gerardus van | 29 | landbouwer | 5 |
15 | Bruggen | 15 | 9 | Mortel, Antony van de | 70 | landbouwer | 5 |
16 | Bruggen | 16 | 5 | Bankers, Johannis | 59 | landbouwer | 6 |
17 | Bruggen | 17 | 2 | Gruijters, Johannis | 34 | landbouwer | 6 |
18 | Bruggen | 18 | 5 | Heesman, Pieter | 34 | landbouwer | 6 |
19 | Voort | 19 | 6 | Lammers, Johannis | 41 | landbouwer | 6 |
20 | Voort | 20 | 7 | Beijers, Dirk | 33 | landbouwer | 7 |
21 | Kouwenhoek | 21 | 5 | Zanden, Anna Maria van der | 63 | landbouwerse | 7 |
22 | Kouwenhoek | 22 | 5 | Sleegers, Willem | 58 | landbouwer | 7 |
23 | Kouwenhoek | 23 | 4 | Mortel, Anna van de | 66 | landbouwerse | 8 |
24 | Kouwenhoek | 24 | 1 | Kerkhof, Mechelina van de | 64 | spinster | 8 |
25 | Kouwenhoek | 25 | 5 | Ooij, Nicolaas van | 49 | dekker | 8 |
26 | Wasberg | 26 | 5 | Bree, Martinus van | 52 | landbouwer | 8 |
27 | Wasberg | 27 | 4 | Pluijm, Antony | 60 | landbouwer | 8 |
28 | Wasberg | 28 | 5 | Bree, Willem van | 50 | landbouwer | 9 |
29 | Wasberg | 29 | 3 | Doorne, Jan van | 71 | landbouwer | 9 |
30 | Wasberg | 30 | 7 | Bouwmans, Willem | 66 | landbouwer | 9 |
31 | Wasberg | 31 | 5 | Kerkhof, Pieter van de | 48 | dekker | 9 |
32 | Milheezendijk | 32 | 6 | Vorst, Francis van de | 43 | dagloner | 10 |
33 | Milheezendijk | 33 | 4 | Munsters, Pieter | 72 | landbouwer | 10 |
34 | Milheezendijk | 34 | 3 | Berkers, Antony | 37 | landbouwer | 10 |
35 | Milheezendijk | 35 | 5 | Strijbosch, Hendricus | 61 | landbouwer | 10 |
36 | Milheezendijk | 36 | 3 | Cleeven, Paulus | 39 | landbouwer | 10 |
37 | Wasberg | 37 | 3 | Berkmortel, Johannis van de | 41 | landbouwer | 11 |
38 | Wasberg | 38 | 4 | Maas, Francis | 28 | touwslager | 11 |
39 | Wasberg | 39 | 2 | Jacobs, Joanna Maria | 48 | spinster | 11 |
40 | Wasberg | 40 | 3 | Bouwmans, Francina | 57 | spinster | 11 |
41 | Wasberg | 41 | 4 | Hermans, Hendrina | 44 | spinster | 11 |
42 | Wasberg | 42 | 5 | Koolen, Antony | 70 | landbouwer | 11 |
43 | Wasberg | 43 | 3 | Geeven, Maria | 61 | spinster | 12 |
44 | Wasberg | 43a | 1 | Smits, Catharina | 32 | spinster | 12 |
45 | Wasberg | 44 | 3 | Zanden, Willem van der | 30 | landbouwer | 12 |
46 | Wasberg | 45 | 4 | Zanden, Wilhelmina van der | 66 | landbouwerse | 12 |
47 | Wasberg | 46 | 7 | Kerkhof, Johannis van de | 50 | landbouwer | 12 |
48 | Wasberg | 47 | 4 | Leunen, Gerrit van | 47 | wever | 12 |
49 | Wasberg | 48 | 4 | Bastiaans, Martinus | 42 | dagloner | 13 |
50 | Wasberg | 49 | 6 | Bertrams, Willem | 61 | wever | 13 |
51 | Wasberg | 50 | 3 | Keijzers, Hendrik | 55 | landbouwer | 13 |
52 | Wasberg | 51 | 5 | Meulendijks, Everardus | 51 | landbouwer | 13 |
53 | Wasberg | 52 | 10 | Nooijen, Jan | 50 | landbouwer | 14 |
54 | Wasberg | 53 | 6 | Jacobs, Petronilla | 54 | landbouwerse | 14 |
55 | Wasberg | 54 | 5 | Weijer, Ida van de | 53 | landbouwerse | 14 |
56 | Wasberg | 54 | 1 | Leuken, Christina van | 37 | spinster | 15 |
57 | Wasberg | 54a | 3 | Verhees, Arnoldus | 63 | landbouwer | 15 |
58 | Wasberg | 55 | 6 | Martens, Jan | 46 | dagloner | 15 |
59 | Wasberg | 55a | 1 | Ven, Hendrina van de | 53 | spinster | 15 |
60 | Wasberg | 56 | 5 | Beek, Mattijs van de | 76 | landbouwer | 15 |
61 | Wasberg | 57 | 5 | Hermans, Annamaria | 45 | spinster | 15 |
62 | Wasberg | 58 | 6 | Neerven, Dorothea van | 33 | landbouwer | 16 |
63 | Wasberg | 59 | 4 | Janssen, Antonetta | 54 | landbouwerse | 16 |
64 | Wasberg | 60 | 6 | Janssen, Johannis | 39 | landbouwer | 16 |
65 | Wasberg | 61 | 6 | Neerven, Jan van | 54 | landbouwer | 16 |
66 | Wasberg | 62 | 4 | Koppens, Antony | 35 | dagloner | 17 |
67 | Wasberg | 62a | 3 | Bouwmans. Henricus | 39 | wever | 17 |
68 | Haageind | 63 | 8 | Nooijen, Simon | 73 | landbouwer | 17 |
69 | Haageind | 64 | 9 | Hommen, Adam | 36 | fabrikant | 17 |
70 | Haageind | 64a | 5 | Schmitz, Johan | 30 | fabrikant | 18 |
71 | Haageind | 65 | 8 | Riet, Gerard van | 53 | notaris en burgemeester | 18 |
72 | Haageind | 66 | 5 | Kuijpers, Pieter | 58 | landbouwer | 18 |
73 | Haageind | 67 | 5 | Lammers, Joost | 69 | landbouwer | 19 |
74 | Haageind | 68 | 7 | Heuvel, Johannis van den | 63 | landbouwer | 19 |
75 | Haageind | 69 | 9 | Bertrams, Andries | 71 | landbouwer | 19 |
76 | Haageind | 70 | 6 | Smits, Martinus | 68 | landbouwer | 20 |
77 | Haageind | 71 | 8 | Gog, Johannis van | 63 | landbouwer | 20 |
78 | Haageind | 72 | 2 | Janssen, Dorothea Maria | 67 | spinster | 20 |
79 | Haageind | 73 | 2 | Enkevort, Johannis van | 34 | opziener der jagt | 20 |
80 | Haageind | 74 | 8 | Goossens, Gerardus | 41 | landbouwer | 20 |
81 | Haageind | 75 | 1 | Koolen, Joanna Maria | 44 | spinster | 21 |
82 | Haageind | 76 | 5 | Bertrams, Hendricus | 66 | landbouwer | 21 |
83 | Haageind | 77 | 4 | Thoro, Willem | 66 | landbouwer | 21 |
84 | Haageind | 78 | 1 | Elbers, Maria | 74 | spinster | 21 |
85 | Haageind | 79 | 4 | Bertrams,Willem | 62 | llandbouwer | 21 |
86 | Haageind | 80 | 8 | Jacobs, Theodorus | 52 | landbouwer | 22 |
87 | Haageind | 80a | 1 | Neerven, Maria van | 55 | spinster | 22 |
88 | Haageind | 81 | 6 | Berkmortel, Antony van den | 36 | landbouwer | 22 |
89 | Haageind | 82 | 9 | Aarts, Antony | 50 | landbouwer | 22 |
90 | Haageind | 83 | 6 | Haandel, Hendrina van | 69 | landbouwerse | 23 |
91 | Haageind | 84 | 7 | Claus, Willem | 56 | landbouwer | 23 |
92 | Haageind | 85 | 4 | Lieshout, Antony van | 69 | landbouwer | 23 |
93 | Haageind | 86 | 4 | Verdeuzeldonk, Antony | 69 | landbouwer | 24 |
94 | Haageind | 87 | 6 | Smits, Maria | 62 | landbouwerse | 24 |
95 | Haageind | 88 | 4 | Kuijpers, Johannis | 37 | landbouwer | 24 |
96 | Haageind | 88a | 2 | Bussel, Dirk van | 52 | dagloner | 24 |
97 | Haageind | 89 | 6 | Aarts, Arnoldus | 45 | landbouwer | 24 |
98 | Haageind | 90 | 7 | Veth, Johanna de | 40 | landbouwerse | 25 |
99 | Haageind | 91 | 2 | Maas, Hendricus | 33 | landbouwer | 25 |
100 | Haageind | 92 | 2 | Scheepers, Elisabeth | 69 | particuliere | 25 |
101 | Haageind | 93 | 3 | Kreekelberg, Gordianus | 29 | kleermaker | 25 |
102 | Haageind | 94 | 4 | Martines, Jan Samuel de | 72 | gepensioneerd officier | 25 |
103 | Haageind | 95 | 7 | Goossens, Maria | 83 | landbouwerse | 26 |
104 | Haageind | 96 | 1 | Heuvel, Joannamaria van den | 68 | spinster | 26 |
105 | Haageind | 96a | 2 | Gog, Jan van | 51 | metselaar | 26 |
106 | Haageind | 97 | 5 | Gog, Lambert van | 52 | wever | 26 |
107 | Haageind | 98 | 3 | Hetterschij, Paulus | 46 | ontvanger | 26 |
108 | Haageind | 99 | 6 | Mulders, Andries | 33 | bakker | 26 |
109 | Haageind | 100 | 8 | Flerks, Josina | 56 | winkelierster | 27 |
110 | Haageind | 101 | 6 | Noort, Wilhelmus Johannes van | 42 | particulier | 27 |
111 | Haageind | 102 | 5 | Mortel, Peter Gregorius van de | 30 | winkelier | 27 |
112 | Haageind | 103 | 5 | Mortel, Andries van de | 56 | timmerman | 28 |
113 | Haageind | 104 | 5 | Manders, Jacobus | 38 | wever | 28 |
114 | Haageind | 105 | 5 | Kusters, Johannis | 33 | schoenmaker | 28 |
115 | Haageind | 106 | 3 | Diktenzee, Willem | 49 | dagloner | 28 |
116 | Haageind | 107 | 3 | Roefs, Poulus Henricus Theodorus | 27 | bakker | 29 |
117 | Haageind | 107a | 6 | Welten, Adriaan | 34 | dagloner | 29 |
118 | Haageind | 108 | 7 | Wouters, Johannis | 42 | tapper | 29 |
119 | Haageind | 109 | 4 | Franssen, Thomas | 33 | wever | 29 |
120 | Haageind | 110 | 2 | Lammers, Joannamaria | 81 | spinster | 30 |
121 | Haageind | 111 | 3 | Smits, Antony | 72 | landbouwer | 30 |
122 | Haageind | 112 | 7 | Smits, Johanna | 73 | landbouwerse | 30 |
123 | Haageind | 113 | 4 | Neerven, Jan van | 69 | landbouwer | 30 |
124 | Haageind | 114 | 9 | Berne, Maria ver | 72 | landbouwerse | 30 |
125 | Haageind | 115 | 1 | Maria Kuijpers | 54 | spinster | 31 |
126 | Haageind | 115a | 4 | Munsters, Gevardus | 59 | dagloner | 31 |
127 | Haageind | 116 | 6 | Wetten, Arnoldus van | 45 | landbouwer | 31 |
128 | Haageind | 117 | 3 | Mortel, Arnoldus van de | 49 | timmerman | 31 |
129 | Haageind | 118 | 5 | Cox, Johannis | 58 | metselaar | 32 |
130 | Haageind | 119 | 5 | Mortel, Antony van de | 51 | wever | 32 |
131 | Haageind | 120 | 3 | Aldenzee, Peter | 31 | smid | 32 |
132 | Haageind | 121 | 9 | Mortel, Johannis van de | 30 | timmerman | 32 |
133 | Kerkeind | 122 | 7 | Pluijm, Gabriel | 63 | wever | 33 |
134 | Kerkeind | 123 | 5 | Brangers, Johannis Wilhelmus | 34 | kleermaker | 33 |
135 | Kerkeind | 124 | 3 | Melgers, Johannis | 24 | wever | 33 |
136 | Kerkeind | 125 | 6 | Ven, Francis van de | 49 | wever | 33 |
137 | Kerkeind | 126 | 3 | Lourense, Lourens | 35 | landbouwer | 34 |
138 | Kerkeind | 127 | 5 | Zanden, Jan van der | 61 | landbouwer | 34 |
139 | Kerkeind | 128 | 9 | Welten, Theodorus | 42 | landbouwer | 34 |
140 | Kerkeind | 129 | 8 | Berkmortel, Theodorus van den | 38 | landbouwer | 35 |
141 | Kerkeind | 130 | 6 | Aarts, Hendricus | 47 | landbouwer | 35 |
142 | Kerkeind | 131 | 7 | Kerkhof, Francis van de | 59 | landbouwer | 35 |
143 | Kerkeind | 132 | 5 | Brussel, Maria Catharina van | 59 | landbouwerse | 36 |
144 | Kerkeind | 133 | 6 | Smits, Lucas | 34 | landbouwer | 36 |
145 | Kerkeind | 134 | 5 | Beek, Johannis van de | 42 | landbouwer | 36 |
146 | Kerkeind | 135 | 4 | Daverveld, Antony | 28 | kleermaker | 36 |
147 | Kerkeind | 136 | 5 | Nooijen, Johannis | 35 | landbouwer | 37 |
148 | Kerkeind | 137 | 6 | Martens, Adriaan | 76 | landbouwer | 37 |
149 | Kerkeind | 138 | 3 | Pieter Lammers | 58 | landbouwer | 37 |
150 | Kerkeind | 139 | 9 | Horik, Johannis van | 63 | landbouwer | 37 |
151 | Kerkeind | 140 | 7 | Lammers, Johannis | 33 | landbouwer | 38 |
152 | Kerkeind | 141 | 3 | Schaijk, Agnes van | 60 | particuliere | 38 |
153 | Kerkeind | 142 | 5 | Mortel, Anna Maria van de | 67 | particuliere | 38 |
154 | Kerkeind | 143 | 5 | Goorts, Willem | 32 | wever | 38 |
155 | Kerkeind | 144 | 7 | Klaassen, Nicolaas | 45 | dagloner | 39 |
156 | Kerkeind | 145 | 2 | Gerven, Elisabeth van | 49 | dagloonster | 39 |
157 | Kerkeind | 146 | 4 | Meulendijks, Johannis | 28 | landbouwer | 39 |
158 | Kerkeind | 147 | 3 | Louw, Petronella de | 44 | spinster | 39 |
159 | Kerkeind | 148 | 3 | Vriends, Hendrik | 69 | landbouwer | 40 |
160 | Kerkeind | 149 | 8 | Kerkhof, Maria van de | 66 | landbouwerse | 40 |
161 | Kerkeind | 150 | 3 | Groenemans, Cornelis | 37 | wever | 40 |
162 | Kerkeind | 151 | 4 | Mortel, Joannamaria van de | 77 | tapster | 40 |
163 | Kerkeind | 152 | 3 | Delsperger, Nicolaas | 50 | veldwachter | 40 |
164 | Kerkeind | 153 | 2 | Nooijen, Johannis | 44 | landbouwer | 41 |
165 | Kerkeind | 154 | 7 | Lutters, Mattijs | 35 | metselaar | 41 |
166 | Kerkeind | 155 | 1 | Hugten, Hendrina van | 43 | spinster | 41 |
167 | Kerkeind | 156 | 7 | Bogaert, Maria van den | 73 | landbouwerse | 41 |
168 | Kerkeind | 157 | 2 | Holhein, Maria Catharina | 78 | zonder beroep | 41 |
169 | Kerkeind | 158 | 5 | Schaijk, Michiel van | 57 | gepensioneerd commies | 42 |
170 | Kerkeind | 159 | 10 | Wagemans, Antony | 33 | landbouwer | 42 |
171 | Kerkeind | 160 | 8 | Valkenburg, Dirk | 46 | predikant | 42 |
172 | Kerkeind | 161 | 3 | Munsters, Lourens | 32 | wever | 43 |
173 | Kerkeind | 162 | 4 | Jegerings, Pieter | 51 | dagloner | 43 |
174 | Kerkeind | 163 | 6 | Dijk, Jan van | 49 | smid | 43 |
175 | Kerkeind | 164 | 5 | Kuijpers, Hendrik | 55 | landbouwer | 43 |
176 | Kerkeind | 165 | 2 | Flerks, Leonardus | 57 | kleermaker | 44 |
177 | Kerkeind | 166 | 5 | Kuijpers. Mattijs | 40 | wever | 44 |
178 | Kerkeind | 167 | 1 | Nooijen, Johanna | 50 | dagloonster | 44 |
179 | Kerkeind | 168 | 6 | Knapen, Dielis | 62 | kuijper | 44 |
180 | Kerkeind | 169 | 4 | Zanden, Johannis van der | 46 | dagloner | 44 |
181 | Kerkeind | 170 | 5 | Bogaart, Johannis van den | 37 | olieslager | 44 |
182 | Kerkeind | 171 | 2 | Melgers, Martinus | 30 | timmerman | 45 |
183 | Kerkeind | 172 | 2 | Adriaans, Pieter | 60 | dagloner | 45 |
184 | Kerkeind | 173 | 6 | Vos, Adriaan de | 38 | zonder beroep | 45 |
185 | Kerkeind | 174 | 3 | Doerne, Maria van | 61 | naaister | 45 |
186 | Kerkeind | 175 | 4 | Welten, Judocus | 30 | wever | 45 |
187 | Kerkeind | 176 | 6 | Mortel, Jan Willem van de | 31 | fabrikeur | 46 |
188 | Kerkeind | 177 | 6 | Janssen, Walterius Antonius | 33 | herbergier | 46 |
189 | Kerkeind | 178 | 5 | Kerkhof, Pieter van de | 35 | tapper | 46 |
190 | Kerkeind | 179 | 3 | Mortel, Lambert van de | 65 | wever | 46 |
191 | Kerkhof[1] | 180 | 3 | Lieshout, Francis van | 32 | koperslager | 47 |
192 | Kerkhof | 181 | 4 | Roijmans, Petronella | 50 | spinster | 47 |
193 | Kerkeind | 182 | 3 | Boomen, Peter van den | 36 | vleeshouwer | 47 |
194 | Kerkeind | 183 | 6 | Werts, Joachimus | 43 | dagloner | 47 |
195 | Kerkeind | 184 | 7 | Leunen, Willem van | 48 | dagloner | 47 |
196 | Kerkeind | 185 | 5 | Lourense, Johannis | 64 | landbouwer | 48 |
Bronnen, noten en/of referenties
|