Zusters van het Heilig Hart die in Deurne hebben gewoond: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 48: | Regel 48: | ||
|- | |- | ||
|[[Maria Cornelia van Hekken (1911-)|Hekken, Maria Cornelia van]]||Rita||1959||1960 | |[[Maria Cornelia van Hekken (1911-)|Hekken, Maria Cornelia van]]||Rita||1959||1960 | ||
|- | |||
|[[Antonetta Adams (1916-2002)|Adams, Antonetta]]||Hendrina||?||? | |||
|- | |- | ||
|[[ Th. Hoedemakers (1910-)|Hoedemakers, Th.]]||Teresa||1962 ||1963 | |[[ Th. Hoedemakers (1910-)|Hoedemakers, Th.]]||Teresa||1962 ||1963 |
Versie van 18 aug 2014 11:06
Bronnen, noten en/of referenties
|