Volkstelling van 1829: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 130: | Regel 130: | ||
|55||Wasberg||54||5||[[Wilhelmus Heesmans (1772-1823)|Weijer, Ida van de]]||53||landbouwerse||14 | |55||Wasberg||54||5||[[Wilhelmus Heesmans (1772-1823)|Weijer, Ida van de]]||53||landbouwerse||14 | ||
|- | |- | ||
|56||Wasberg||54||1||[[Gerardus van der Horst (1760-1828)|Leuken, Christina van]]||37||spinster||15 | |56||Wasberg||style="background-color:#FC9;"|54||1||[[Gerardus van der Horst (1760-1828)|Leuken, Christina van]]||37||spinster||15 | ||
|- | |- | ||
|57||Wasberg||54a||3||[[Arnoldus Verhees (1765-1831)|Verhees, Arnoldus]]||63||landbouwer||15 | |57||Wasberg||style="background-color:#FC9;"|54a||3||[[Arnoldus Verhees (1765-1831)|Verhees, Arnoldus]]||63||landbouwer||15 | ||
|- | |- | ||
| | ||||||||||||||| | ||
|- | |- | ||
|59||Wasberg||55a||1||[[Henrica van de Ven (1777-1844)|Ven, Hendrina van de]]||53||spinster||15 | |58||Wasberg||style="background-color:#FC9;"|55||6||[[Johannes Martens (1783-1832)|Martens, Jan]]||46||dagloner||15 | ||
|- | |||
|59||Wasberg||style="background-color:#FC9;"|55a||1||[[Henrica van de Ven (1777-1844)|Ven, Hendrina van de]]||53||spinster||15 | |||
|- | |- | ||
|60||Wasberg||56||5||[[Mathias Teijsen (1742-1834)|Beek, Mattijs van de]]||76||landbouwer||15 | |60||Wasberg||56||5||[[Mathias Teijsen (1742-1834)|Beek, Mattijs van de]]||76||landbouwer||15 | ||
Regel 144: | Regel 146: | ||
|62||Wasberg||58||6||[[Petrus Hoijbergen (1797-1830)|Neerven, Dorothea van]]||33||landbouwer||16 | |62||Wasberg||58||6||[[Petrus Hoijbergen (1797-1830)|Neerven, Dorothea van]]||33||landbouwer||16 | ||
|- | |- | ||
|63||Wasberg||59||4||[[Henricus Lammers (1773-1827)|Janssen, Antonetta]]||54|| | |63||Wasberg||59||4||[[Henricus Lammers (1773-1827)|Janssen, Antonetta]]||54||landbouwerse||16 | ||
|- | |- | ||
|64||Wasberg||60||6||[[Johannes Janssens (1790-1864)|Janssen, Johannis]]||39||landbouwer||16 | |64||Wasberg||60||6||[[Johannes Janssens (1790-1864)|Janssen, Johannis]]||39||landbouwer||16 | ||
Regel 150: | Regel 152: | ||
|65||Wasberg||61||6||[[Joannes van Neerven (1778-1842)|Neerven, Jan van]]||54||landbouwer||16 | |65||Wasberg||61||6||[[Joannes van Neerven (1778-1842)|Neerven, Jan van]]||54||landbouwer||16 | ||
|- | |- | ||
|66||Wasberg||62|||4||[[Antonius Coppens (1794-1855)|Koppens, Antony]]||35||dagloner||17 | |66||Wasberg||style="background-color:#FC9;"|62|||4||[[Antonius Coppens (1794-1855)|Koppens, Antony]]||35||dagloner||17 | ||
|- | |- | ||
|67||Wasberg||62a||3||[[Henricus Baumans (1790-1859)|Bouwmans. Henricus]]||39||wever||17 | |67||Wasberg||style="background-color:#FC9;"|62a||3||[[Henricus Baumans (1790-1859)|Bouwmans. Henricus]]||39||wever||17 | ||
|- | |- | ||
|68||[[Haageind]]||63||8||[[Sijmon Noe (1756-1839)|Nooijen, Simon]]||73||landbouwer||17 | |68||[[Haageind]]||63||8||[[Sijmon Noe (1756-1839)|Nooijen, Simon]]||73||landbouwer||17 | ||
|- | |- | ||
|69||Haageind||64||9||[[Adam Hommen (1793)|Hommen, Adam]]||36||fabrikant||17 | |69||Haageind||style="background-color:#FC9;"|64||9||[[Adam Hommen (1793)|Hommen, Adam]]||36||fabrikant||17 | ||
|- | |- | ||
|70||Haageind||64a||5||[[Johan Schmitz (circa 1798-1838)|Schmitz, Johan]]||30||fabrikant||18 | |70||Haageind||style="background-color:#FC9;"|64a||5||[[Johan Schmitz (circa 1798-1838)|Schmitz, Johan]]||30||fabrikant||18 | ||
|- | |- | ||
|71||Haageind||65||8||[[Gerrit van Riet (1776-1850)|Riet, Gerard van]]||53||notaris en burgemeester||18 | |71||Haageind||65||8||[[Gerrit van Riet (1776-1850)|Riet, Gerard van]]||53||notaris en burgemeester||18 | ||
Regel 174: | Regel 176: | ||
|77||Haageind||71||8||[[Joannes van Gogh (1765-1842)|Gog, Johannis van]]||63||landbouwer||20 | |77||Haageind||71||8||[[Joannes van Gogh (1765-1842)|Gog, Johannis van]]||63||landbouwer||20 | ||
|- | |- | ||
|78||Haageind||72||2||[[Theodora Maria van de Vossenbergh (1761-1845)|Janssen, Dorothea Maria]]||67||spinster||20 | |78||Haageind||style="background-color:#FC9;"|72||2||[[Theodora Maria van de Vossenbergh (1761-1845)|Janssen, Dorothea Maria]]||67||spinster||20 | ||
|- | |- | ||
|79||Haageind||73||2||[[Joannis van Enckevort (1795-1832)|Enkevort, Johannis van]]||34||opziener der jagt||20 | |79||Haageind||style="background-color:#FC9;"|73||2||[[Joannis van Enckevort (1795-1832)|Enkevort, Johannis van]]||34||opziener der jagt||20 | ||
|- | |- | ||
|80||Haageind||74||8||[[Gerardus Goossens (1788-1858)|Goossens, Gerardus]]||41||landbouwer||20 | |80||Haageind||74||8||[[Gerardus Goossens (1788-1858)|Goossens, Gerardus]]||41||landbouwer||20 | ||
|- | |- | ||
|81||Haageind||75||1||[[Johanna Coolen (1784-1853)|Koolen, Joanna Maria]]||44||spinster||21 | |81||Haageind||style="background-color:#FC9;"|75||1||[[Johanna Coolen (1784-1853)|Koolen, Joanna Maria]]||44||spinster||21 | ||
|- | |- | ||
|82||Haageind||76||5||[[Henricus Bertrams (1762-1830)|Bertrams, Hendricus]]||66||landbouwer||21 | |82||Haageind||style="background-color:#FC9;"|76||5||[[Henricus Bertrams (1762-1830)|Bertrams, Hendricus]]||66||landbouwer||21 | ||
|- | |- | ||
|83||Haageind||77||4||[[Wilhelmus Toro (1762-1845)|Thoro, Willem]]||66||landbouwer||21 | |83||Haageind||77||4||[[Wilhelmus Toro (1762-1845)|Thoro, Willem]]||66||landbouwer||21 | ||
|- | |- | ||
|84||Haageind||78||1||[[Joannes van de Braeck (1726-1803)|Elbers, Maria]]||74||spinster||21 | |84||Haageind||style="background-color:#FC9;"|78||1||[[Joannes van de Braeck (1726-1803)|Elbers, Maria]]||74||spinster||21 | ||
|- | |- | ||
|85||Haageind||79||4||[[Wilhelmus Bertrams (1766-1842)|Bertrams,Willem]]||62||llandbouwer||21 | |85||Haageind||style="background-color:#FC9;"|79||4||[[Wilhelmus Bertrams (1766-1842)|Bertrams,Willem]]||62||llandbouwer||21 | ||
|- | |- | ||
| | |||||||||||||||| | ||
|- | |- | ||
| | |86||Haageind||style="background-color:#FC9;"|80||8||[[Theodorus Jacobs (1778-1838)|Jacobs, Theodorus]]||52||landbouwer||22 | ||
|- | |- | ||
|88||Haageind||81||6||[[Antonius van den Berkmortel (1793-1858)|Berkmortel, Antony van den]]||36||landbouwer||22 | |87||Haageind||style="background-color:#FC9;"|80a||1||[[Franciscus Bartholomeus Donckers (1758-1822)|Neerven, Maria van]]||55||spinster||22 | ||
|- | |||
|88||Haageind||style="background-color:#FC9;"|81||6||[[Antonius van den Berkmortel (1793-1858)|Berkmortel, Antony van den]]||36||landbouwer||22 | |||
|- | |- | ||
|89||Haageind||82||9||[[Antonius Aerts (1779-1848)|Aarts, Antony]]||50||landbouwer||22 | |89||Haageind||82||9||[[Antonius Aerts (1779-1848)|Aarts, Antony]]||50||landbouwer||22 | ||
Regel 202: | Regel 206: | ||
|91||Haageind||84||7||[[Wilhelmus Claus (1769-1839)|Claus, Willem]]||56||landbouwer||23 | |91||Haageind||84||7||[[Wilhelmus Claus (1769-1839)|Claus, Willem]]||56||landbouwer||23 | ||
|- | |- | ||
|92||Haageind||85||4||[[Antonius van Lieshout (1760-1839)|Lieshout, Antony van]]||69||landbouwer||23 | |92||Haageind||style="background-color:#FC9;"|85||4||[[Antonius van Lieshout (1760-1839)|Lieshout, Antony van]]||69||landbouwer||23 | ||
|- | |- | ||
|93||Haageind||86||4||[[Antonius Verduijseldonk (1759-1848)|Verdeuzeldonk, Antony]]||69||landbouwer||24 | |93||Haageind||style="background-color:#FC9;"|86||4||[[Antonius Verduijseldonk (1759-1848)|Verdeuzeldonk, Antony]]||69||landbouwer||24 | ||
|- | |- | ||
|94||Haageind||87||6||[[Joannes Noe (1757-1828)|Smits, Maria]]||62||landbouwerse||24 | |94||Haageind||87||6||[[Joannes Noe (1757-1828)|Smits, Maria]]||62||landbouwerse||24 | ||
|- | |- | ||
|95||Haageind||88||4||[[Joannes Cuijpers (1793-1877)|Kuijpers, Johannis]]||37||landbouwer||24 | |95||Haageind||style="background-color:#FC9;"|88||4||[[Joannes Cuijpers (1793-1877)|Kuijpers, Johannis]]||37||landbouwer||24 | ||
|- | |- | ||
|96||Haageind||88a||2||[[Theodorus van Bussel (1777-1859)|Bussel, Dirk van]]||52||dagloner||24 | |96||Haageind||style="background-color:#FC9;"|88a||2||[[Theodorus van Bussel (1777-1859)|Bussel, Dirk van]]||52||dagloner||24 | ||
|- | |- | ||
|97||Haageind||89||6||[[Arnoldus Aarts (1784-1844)|Aarts, Arnoldus]]||45||landbouwer||24 | |97||Haageind||89||6||[[Arnoldus Aarts (1784-1844)|Aarts, Arnoldus]]||45||landbouwer||24 | ||
Regel 220: | Regel 224: | ||
|100||Haageind||92||2||[[Adrianus van de Mortel (1759-1829)|Scheepers, Elisabeth]]||69||particuliere||25 | |100||Haageind||92||2||[[Adrianus van de Mortel (1759-1829)|Scheepers, Elisabeth]]||69||particuliere||25 | ||
|- | |- | ||
|101||Haageind||93||3||[[Gordianus Kreekelberg (1800-1874)|Kreekelberg, Gordianus]]||29||kleermaker||25 | |101||Haageind||style="background-color:#FC9;"|93||3||[[Gordianus Kreekelberg (1800-1874)|Kreekelberg, Gordianus]]||29||kleermaker||25 | ||
|- | |- | ||
|102||Haageind||94||4||[[Jan Samuel de Martines (circa 1756-1835)|Martines, Jan Samuel de]]||72||gepensioneerd officier||25 | |102||Haageind||style="background-color:#FC9;"|94||4||[[Jan Samuel de Martines (circa 1756-1835)|Martines, Jan Samuel de]]||72||gepensioneerd officier||25 | ||
|- | |- | ||
|103||Haageind||95||7||[[Joannes de Veth (1746-1812)|Goossens, Maria]]||83||landbouwerse||26 | |103||Haageind||95||7||[[Joannes de Veth (1746-1812)|Goossens, Maria]]||83||landbouwerse||26 | ||
|- | |- | ||
|104||Haageind||96||1||[[Franciscus Jansse (1760-1795)|Heuvel, Joannamaria van den]]||68||spinster||26 | |104||Haageind||style="background-color:#FC9;"|96||1||[[Franciscus Jansse (1760-1795)|Heuvel, Joannamaria van den]]||68||spinster||26 | ||
|- | |- | ||
|105||Haageind||96a||2||[[Joannes van Gogh (1778-1845)|Gog, Jan van]]||51||metselaar||26 | |105||Haageind||style="background-color:#FC9;"|96a||2||[[Joannes van Gogh (1778-1845)|Gog, Jan van]]||51||metselaar||26 | ||
|- | |- | ||
|106||Haageind||97||5||[[Lambertus van Gogh (1776-1844)|Gog, Lambert van]]||52||wever||26 | |106||Haageind||style="background-color:#FC9;"|97||5||[[Lambertus van Gogh (1776-1844)|Gog, Lambert van]]||52||wever||26 | ||
|- | |- | ||
|107||Haageind||98||3||[[Paulus Hetterschij (1783-1830)|Hetterschij, Paulus]]||46||ontvanger||26 | |107||Haageind||98||3||[[Paulus Hetterschij (1783-1830)|Hetterschij, Paulus]]||46||ontvanger||26 | ||
Regel 242: | Regel 246: | ||
|111||Haageind||102||5||[[Petrus Gregorius van de Mortel (1799-1886)|Mortel, Peter Gregorius van de]]||30||winkelier||27 | |111||Haageind||102||5||[[Petrus Gregorius van de Mortel (1799-1886)|Mortel, Peter Gregorius van de]]||30||winkelier||27 | ||
|- | |- | ||
|112||Haageind||103||5||[[Andreas van de Mortel (1773-1846)|Mortel, Andries van de]]||56||timmerman||28 | |112||Haageind||style="background-color:#FC9;"|103||5||[[Andreas van de Mortel (1773-1846)|Mortel, Andries van de]]||56||timmerman||28 | ||
|- | |- | ||
|113||Haageind||104||5||[[Jacobus Manders (1792-1858)|Manders, Jacobus]]||38||wever||28 | |113||Haageind||style="background-color:#FC9;"|104||5||[[Jacobus Manders (1792-1858)|Manders, Jacobus]]||38||wever||28 | ||
|- | |- | ||
| | ||||||||||||||| | ||
|- | |- | ||
| | |114||Haageind||style="background-color:#FC9;"|105||5||[[Joannes Custers (1797-1863)|Kusters, Johannis]]||33||schoenmaker||28 | ||
|- | |- | ||
| | |115||Haageind||style="background-color:#FC9;"|106||3||[[Wilhelmus Dielisse (1778-1871)|Diktenzee, Willem]]||49||dagloner||28 | ||
|- | |- | ||
|117||Haageind||107a||6||[[Adrianus Welten (1795-1862)|Welten, Adriaan]]||34||dagloner||29 | ||||||||||||||| | ||
|- | |||
|116||Haageind||style="background-color:#FC9;"|107||3||[[Poulus Henricus Theodorus Roefs (1802-1883)|Roefs, Poulus Henricus Theodorus]]||27||bakker||29 | |||
|- | |||
|117||Haageind||style="background-color:#FC9;"|107a||6||[[Adrianus Welten (1795-1862)|Welten, Adriaan]]||34||dagloner||29 | |||
|- | |- | ||
|118||Haageind||108||7||[[Johannes Wauters (1787-1850)|Wouters, Johannis]]||42||tapper||29 | |118||Haageind||108||7||[[Johannes Wauters (1787-1850)|Wouters, Johannis]]||42||tapper||29 | ||
Regel 264: | Regel 272: | ||
|122||Haageind||112||7||[[Franciscus Laurenssen (1752-1804)|Smits, Johanna]]||73||landbouwerse||30 | |122||Haageind||112||7||[[Franciscus Laurenssen (1752-1804)|Smits, Johanna]]||73||landbouwerse||30 | ||
|- | |- | ||
|123||Haageind||113||4||[[Joannes van Neerven (1761-1831)|Neerven, Jan van]]||69||landbouwer||30 | |123||Haageind||style="background-color:#FC9;"|113||4||[[Joannes van Neerven (1761-1831)|Neerven, Jan van]]||69||landbouwer||30 | ||
|- | |- | ||
|124||Haageind||114||9||[[Andreas Verhees (1768-1827)|Berne, Maria ver]]||72||landbouwerse||30 | |124||Haageind||style="background-color:#FC9;"|114||9||[[Andreas Verhees (1768-1827)|Berne, Maria ver]]||72||landbouwerse||30 | ||
|- | |- | ||
|125||Haageind||115||1||[[Joannes van Tilborg (1772-1813)|Maria Kuijpers]]||54||spinster||31 | |125||Haageind||style="background-color:#FC9;"|115||1||[[Joannes van Tilborg (1772-1813)|Maria Kuijpers]]||54||spinster||31 | ||
|- | |- | ||
|126||Haageind||115a||4||[[Gevardus Munsters (1770-1843)|Munsters, Gevardus]]||59||dagloner||31 | |126||Haageind||style="background-color:#FC9;"|115a||4||[[Gevardus Munsters (1770-1843)|Munsters, Gevardus]]||59||dagloner||31 | ||
|- | |- | ||
|127||Haageind||116||6||[[Arnoldus van Wetten (1784-1864)|Wetten, Arnoldus van]]||45||landbouwer||31 | |127||Haageind||116||6||[[Arnoldus van Wetten (1784-1864)|Wetten, Arnoldus van]]||45||landbouwer||31 | ||
|- | |- | ||
|128||Haageind||117||3||[[Arnoldus van de Mortel (1781-1845)|Mortel, Arnoldus van de]]||49||timmerman||31 | |128||Haageind||style="background-color:#FC9;"|117||3||[[Arnoldus van de Mortel (1781-1845)|Mortel, Arnoldus van de]]||49||timmerman||31 | ||
|- | |- | ||
|129||Haageind||118||5||[[Joannes Cox (1771-1847)|Cox, Johannis]]||58||metselaar||32 | |129||Haageind||style="background-color:#FC9;"|118||5||[[Joannes Cox (1771-1847)|Cox, Johannis]]||58||metselaar||32 | ||
|- | |- | ||
|130||Haageind||119||5||[[Antonius van de Mortel (1781-1851)|Mortel, Antony van de]]||51||wever||32 | |130||Haageind||119||5||[[Antonius van de Mortel (1781-1851)|Mortel, Antony van de]]||51||wever||32 | ||
Regel 286: | Regel 294: | ||
|133||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|122||7||[[Gabriel Pluijm (1767-1848)|Pluijm, Gabriel]]||63||wever||33 | |133||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|122||7||[[Gabriel Pluijm (1767-1848)|Pluijm, Gabriel]]||63||wever||33 | ||
|- | |- | ||
|134||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|123||5||[[Joannes Wilhelmus Brangers (1796-1844)|Brangers, Johannis Wilhelmus]]||34||kleermaker | |134||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|123||5||[[Joannes Wilhelmus Brangers (1796-1844)|Brangers, Johannis Wilhelmus]]||34||kleermaker||33 | ||
|- | |||
|135||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|124||3||[[Joannes Melgers (1805-1832)|Melgers, Johannis]]||24||wever||33 | |||
|- | |||
|136||Kerkeind||125||6||[[Franciscus van de Ven (1779-1841)|Ven, Francis van de]]||49||wever||33 | |||
|- | |||
|137||Kerkeind||126||3||[[Laurentius Laurensse (1794-1846)|Lourense, Lourens]]||35||landbouwer||34 | |||
|- | |||
|138||Kerkeind||127||5||[[Jan van der Sande (1768-1852)|Zanden, Jan van der]]||61||landbouwer||34 | |||
|- | |||
|139||Kerkeind||128||9||[[Theodorus Welten (1787-1832)|Welten, Theodorus]]||42||landbouwer||34 | |||
|- | |||
|140||Kerkeind||129||8||[[Theodorus van den Berckmortel (1791-1847)|Berkmortel, Theodorus van den]]||38||landbouwer||35 | |||
|- | |||
|141||Kerkeind||130||6||[[Henricus Aarts (1783-1867)|Aarts, Hendricus]]||47||landbouwer||35 | |||
|- | |||
|142||Kerkeind||131||7||[[Franciscus van de Kerkhof (1770-1841)|Kerkhof, Francis van de]]||59||landbouwer||35 | |||
|- | |||
|143||Kerkeind||132||5||[[Joannes Heesmans (1770-1826)|Brussel, Maria Catharina van]]||59||landbouwerse||36 | |||
|- | |||
|144||Kerkeind||133||6||[[Lucas Smits (1795-1861)|Smits, Lucas]]||34||landbouwer||36 | |||
|- | |||
|145||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|134||5||[[Johannes van de Beeck (1786-1849)|Beek, Johannis van de]]||42||landbouwer||36 | |||
|- | |||
|146||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|135||4||[[Anthonius Davervelt (1802-1879)|Daverveld, Antony]]||28||kleermaker||36 | |||
|- | |||
|147||Kerkeind||136||5||[[Joannes Nooijen (1794-1873)|Nooijen, Johannis]]||35||landbouwer||37 | |||
|- | |||
|148||Kerkeind||137||6||[[Adrianus Willems (1754-1832)|Martens, Adriaan]]||76||landbouwer||37 | |||
|- | |||
|149||Kerkeind||138||3||[[Pieter Lammers]]||58||landbouwer||37 | |||
|- | |||
|} | |} | ||
[[categorie:lijsten]] | [[categorie:lijsten]] |
Versie van 24 dec 2020 15:24
Onderstaand overzicht van de volkstelling van 1829 geeft per adres het aantal gezinsleden, de hoofdbewoner, de leeftijd en het beroep.
De originele aktes zijn te vinden op de website van Regionaal Historisch Informatiecentrum Eindhoven (RHCe) toegang 13180 gemeentebestuur Deurne inv.nr. 4528. Het bronnummer geeft de volgpagina in die bron aan.
Als meerdere gezinnen in één huis wonen zijn de betreffende | huisnummers gekleurd. |
Volkstelling van 1829 in Deurne | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
nr. | wijk | huisnr. | bewoners | hoofdbewoner | leeftijd | beroep | bronnr. |
1 | Meulenhof | 1 | 6 | Crooijmans, Johannis | 59 | landbouwer | 2 |
2 | Meulenhof | 2 | 6 | Roijakkers, Dirk | 53 | landbouwer | 2 |
3 | Meulenhof | 3 | 5 | Manders, Antony | 46 | landbouwer | 2 |
4 | Meulenhof | 4 | 7 | Rijnders, Johannis | 41 | landbouwer | 2 |
5 | Meulenhof | 5 | 5 | Teunissen, Johannis | 34 | landbouwer | 3 |
6 | Meulenhof | 6 | 6 | Manders, Johannis Mathijs | 70 | landbouwer | 3 |
7 | Meulenhof | 7 | 7 | Leijenburg, Catharina van | 50 | landbouwerse | 3 |
8 | Meulenhof | 8 | 7 | Berg, Johannis van den | 52 | landbouwer | 4 |
9 | Meulenhof | 9 | 4 | Deenen, Huibert | 35 | landbouwer | 4 |
10 | Meulenhof | 10 | 5 | Raijmakers, Johannis | 32 | landbouwer | 4 |
11 | Meulenhof | 11 | 4 | Rovers, Wilbrordus | 43 | landbouwer | 4 |
12 | Blijs | 12 | 3 | Laar, Simon van de | 27 | landbouwer | 5 |
13 | Blijs | 13 | 9 | Kerkhof, Willem van de | 50 | landbouwer | 5 |
14 | Bruggen | 14 | 3 | Veggel, Gerardus van | 29 | landbouwer | 5 |
15 | Bruggen | 15 | 9 | Mortel, Antony van de | 70 | landbouwer | 5 |
16 | Bruggen | 16 | 5 | Bankers, Johannis | 59 | landbouwer | 6 |
17 | Bruggen | 17 | 2 | Gruijters, Johannis | 34 | landbouwer | 6 |
18 | Bruggen | 18 | 5 | Heesman, Pieter | 34 | landbouwer | 6 |
19 | Voort | 19 | 6 | Lammers, Johannis | 41 | landbouwer | 6 |
20 | Voort | 20 | 7 | Beijers, Dirk | 33 | landbouwer | 7 |
21 | Kouwenhoek | 21 | 5 | Zanden, Anna Maria van der | 63 | landbouwerse | 7 |
22 | Kouwenhoek | 22 | 5 | Sleegers, Willem | 58 | landbouwer | 7 |
23 | Kouwenhoek | 23 | 4 | Mortel, Anna van de | 66 | landbouwerse | 8 |
24 | Kouwenhoek | 24 | 1 | Kerkhof, Mechelina van de | 64 | spinster | 8 |
25 | Kouwenhoek | 25 | 5 | Ooij, Nicolaas van | 49 | dekker | 8 |
26 | Wasberg | 26 | 5 | Bree, Martinus van | 52 | landbouwer | 8 |
27 | Wasberg | 27 | 4 | Pluijm, Antony | 60 | landbouwer | 8 |
28 | Wasberg | 28 | 5 | Bree, Willem van | 50 | landbouwer | 9 |
29 | Wasberg | 29 | 3 | Doorne, Jan van | 71 | landbouwer | 9 |
30 | Wasberg | 30 | 7 | Bouwmans, Willem | 66 | landbouwer | 9 |
31 | Wasberg | 31 | 5 | Kerkhof, Pieter van de | 48 | dekker | 9 |
32 | Milheezendijk | 32 | 6 | Vorst, Francis van de | 43 | dagloner | 10 |
33 | Milheezendijk | 33 | 4 | Munsters, Pieter | 72 | landbouwer | 10 |
34 | Milheezendijk | 34 | 3 | Berkers, Antony | 37 | landbouwer | 10 |
35 | Milheezendijk | 35 | 5 | Strijbosch, Hendricus | 61 | landbouwer | 10 |
36 | Milheezendijk | 36 | 3 | Cleeven, Paulus | 39 | landbouwer | 10 |
37 | Wasberg | 37 | 3 | Berkmortel, Johannis van de | 41 | landbouwer | 11 |
38 | Wasberg | 38 | 4 | Maas, Francis | 28 | touwslager | 11 |
39 | Wasberg | 39 | 2 | Jacobs, Joanna Maria | 48 | spinster | 11 |
40 | Wasberg | 40 | 3 | Bouwmans, Francina | 57 | spinster | 11 |
41 | Wasberg | 41 | 4 | Hermans, Hendrina | 44 | spinster | 11 |
42 | Wasberg | 42 | 5 | Koolen, Antony | 70 | landbouwer | 11 |
43 | Wasberg | 43 | 3 | Geeven, Maria | 61 | spinster | 12 |
44 | Wasberg | 43a | 1 | Smits, Catharina | 32 | spinster | 12 |
45 | Wasberg | 44 | 3 | Zanden, Willem van der | 30 | landbouwer | 12 |
46 | Wasberg | 45 | 4 | Zanden, Wilhelmina van der | 66 | landbouwster | 12 |
47 | Wasberg | 46 | 7 | Kerkhof, Johannis van de | 50 | landbouwer | 12 |
48 | Wasberg | 47 | 4 | Leunen, Gerrit van | 47 | wever | 12 |
49 | Wasberg | 48 | 4 | Bastiaans, Martinus | 42 | dagloner | 13 |
50 | Wasberg | 49 | 6 | Bertrams, Willem | 61 | wever | 13 |
51 | Wasberg | 50 | 3 | Keijzers, Hendrik | 55 | landbouwer | 13 |
52 | Wasberg | 51 | 5 | Meulendijks, Everardus | 51 | landbouwer | 13 |
53 | Wasberg | 52 | 10 | Nooijen, Jan | 50 | landbouwer | 14 |
54 | Wasberg | 53 | 6 | Jacobs, Petronilla | 54 | landbouwerse | 14 |
55 | Wasberg | 54 | 5 | Weijer, Ida van de | 53 | landbouwerse | 14 |
56 | Wasberg | 54 | 1 | Leuken, Christina van | 37 | spinster | 15 |
57 | Wasberg | 54a | 3 | Verhees, Arnoldus | 63 | landbouwer | 15 |
58 | Wasberg | 55 | 6 | Martens, Jan | 46 | dagloner | 15 |
59 | Wasberg | 55a | 1 | Ven, Hendrina van de | 53 | spinster | 15 |
60 | Wasberg | 56 | 5 | Beek, Mattijs van de | 76 | landbouwer | 15 |
61 | Wasberg | 57 | 5 | Hermans, Annamaria | 45 | spinster | 15 |
62 | Wasberg | 58 | 6 | Neerven, Dorothea van | 33 | landbouwer | 16 |
63 | Wasberg | 59 | 4 | Janssen, Antonetta | 54 | landbouwerse | 16 |
64 | Wasberg | 60 | 6 | Janssen, Johannis | 39 | landbouwer | 16 |
65 | Wasberg | 61 | 6 | Neerven, Jan van | 54 | landbouwer | 16 |
66 | Wasberg | 62 | 4 | Koppens, Antony | 35 | dagloner | 17 |
67 | Wasberg | 62a | 3 | Bouwmans. Henricus | 39 | wever | 17 |
68 | Haageind | 63 | 8 | Nooijen, Simon | 73 | landbouwer | 17 |
69 | Haageind | 64 | 9 | Hommen, Adam | 36 | fabrikant | 17 |
70 | Haageind | 64a | 5 | Schmitz, Johan | 30 | fabrikant | 18 |
71 | Haageind | 65 | 8 | Riet, Gerard van | 53 | notaris en burgemeester | 18 |
72 | Haageind | 66 | 5 | Kuijpers, Pieter | 58 | landbouwer | 18 |
73 | Haageind | 67 | 5 | Lammers, Joost | 69 | landbouwer | 19 |
74 | Haageind | 68 | 7 | Heuvel, Johannis van den | 63 | landbouwer | 19 |
75 | Haageind | 69 | 9 | Bertrams, Andries | 71 | landbouwer | 19 |
76 | Haageind | 70 | 6 | Smits, Martinus | 68 | landbouwer | 20 |
77 | Haageind | 71 | 8 | Gog, Johannis van | 63 | landbouwer | 20 |
78 | Haageind | 72 | 2 | Janssen, Dorothea Maria | 67 | spinster | 20 |
79 | Haageind | 73 | 2 | Enkevort, Johannis van | 34 | opziener der jagt | 20 |
80 | Haageind | 74 | 8 | Goossens, Gerardus | 41 | landbouwer | 20 |
81 | Haageind | 75 | 1 | Koolen, Joanna Maria | 44 | spinster | 21 |
82 | Haageind | 76 | 5 | Bertrams, Hendricus | 66 | landbouwer | 21 |
83 | Haageind | 77 | 4 | Thoro, Willem | 66 | landbouwer | 21 |
84 | Haageind | 78 | 1 | Elbers, Maria | 74 | spinster | 21 |
85 | Haageind | 79 | 4 | Bertrams,Willem | 62 | llandbouwer | 21 |
86 | Haageind | 80 | 8 | Jacobs, Theodorus | 52 | landbouwer | 22 |
87 | Haageind | 80a | 1 | Neerven, Maria van | 55 | spinster | 22 |
88 | Haageind | 81 | 6 | Berkmortel, Antony van den | 36 | landbouwer | 22 |
89 | Haageind | 82 | 9 | Aarts, Antony | 50 | landbouwer | 22 |
90 | Haageind | 83 | 6 | Haandel, Hendrina van | 69 | landbouwerse | 23 |
91 | Haageind | 84 | 7 | Claus, Willem | 56 | landbouwer | 23 |
92 | Haageind | 85 | 4 | Lieshout, Antony van | 69 | landbouwer | 23 |
93 | Haageind | 86 | 4 | Verdeuzeldonk, Antony | 69 | landbouwer | 24 |
94 | Haageind | 87 | 6 | Smits, Maria | 62 | landbouwerse | 24 |
95 | Haageind | 88 | 4 | Kuijpers, Johannis | 37 | landbouwer | 24 |
96 | Haageind | 88a | 2 | Bussel, Dirk van | 52 | dagloner | 24 |
97 | Haageind | 89 | 6 | Aarts, Arnoldus | 45 | landbouwer | 24 |
98 | Haageind | 90 | 7 | Veth, Johanna de | 40 | landbouwerse | 25 |
99 | Haageind | 91 | 2 | Maas, Hendricus | 33 | landbouwer | 25 |
100 | Haageind | 92 | 2 | Scheepers, Elisabeth | 69 | particuliere | 25 |
101 | Haageind | 93 | 3 | Kreekelberg, Gordianus | 29 | kleermaker | 25 |
102 | Haageind | 94 | 4 | Martines, Jan Samuel de | 72 | gepensioneerd officier | 25 |
103 | Haageind | 95 | 7 | Goossens, Maria | 83 | landbouwerse | 26 |
104 | Haageind | 96 | 1 | Heuvel, Joannamaria van den | 68 | spinster | 26 |
105 | Haageind | 96a | 2 | Gog, Jan van | 51 | metselaar | 26 |
106 | Haageind | 97 | 5 | Gog, Lambert van | 52 | wever | 26 |
107 | Haageind | 98 | 3 | Hetterschij, Paulus | 46 | ontvanger | 26 |
108 | Haageind | 99 | 6 | Mulders, Andries | 33 | bakker | 26 |
109 | Haageind | 100 | 8 | Flerks, Josina | 56 | winkelierster | 27 |
110 | Haageind | 101 | 6 | Noort, Wilhelmus Johannes van | 42 | particulier | 27 |
111 | Haageind | 102 | 5 | Mortel, Peter Gregorius van de | 30 | winkelier | 27 |
112 | Haageind | 103 | 5 | Mortel, Andries van de | 56 | timmerman | 28 |
113 | Haageind | 104 | 5 | Manders, Jacobus | 38 | wever | 28 |
114 | Haageind | 105 | 5 | Kusters, Johannis | 33 | schoenmaker | 28 |
115 | Haageind | 106 | 3 | Diktenzee, Willem | 49 | dagloner | 28 |
116 | Haageind | 107 | 3 | Roefs, Poulus Henricus Theodorus | 27 | bakker | 29 |
117 | Haageind | 107a | 6 | Welten, Adriaan | 34 | dagloner | 29 |
118 | Haageind | 108 | 7 | Wouters, Johannis | 42 | tapper | 29 |
119 | Haageind | 109 | 4 | Franssen, Thomas | 33 | wever | 29 |
120 | Haageind | 110 | 2 | Lammers, Joannamaria | 81 | spinster | 30 |
121 | Haageind | 111 | 3 | Smits, Antony | 72 | landbouwer | 30 |
122 | Haageind | 112 | 7 | Smits, Johanna | 73 | landbouwerse | 30 |
123 | Haageind | 113 | 4 | Neerven, Jan van | 69 | landbouwer | 30 |
124 | Haageind | 114 | 9 | Berne, Maria ver | 72 | landbouwerse | 30 |
125 | Haageind | 115 | 1 | Maria Kuijpers | 54 | spinster | 31 |
126 | Haageind | 115a | 4 | Munsters, Gevardus | 59 | dagloner | 31 |
127 | Haageind | 116 | 6 | Wetten, Arnoldus van | 45 | landbouwer | 31 |
128 | Haageind | 117 | 3 | Mortel, Arnoldus van de | 49 | timmerman | 31 |
129 | Haageind | 118 | 5 | Cox, Johannis | 58 | metselaar | 32 |
130 | Haageind | 119 | 5 | Mortel, Antony van de | 51 | wever | 32 |
131 | Haageind | 120 | 3 | Aldenzee, Peter | 31 | smid | 32 |
132 | Haageind | 121 | 9 | Mortel, Johannis van de | 30 | timmerman | 32 |
133 | Kerkeind | 122 | 7 | Pluijm, Gabriel | 63 | wever | 33 |
134 | Kerkeind | 123 | 5 | Brangers, Johannis Wilhelmus | 34 | kleermaker | 33 |
135 | Kerkeind | 124 | 3 | Melgers, Johannis | 24 | wever | 33 |
136 | Kerkeind | 125 | 6 | Ven, Francis van de | 49 | wever | 33 |
137 | Kerkeind | 126 | 3 | Lourense, Lourens | 35 | landbouwer | 34 |
138 | Kerkeind | 127 | 5 | Zanden, Jan van der | 61 | landbouwer | 34 |
139 | Kerkeind | 128 | 9 | Welten, Theodorus | 42 | landbouwer | 34 |
140 | Kerkeind | 129 | 8 | Berkmortel, Theodorus van den | 38 | landbouwer | 35 |
141 | Kerkeind | 130 | 6 | Aarts, Hendricus | 47 | landbouwer | 35 |
142 | Kerkeind | 131 | 7 | Kerkhof, Francis van de | 59 | landbouwer | 35 |
143 | Kerkeind | 132 | 5 | Brussel, Maria Catharina van | 59 | landbouwerse | 36 |
144 | Kerkeind | 133 | 6 | Smits, Lucas | 34 | landbouwer | 36 |
145 | Kerkeind | 134 | 5 | Beek, Johannis van de | 42 | landbouwer | 36 |
146 | Kerkeind | 135 | 4 | Daverveld, Antony | 28 | kleermaker | 36 |
147 | Kerkeind | 136 | 5 | Nooijen, Johannis | 35 | landbouwer | 37 |
148 | Kerkeind | 137 | 6 | Martens, Adriaan | 76 | landbouwer | 37 |
149 | Kerkeind | 138 | 3 | Pieter Lammers | 58 | landbouwer | 37 |