Bewerken van Gemeentebestuur
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Via deze pagina kunt u makkelijk terugvinden wie, en in welke samenstelling, er in bepaald tijdvak verantwoordelijk was voor het democratisch bestuur van de gemeenten [[Deurne en Liessel]], [[gemeente Vlierden]] en de huidige [[gemeente Deurne]] (pagina nog in bewerking): | |||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|- | |- | ||
! '''gemeente Deurne en Liessel''' | ! '''gemeente<br> Deurne en Liessel''' | ||
! '''gemeente Vlierden''' | ! '''gemeente Vlierden''' | ||
! | ! '''gemeente Deurne''' | ||
|- | |- | ||
|[[Gemeentebestuur Deurne en Liessel vanaf beginjaar 1813|vanaf beginjaar 1813]]|| [[Gemeentebestuur Vlierden vanaf beginjaar 1813|vanaf beginjaar 1813]] || | |[[Gemeentebestuur Deurne en Liessel vanaf beginjaar 1813|vanaf beginjaar 1813]]|| [[Gemeentebestuur Vlierden vanaf beginjaar 1813|vanaf beginjaar 1813]] || | ||
|- | |- | ||
| || [[Gemeentebestuur Vlierden 1820-1843|1820-1843 | | || [[Gemeentebestuur Vlierden 1820-1843|van 1820-1843]] || | ||
|- | |- | ||
|[[Gemeentebestuur Deurne en Liessel | |[[Gemeentebestuur Deurne en Liessel 1854|jaar 1854]]||[[Gemeentebestuur Vlierden 1843-1850|van 1843-1850]]|| | ||
|- | |- | ||
|[[Gemeentebestuur Deurne en Liessel | |[[Gemeentebestuur Deurne en Liessel 1914|jaar 1914]]|| || | ||
|- | |- | ||
| | |[[Gemeentebestuur Deurne en Liessel 1923-1926| van 1923-1926]]|| || | ||
|- | |- | ||
| | | || ||[[Gemeentebestuur 1926-1927|van 1926-1927]] | ||
|- | |- | ||
| || ||[[Gemeentebestuur | | || ||[[Gemeentebestuur 1927-1931|van 1927-1931]] | ||
|- | |- | ||
| || ||[[Gemeentebestuur | | || ||[[Gemeentebestuur 1931-1935|van 1931-1935]] | ||
|- | |- | ||
| || ||[[Gemeentebestuur | | || ||[[Gemeentebestuur 1935-1939|van 1935-1939]] | ||
|- | |- | ||
| | | || ||[[Gemeentebestuur 1939-1941|van 1939-1941]] | ||
|- | |- | ||
| || ||[[Gemeentebestuur | | || ||[[Gemeentebestuur 1941-1945|van 1941-1945]] | ||
|- | |- | ||
| || ||[[Gemeentebestuur | | || ||[[Gemeentebestuur 1945-1946|van 1945-1946]] | ||
|- | |- | ||
| [[Gemeentebestuur | | || ||[[Gemeentebestuur 1946-1949|van 1946-1949]] | ||
| | |- | ||
| || ||[[Gemeentebestuur 1949-1953|van 1949-1953]] | |||
|- | |||
| || ||[[Gemeentebestuur 1953-1958|van 1953-1958]] | |||
|- | |||
| || ||[[Gemeentebestuur 1958-1962|van 1958-1962]] | |||
|- | |||
| || ||[[Gemeentebestuur 1962-1966|van 1962-1966]] | |||
|- | |||
| || ||[[Gemeentebestuur 1966-1970|van 1966-1970]] | |||
|- | |||
| || ||[[Gemeentebestuur 1970-1974|van 1970-1974]] | |||
|- | |||
| || ||[[Gemeentebestuur 1974-1978|van 1974-1978]] | |||
|- | |||
| || ||[[Gemeentebestuur 1978-1982|van 1978-1982]] | |||
|- | |- | ||
| || ||[[Gemeentebestuur 1982-1986|van 1982-1986]] | |||
|- | |- | ||
| | | || ||[[Gemeentebestuur 1986-1990|van 1986-1990]] | ||
|- | |- | ||
| | | || ||[[Gemeentebestuur 1990-1994|van 1990-1994]] | ||
|- | |- | ||
| | | || ||[[Gemeentebestuur 1994-1998|van 1994-1998]] | ||
|- | |- | ||
| | | || ||[[Gemeentebestuur 1998-2002|van 1998-2002]] | ||
|- | |- | ||
| | | || ||[[Gemeentebestuur 2002-2006|van 2002-2006]] | ||
|- | |- | ||
| | | || ||[[Gemeentebestuur 2006-2010|van 2006-2010]] | ||
|- | |- | ||
| | | || ||[[Gemeentebestuur 2010-2014|van 2010-2014]] | ||
|- | |- | ||
| | | || ||[[Gemeentebestuur 2014-2018|van 2014-2018]] | ||
|} | |} | ||
==Bron== | |||
Informatie over de jaren 1923 tot en met 1990 is afkomstig uit het archief van [[Herman van Diesen]]. | |||
[[categorie: Lijsten]] | [[categorie: Lijsten]] | ||