Heeft u correcties, aanvullingen of foto's bij een artikel dan kunt u ons hier mailen
Iedere eerste maandagochtend en derde woensdagochtend van de maand kunt u ons van 10 tot 12 uur bezoeken in het heemhuis.

Bestand:Protocol Simon Scusters Someren 2 LR.JPG: verschil tussen versies

Uit DeurneWiki, de historische encyclopedie voor groot-Deurne.
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
(Onder op de titelpagina van het Somerens schepenprotocol van 1580 schreef Simon van den Boomen alias Scusters, stamvader van vele generaties Deurnenaren, in rebusvorm ''ton teijde leer ick die werelt kennen''.)
 
Geen bewerkingssamenvatting
 
Regel 1: Regel 1:
Onder op de titelpagina van het Somerens schepenprotocol van 1580 schreef Simon van den Boomen alias Scusters, stamvader van vele generaties Deurnenaren, in rebusvorm ''ton teijde leer ick die werelt kennen''.
Onder op de titelpagina van het Somerens schepenprotocol van 1580 schreef Simon van den Boomen alias Scusters, stamvader van vele generaties Deurnenaren, in rebusvorm ''ten teijde leer ick die werelt kennen''.

Huidige versie van 28 jun 2018 om 14:45

Onder op de titelpagina van het Somerens schepenprotocol van 1580 schreef Simon van den Boomen alias Scusters, stamvader van vele generaties Deurnenaren, in rebusvorm ten teijde leer ick die werelt kennen.

Bestandsgeschiedenis

Klik op een datum/tijd om het bestand te zien zoals het destijds was.

Datum/tijdMiniatuurAfmetingenGebruikerOpmerking
huidige versie7 dec 2015 18:17Miniatuurafbeelding voor de versie van 7 dec 2015 18:17448 × 139 (34 kB)Pieter K (overleg | bijdragen)Onder op de titelpagina van het Somerens schepenprotocol van 1580 schreef Simon van den Boomen alias Scusters, stamvader van vele generaties Deurnenaren, in rebusvorm ''ton teijde leer ick die werelt kennen''.

Dit bestand wordt op de volgende pagina gebruikt:

Metadata