Bewerken van Pro Ecclesia et Pontifice
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
'''Pro Ecclesia et Pontifice''' (Latijn, ''Voor Kerk en Paus'') is een pauselijke onderscheiding. De medaille wordt uitgereikt aan katholieke gelovigen die ten minste 45 jaar oud zijn en zich gedurende ten minste 25 jaar verdienstelijk hebben gemaakt voor het katholieke geloof of de Kerk, of die zich gedurende ten minste 25 jaar verdienstelijk hebben gemaakt. | '''Pro Ecclesia et Pontifice''' (Latijn, ''Voor Kerk en Paus'') is een pauselijke onderscheiding. De medaille wordt uitgereikt aan katholieke gelovigen die ten minste 45 jaar oud zijn en zich gedurende ten minste 25 jaar verdienstelijk hebben gemaakt voor het katholieke geloof of de Kerk, of die zich gedurende ten minste 25 jaar verdienstelijk hebben gemaakt. | ||
Onderstaande lijst van [[Deurne]]naren die deze onderscheiding ontvangen hebben. (is nog verre van compleet!!) | |||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|- | |- | ||
! Jaar | ! Jaar | ||
Regel 9: | Regel 8: | ||
! Kerkgemeenschap | ! Kerkgemeenschap | ||
|- | |- | ||
| | |1998||[[Hendricus Hubertus van den Akker (1921-2007)|Akker,van den Harrie]]||[[Parochie van de Heilige Jozef]] | ||
|- | |- | ||
| | |1980||[[Reinier Ewaldus Bartholomeus Beijers (1909-1992)|Beijers, Nierke]]||[[Sint-Willibrordusparochie (Zeilberg)]] | ||
|- | |- | ||
|?||[[ | |?||[[Gerardus Maria Bennenbroek (1916-2003)|Bennenbroek, Grard]]||Sint-Willibrordusparochie (Zeilberg) | ||
|- | |- | ||
| | |1997||[[E. Berends|Berends, E.]]||Sint-Gerardus Majellaparochie ([[Walsberg]]) | ||
|- | |||
|1979||[[Josephus Fredericus Blommaert (1921-2004)|Blommaert, Joop]]||[[Heilige Geestparochie]] | |||
|- | |- | ||
| | |1986||[[Theodorus Martinus Maria van Boven (1909-1989)|Boven,van Theo]]||[[Sint-Willibrordusparochie (Deurne)]] | ||
|- | |- | ||
| | |1986||[[Jan Christiaan Hubert Custers (1930-1988)|Custers, Huub]]||Parochie Neerkant | ||
|- | |- | ||
| | |1993||[[Hendricus van Dijk (1915-1993)|Dijk, Harrie van]]||[[Vlierden]] | ||
|- | |- | ||
| | |1985||[[Hendricus Goossens (1904-1992)|Goossens, Harrie]]||Sint-Willibrordusparochie (Deurne) | ||
|- | |- | ||
| | |1999||[[Johannes Cornelius van Hal (1929-2013)| Hal van, Jan]]||Liessel | ||
|- | |- | ||
| | |1989||[[Jo van Hemert (1924-2005)|Hemert, Jo van]]||Sint-Willibrordusparochie (Zeilberg) | ||
|- | |- | ||
|1964||[[Theodorus Henricus van Heugten (1885-1971)|Heugten, Dorus van]]|| | |1964||[[Theodorus Henricus van Heugten (1885-1971)|Heugten, Dorus van]]||Vlierden | ||
|- | |- | ||
| | |?||[[Martinus Johannes van den Heuvel|Heuvel Johan van den]]||Sint-Willibrordusparochie (Deurne) | ||
|- | |- | ||
| | |1989||[[Henrica Godefrida Hijl (1935)|Hijl, Henrica Godefrida]]|| | ||
|- | |- | ||
|1974||[[Piet van Hoek (1917-1986)|Hoek,van Piet van]]||Sint-Willibrordusparochie (Deurne) | |1974||[[Piet van Hoek (1917-1986)|Hoek,van Piet van]]||Sint-Willibrordusparochie (Deurne) | ||
|- | |||
|1953||[[Johannes van Hugten (1881-1957)|Hugten, Johannes van]]||[[Liessel]] | |||
|- | |- | ||
|1974||[[Martinus Keunen (1898-1981)|Keunen, Tinus]]||Sint-Willibrordusparochie (Zeilberg | |1974||[[Martinus Keunen (1898-1981)|Keunen, Tinus]]||Sint-Willibrordusparochie (Zeilberg | ||
|- | |- | ||
| | |2008||[[Henricus Joosten (1931-2016)|Joosten, Harrie]]||Parochie Liessel | ||
|- | |- | ||
| | |2005||[[Cornelis Johannes van Laarhoven (1933-2007)|Laarhoven, van Cor]]||Parochie van de Heilige Jozef | ||
|- | |- | ||
| | |1991||[[Mathijs Maas (1916-1994)|Maas, Ties]]||Parochie van de Heilige Jozef | ||
|- | |- | ||
| | |1997||[[Sjaak Obers|Obers, Sjaak]]||Sint-Gerardus Majellaparochie | ||
|- | |- | ||
|1981||[[Johannes Petrus van Ooij (1911-1992)|Ooij,van Johannes]]||Heilige Geestparochie | |1981||[[Johannes Petrus van Ooij (1911-1992)|Ooij,van Johannes]]||Heilige Geestparochie | ||
|- | |- | ||
| | |1963||[[Johannes van Oosterhout (1897-1986)|Oosterhout,van Jan]]||Liessel | ||
|- | |- | ||
| | |1967||[[Maria Hendrica Reijnders|Reijnders, Rie]]||Heilige Geestparochie | ||
|- | |- | ||
| | |1963||[[Adrianus Carolus Gerardus Franciscus van Rijswijk (1898-1965)|Rijswijk,van Adriaan]]||Liessel | ||
|- | |- | ||
| | |1962||[[Petronella Teepen (1903-1998)|Teepen, Nel]]||Parochie van de Heilige Jozef | ||
|- | |- | ||
| | |1959||[[Henricus Tijssen (1882-1962)|Tijssen, Hendrik]]||Parochie Neerkant | ||
|- | |- | ||
| | |?||[[Louis Verstappen (1909-1983)|Verstappen, Louis]]||Parochie Neerkant | ||
|- | |- | ||
|1997||[[Bep Wientjes|Wientjes, Bep]]||[[Parochie Neerkant]] | |1997||[[Bep Wientjes|Wientjes, Bep]]||[[Parochie Neerkant]] | ||
|- | |- | ||
|2005||[[Hubert Engelen|Engelen, Hubert]]||[[Heilige Geestparochie]] | |2005||[[Hubert Engelen|Engelen, Hubert]]||[[Heilige Geestparochie]] | ||
|- | |- | ||
|2015||[[Jan van der Wallen (1944)|Wallen van der, Jan]]||Parochie Liessel | |||
|2015||[[Jan van der Wallen (1944)|Wallen van der, Jan]]|| | |||
|- | |- | ||
|2017||[[Rijt | |2017||[[Rijt Piet van de]]||Sint-Willibrordusparochie (Deurne) | ||
|- | |- | ||
|} | |} |