Bewerken van Raadslid van Deurne
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 11: | Regel 11: | ||
|- | |- | ||
|voor 1921||na 1940||[[Theodorus Aarts (1883-1958)|Aarts, Theodorus]] | |voor 1921||na 1940||[[Theodorus Aarts (1883-1958)|Aarts, Theodorus]] | ||
|- | |- | ||
|1966||1986||[[Petronella Henrica Maria Aarts|Aarts, Nellie]] | |1966||1986||[[Petronella Henrica Maria Aarts|Aarts, Nellie]] | ||
Regel 18: | Regel 16: | ||
|1994||1998||[[Sahieda Abdoel-Nirhoe|Abdoel-Nirhoe, Sahieda]] | |1994||1998||[[Sahieda Abdoel-Nirhoe|Abdoel-Nirhoe, Sahieda]] | ||
|- | |- | ||
|1998||2014||[[ | |1998||2014||[[Jan Adriaans|Adriaans, Jan]] | ||
|- | |- | ||
|1994||1998||[[Ed Alberda|Alberda, Ed]] | |1994||1998||[[Ed Alberda|Alberda, Ed]] | ||
Regel 24: | Regel 22: | ||
|1994||2006||[[Toon Aldenzee|Aldenzee, Toon]] | |1994||2006||[[Toon Aldenzee|Aldenzee, Toon]] | ||
|- | |- | ||
|2016|| | |2016||heden||[[Mirjam van Asten, Mirjam]] | ||
|- | |- | ||
|1953||1962||[[Petrus Hendrikus Beks (1900-1967)|Beks, Piet]] | |1953||1962||[[Petrus Hendrikus Beks (1900-1967)|Beks, Piet]] | ||
Regel 30: | Regel 28: | ||
|?||?||[[Th. Beks|Beks, Th.]] | |?||?||[[Th. Beks|Beks, Th.]] | ||
|- | |- | ||
|2010|| | |2010||heden||[[Ruud Berkers|Berkers, Ruud]] | ||
|- | |- | ||
|1980||1984||[[Toon Berkers|Berkers, Toon]] | |1980||1984||[[Toon Berkers|Berkers, Toon]] | ||
Regel 78: | Regel 76: | ||
|1994||na 1998||[[Wilbert van Deursen|Deursen, van Wilbert]] | |1994||na 1998||[[Wilbert van Deursen|Deursen, van Wilbert]] | ||
|- | |- | ||
|2002|| | |2002||heden||[[H. van Dijk|Dijk, H. van]] | ||
|- | |- | ||
|voor 1920||na 1930||[[Martinus van Dinter (1876-1959)|Dinter, van Martinus]] | |voor 1920||na 1930||[[Martinus van Dinter (1876-1959)|Dinter, van Martinus]] | ||
Regel 98: | Regel 96: | ||
|1926||1927||[[Paulus van Elten (1889-1965)|Elten, Paul van]] | |1926||1927||[[Paulus van Elten (1889-1965)|Elten, Paul van]] | ||
|- | |- | ||
|1962||1982||[[Petrus Jacobus Engels (1935 | |1962||1982||[[Petrus Jacobus Engels (1935)|Engels, Piet]] | ||
|- | |- | ||
|1986||1994||[[Petrus Jacobus Engels (1935 | |1986||1994||[[Petrus Jacobus Engels (1935)|Engels, Piet]] | ||
|- | |- | ||
| | |1995||1990||[[Martin Engels|Engels, Martin]] | ||
|- | |- | ||
|?||1970||[[ | |?||1970||[[Evers|Evers]] | ||
|- | |- | ||
|1974||1980||[[Cornelis Gerard de Feijter (1917-1980)|Feijter, de Cees]] | |1974||1980||[[Cornelis Gerard de Feijter (1917-1980)|Feijter, de Cees]] | ||
Regel 141: | Regel 139: | ||
|- | |- | ||
|voor 1977||na 1978||[[Arnoldus van Heugten (1927-2004)|Heugten, van Nol]] | |voor 1977||na 1978||[[Arnoldus van Heugten (1927-2004)|Heugten, van Nol]] | ||
|- | |- | ||
|1939||1941||[[Louis van den Heuvel (1879-1945)|Heuvel, van den Louis]] | |1939||1941||[[Louis van den Heuvel (1879-1945)|Heuvel, van den Louis]] | ||
Regel 168: | Regel 162: | ||
|1979||1982||[[A.M. Huisman|Huisman, A.M.]] | |1979||1982||[[A.M. Huisman|Huisman, A.M.]] | ||
|- | |- | ||
|?||1970||[[ | |?||1970||[[Huizing|Huizing]] | ||
|- | |- | ||
|1990||1994||[[Adje van Irsel (1935-2015)|Irsel van, Adje]]<ref>In Deurne beter bekend als Adje Stevens van Irsel, de echtgenote van Jean Stevens.</ref> | |1990||1994||[[Adje van Irsel (1935-2015)|Irsel van, Adje]]<ref>In Deurne beter bekend als Adje Stevens van Irsel, de echtgenote van Jean Stevens.</ref> | ||
Regel 182: | Regel 176: | ||
|1974||1979||[[Driek Joosten|Joosten, Driek]] | |1974||1979||[[Driek Joosten|Joosten, Driek]] | ||
|- | |- | ||
| | |voor 1994||2007||[[Evert van Kampen|Kampen, van Evert]] | ||
|- | |||
|2002||?||[[Henk Kerkers|Kerkers, Henk]] | |||
|- | |- | ||
|1998||2006?||[[Frans Kivits|Kivits, Frans]] | |1998||2006?||[[Frans Kivits|Kivits, Frans]] | ||
Regel 192: | Regel 188: | ||
|19??||19??||[[Hendricus Koppens (1930-1989)|Koppens, Hendricus]] | |19??||19??||[[Hendricus Koppens (1930-1989)|Koppens, Hendricus]] | ||
|- | |- | ||
|2002|| | |2002||?||[[Henk Kerkers|Kerkers, Henk]] | ||
|- | |- | ||
|voor 1993||na 2002||[[Peter Hubertus Josephus Krekels (1942 | |voor 1993||na 2002||[[Peter Hubertus Josephus Krekels (1942)|Krekels, Piet]] | ||
|- | |- | ||
|voor 1917||1917||[[Klaas Laan|Laan, Klaas]] | |voor 1917||1917||[[Klaas Laan|Laan, Klaas]] | ||
|- | |- | ||
|1970||1994||[[Cornelis Johannes van Laarhoven (1933-2007)|Laarhoven, van Cor]] | |1970||1994||[[Cornelis Johannes van Laarhoven (1933-2007)|Laarhoven, van Cor]] | ||
|- | |- | ||
|1978||1982||[[C.D. van Leeuwen|Leeuwen, van C.D.]] | |1978||1982||[[C.D. van Leeuwen|Leeuwen, van C.D.]] | ||
Regel 215: | Regel 207: | ||
|- | |- | ||
|?||1998||[[Jos van Loon|Loon, Jos van]] | |?||1998||[[Jos van Loon|Loon, Jos van]] | ||
|- | |- | ||
|1926||na 1926||[[Antonius Maas (1883-1938)|Maas, Antonius]] | |1926||na 1926||[[Antonius Maas (1883-1938)|Maas, Antonius]] | ||
Regel 222: | Regel 212: | ||
|1972||1998||[[Jan Hubertus Maas (1933-2013)|Maas, Jan]] | |1972||1998||[[Jan Hubertus Maas (1933-2013)|Maas, Jan]] | ||
|- | |- | ||
|1990||2003||[[Petrus Maria Maas (1953 | |1990||2003||[[Petrus Maria Maas (1953)|Maas, Peter]] | ||
|- | |- | ||
|?||1970||[[Manders|Manders]] | |?||1970||[[Manders|Manders]] | ||
Regel 242: | Regel 232: | ||
|1913||na 1922||[[Hendrikus van Oers (1862-1927)|Oers, Harrie van]] | |1913||na 1922||[[Hendrikus van Oers (1862-1927)|Oers, Harrie van]] | ||
|- | |- | ||
| | |1919||na 1919||[[Hendrik Ouwerling|Ouwerling, Hendrik]] | ||
| | |||
|1919 | |||
|- | |- | ||
|1962||1980||[[Henricus Johannes Rijnders (1928-1995)|Rijnders, Harrie]] | |1962||1980||[[Henricus Johannes Rijnders (1928-1995)|Rijnders, Harrie]] | ||
|- | |- | ||
|1919|| | |1919||na 1919||[[Hendrik Ouwerling|Ouwerling, Hendrik]] | ||
|- | |- | ||
|2008||2012||[[Willem Sengers|Sengers, Willem]] | |2008||2012||[[Willem Sengers|Sengers, Willem]] | ||
Regel 256: | Regel 242: | ||
|1970||1982||[[Egidius Hubertus Maria Snellen (1931-2014)|Snellen, Guido]] | |1970||1982||[[Egidius Hubertus Maria Snellen (1931-2014)|Snellen, Guido]] | ||
|- | |- | ||
| | |voor 1977||1982||[[H.J.M. Sonnemans|Sonnemans, H.J.M]] | ||
|- | |- | ||
|2006||2014||[[Johannes Petrus Gerardus van Someren (1958)|Someren, van Hans]] | |2006||2014||[[Johannes Petrus Gerardus van Someren (1958)|Someren, van Hans]] | ||
|- | |- | ||
| | |voor 1940||na 1940||[[Antonius Lambertus Adrianus Swinkels|Swinkels, Antonius Lambertus Adrianus]] | ||
|- | |||
|voor 1918||na 1918||[[Swinkels|Swinkels]] | |||
|- | |- | ||
| | |?||?||[[Eijmbertus Hendricus Swinkels|Swinkels, Eijmbertus Hendricus]] | ||
|- | |- | ||
|1970||1974||[[ | |1970||1974||[[Hans Swinkels|Swinkels, Hans]] | ||
|- | |- | ||
|1994|| | |1994||heden||[[Wil Tielemans|Tielemans, Wil]] | ||
|- | |- | ||
|1998||2002||[[Henk van Tilburg|Tilburg, Henk van]] | |1998||2002||[[Henk van Tilburg|Tilburg, Henk van]] |