Zusters van het Heilig Hart die in Deurne hebben gewoond: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(18 tussenliggende versies door 4 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 7: | Regel 7: | ||
|[[Maria den Biesen (1900-1974)|Biesen, Maria den]]||Gertruda||1942||1943 | |[[Maria den Biesen (1900-1974)|Biesen, Maria den]]||Gertruda||1942||1943 | ||
|- | |- | ||
|[[Laura Maria Schaap 1907-)|Schaap, Laura Maria]]||Norbertha||1937||1943 | |[[Laura Maria Schaap (1907-2005)|Schaap, Laura Maria]]||Norbertha||1937||1943 | ||
|- | |- | ||
|[[Philomena | |[[Philomena Anthonia Chamuleau (1888-1967)|Chamuleau, Philomena Anthoni]]||Angela||1940||1940 | ||
|- | |- | ||
|[[Ida Henriette Groen|Groen, Ida Henriette]]||Margaritha||1937||1943 | |[[Ida Henriette Groen (1907-1990)|Groen, Ida Henriette]]||Margaritha||1937||1943 | ||
|- | |- | ||
|[[Margaritha Dymphna Bossers (1908-1990)|Bossers, Margaritha Dymphna]]||Malachia||1941||1947 | |[[Margaritha Dymphna Bossers (1908-1990)|Bossers, Margaritha Dymphna]]||Malachia||1941||1947 | ||
|- | |- | ||
|[[Dinphena Maria Petronella Ierssel (1887-)|Ierssel, Dinphena Maria Petronella]]||Marie | |[[Dinphena Maria Petronella van Ierssel (1887-1975)|Ierssel, Dinphena Maria Petronella van]]||Marie Josèph||1942||1952 | ||
|- | |- | ||
|[[Hermina Catharina Antonia Jans (1915-2000)|Jans, Hermina Catharina Antonia]]||Liberta||1943||1944 | |[[Hermina Catharina Antonia Jans (1915-2000)|Jans, Hermina Catharina Antonia]]||Liberta||1943||1944 | ||
|- | |- | ||
|[[Anna Maria Antonia Aalst (1905-)|Aalst, Anna Maria Antonia]]||Maria | |[[Anna Maria Antonia van Aalst (1905-2001)|Aalst, Anna Maria Antonia van]]||Maria Gerarda||1942||1945 | ||
|- | |||
|[[Anna Maria Antonia van Aalst (1905-2001)|Aalst, Anna Maria Antonia van]]||Maria Gerarda||1946||1955 | |||
|- | |- | ||
|[[Antonetta van Oevelen (1916-2002)|Oevelen, Antonetta van]]||Dyonisia||1944||1944 | |[[Antonetta van Oevelen (1916-2002)|Oevelen, Antonetta van]]||Dyonisia||1944||1944 | ||
Regel 25: | Regel 27: | ||
|[[Margaretha Augusta Catharina Hergarden (1913-2006)|Hergarden, Margaretha Augusta Catharina]]||Adelheid||1947||1948 | |[[Margaretha Augusta Catharina Hergarden (1913-2006)|Hergarden, Margaretha Augusta Catharina]]||Adelheid||1947||1948 | ||
|- | |- | ||
|[[Clasina Maria Antonia van Oers (1907-)|Oers, Clasina Maria Antonia van]]||Dionysia||1947||? | |[[Clasina Maria Antonia van Oers (1907-1982)|Oers, Clasina Maria Antonia van]]||Dionysia||1947||? | ||
|- | |- | ||
|[[Petronella Alida Maria van Duin (1912-1995)|Duin, Petronella Alida Maria van]]||Oda||1948||1948 | |[[Petronella Alida Maria van Duin (1912-1995)|Duin, Petronella Alida Maria van]]||Oda||1948||1948 | ||
Regel 37: | Regel 39: | ||
|[[Cornelia Adriana Elisabeth Alsemgeest (1907-1980)|Alsemgeest, Cornelia Adriana Elisabeth]]||Willibrorda||1953||1958 | |[[Cornelia Adriana Elisabeth Alsemgeest (1907-1980)|Alsemgeest, Cornelia Adriana Elisabeth]]||Willibrorda||1953||1958 | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Theodora Maria van Heesch (1906-1987)|Heesch, Theodora Maria van]]||Wilhelmine||1953||1958 | ||
|- | |- | ||
|[[Francisca Maria Theresia Broers (1904-)|Broers, Francisca Maria Theresia]]|| | |[[Francisca Maria Theresia Broers (1904-1971)|Broers, Francisca Maria Theresia]]||Norberta||1955||1958 | ||
|- | |- | ||
|[[Hendrika Maria Robben (1916-1996)|Robben, Hendrika Maria]]||Josefien||1958||1959 | |[[Hendrika Maria Robben (1916-1996)|Robben, Hendrika Maria]]||Josefien||1958||1959 | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Catharina Anna Maria Resink (1905-1999)|Resink, Catharina Anna Maria]]||José||1958||1962 | ||
|- | |- | ||
|[[Maria Cornelia van Hekken (1911-)|Hekken, Maria Cornelia van]]||Rita||1959||1960 | |[[Maria Cornelia van Hekken (1911-)|Hekken, Maria Cornelia van]]||Rita||1959||1960 | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Antonetta Adams (1916-2002)|Adams, Antonetta]]||Hendrina||?||? | ||
|- | |||
|[[J. Hoedemakers (1919-2005)|Hoedemakers, J.]]||Teresa||1962 ||1963 | |||
|} | |} | ||
{{Appendix}} | {{Appendix}} | ||
[[categorie:Lijsten]] | [[categorie:Lijsten]] |
Huidige versie van 8 okt 2017 om 18:42
Bronnen, noten en/of referenties
|