Heeft u correcties, aanvullingen of foto's bij een artikel dan kunt u ons hier mailen
Iedere eerste maandagochtend en derde woensdagochtend van de maand kunt u ons van 10 tot 12 uur bezoeken in het heemhuis.

Overleg:Elisabeth Keunen (1892-1933)

Uit DeurneWiki, de historische encyclopedie voor groot-Deurne.
Versie door Everard (overleg | bijdragen) op 11 mei 2011 om 10:37 (Nieuwe pagina aangemaakt met 'Wellicht interessant om een foto van haar toe te voegen. De enige foto die ik ken (en zelf niet heb) is in bezit van Nellie Smets-Lutters. Betje Keunen staat op de tro...')
(wijz) ← Oudere versie | Huidige versie (wijz) | Nieuwere versie → (wijz)
Naar navigatie springen Naar zoeken springen

Wellicht interessant om een foto van haar toe te voegen. De enige foto die ik ken (en zelf niet heb) is in bezit van Nellie Smets-Lutters. Betje Keunen staat op de trouwfoto van Nellie's ouders Johannes Mathieu Lutters en Maria Elisabeth Kneepkens uit 1924. Iemand regelmatig contact met Nellie? Luuk K 11 mei 2011 11:37 (CEST)