Lid in de Orde van Oranje-Nassau (nog geen pagina in DeurneWiki): verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 13: | Regel 13: | ||
|- | |- | ||
|[[E.Lenssen|Lenssen, E]]||1999||Bestuurslid en wedstrijdsecretaris [[Lopersgroep Deurne]] | |[[E.Lenssen|Lenssen, E]]||1999||Bestuurslid en wedstrijdsecretaris [[Lopersgroep Deurne]] | ||
|- | |||
|[[Henrica Godefrida Hijl (1935)|Martijn-Hijl, Henrica Godefrida]]||2001||Echtgenote burgemeester Gemeente Bakel Milheeze | |||
|- | |- | ||
|[[Cor van Bussel |Bussel, Cor van]]||2002||50-jarige inzet bij [[Harmonie Excelsior]].[[Zeilberg]] | |[[Cor van Bussel |Bussel, Cor van]]||2002||50-jarige inzet bij [[Harmonie Excelsior]].[[Zeilberg]] | ||
|- | |- | ||
|[[Rob Berkvens|Berkvens, Rob]]||2003||IVN afdeling Deurne, [[Stichting Vriendenkring Deurne-Leszno]] | |[[Rob Berkvens|Berkvens, Rob]]||2003||IVN afdeling Deurne, [[Stichting Vriendenkring Deurne-Leszno]] | ||
Regel 57: | Regel 51: | ||
|- | |- | ||
|[[Jan van de Mortel|Mortel, Jan van de]]||2004||parochieblad Het Kontakt, Zeilberg, dorpsarchief Zeilberg, [[Koor door de week]] Zeilberg | |[[Jan van de Mortel|Mortel, Jan van de]]||2004||parochieblad Het Kontakt, Zeilberg, dorpsarchief Zeilberg, [[Koor door de week]] Zeilberg | ||
|- | |||
|[[Henricus Petrus Leonardus van de Kerkhof (1945)|Kerkhof, Henricus Petrus Leonardus]]||2005||Langdurige verdiensten op het gebied van sport, welzijn en muziek in [[Zeilberg]] | |||
|- | |||
|[[Anny Margaretha Emelie Maria van Damme (1938)|Cunnen van Damme, Anny Margaretha Emelie Maria]]||2006||Gemeenteraadslid in [[Deurne]] | |||
|- | |- | ||
|[[Jules de Corte (1950)|Corte, Jules de Corte]]||2006||vrijwillige brandweer | |[[Jules de Corte (1950)|Corte, Jules de Corte]]||2006||vrijwillige brandweer | ||
|- | |||
|[[Hubertus Johannes Jagers (1931-2008)|Jagers, Hubertus Johannes]]||2007||Grote inzet bij het organiseren van activiteiten in [[Deurne]] | |||
|- | |- | ||
|[[Hans Manders|Manders, Hans]]||2008||| 27 jaar actief lid van de Vrijwillige Brandweer Deurne | |[[Hans Manders|Manders, Hans]]||2008||| 27 jaar actief lid van de Vrijwillige Brandweer Deurne |
Versie van 31 jan 2015 20:45
Voor een overzicht van de dragers uit de gemeente Deurne die reeds in DeurneWiki beschreven zijn, zie de lijst van onderscheiden personen.
Onderstaande lijst is van personen die ook onderscheiden zijn als lid in de Orde van Oranje Nassau, maar nog geen eigen pagina hebben in DeurneWiki. Deze lijst is niet volledig!
Gedecoreerde | Jaar | Verdienste(n) |
---|---|---|
Moorsel,van Gerard | 1985 | 40 jaar dienst jubileum Philips Deurne |
Lenssen, E | 1999 | Bestuurslid en wedstrijdsecretaris Lopersgroep Deurne |
Martijn-Hijl, Henrica Godefrida | 2001 | Echtgenote burgemeester Gemeente Bakel Milheeze |
Bussel, Cor van | 2002 | 50-jarige inzet bij Harmonie Excelsior.Zeilberg |
Berkvens, Rob | 2003 | IVN afdeling Deurne, Stichting Vriendenkring Deurne-Leszno |
Mennen, Bert | 2003 | Racing Boys, Nacht van de Zeilberg, Lopersgroep Deurne |
Ven-van Kol, Mien van de | 2003 | Korfbalvereniging ZSV, parochieblad Het Kontakt, avondwakegroep, het Eetpunt |
Akkers, Ton | 2003 | Stichting Vierspannen Deurne, Stichting Avondvierdaagse, Stichting Oranjevereniging Deurne, jeugdcommissie SV Deurne |
Etten-van Homelen, Jeanne van | 2003 | parochiewerk, peuterspeelzaal Walsberg, IVN afdeling Deurne, stichting Vriendenkring Deurne-Leszno |
Heuvel, Cees van den | 2003 | diverse activiteiten in De Rips |
Deursen, Marius van | 2004 | personeelsvereniging Philips, fotoclub Optika, carnavalskrant |
Manders, Henny | 2004 | jeugdwerk, drumfanfare D'n Ouwe Hap, wijkcentrum Heiakker |
Sijben, Mart | 2004 | stuurgroep Neerkant, ponyclub De Willibrordusruitertjes, Boerenbond Neerkant, KBO Neerkant, Leven voor Leven |
Pijnenburg-Creemers, Gerda | 2004 | kinderkoor De Minigalm, gemengd koor De Veengalm, Missiecomité Neerkant, ouderenkoor De Oude Weelde |
Janssen, Jan | 2004 | trainer De Körf, scheidsrechter korfbalbond, toneelvereniging De Plankeniers, kindervakantiewerk |
Berlo, Tonnie van | 2004 | ondernemingsraad Hendrix Meat Group, jeugdtrainer SV Deurne, kaderlid FNV, Lopers Groep Deurne |
Daele, Theo van | 2004 | Hub van Doornecollege, Heilige Geestparochie, jeugdorkest KHD, heemkundekring H.N. Ouwerling, NCB, Forto, Vriendenkring Ons Deurne, Stichting Rolstoelvierdaags enz. |
Zwets, Cor | 2004 | div. activiteiten tennis- en bridgesport |
Moorsel, Gerard van | 2004 | div. activiteiten op kerkelijk en sportief (SV Deurne) gebied |
Klerk, Kees de | 2004 | Gemeenschapsraad Zeilberg, CDA Deurne, oudervereniging De Piramide, kaderlid ARKA/CFO/FNV, Wit-Gele Kruis, stichting NAN |
Mortel, Jan van de | 2004 | parochieblad Het Kontakt, Zeilberg, dorpsarchief Zeilberg, Koor door de week Zeilberg |
Kerkhof, Henricus Petrus Leonardus | 2005 | Langdurige verdiensten op het gebied van sport, welzijn en muziek in Zeilberg |
Cunnen van Damme, Anny Margaretha Emelie Maria | 2006 | Gemeenteraadslid in Deurne |
Corte, Jules de Corte | 2006 | vrijwillige brandweer |
Jagers, Hubertus Johannes | 2007 | Grote inzet bij het organiseren van activiteiten in Deurne |
Manders, Hans | 2008 | 27 jaar actief lid van de Vrijwillige Brandweer Deurne |
Duffhaus, Jan | 2008 | Zijn inzet voor mondiale bewustwording en de contacten binnen de diverse stedenbanden.Deurne |
Berkel, Albert van | 2008 | Vrijwilliger van volleybalvereniging Forto waarvan 35 jaar penningmeester Zeilberg |
Holder, Gerrit den | 2008 | vrijwilliger carnavalsvereniging De Heikneuters in Sint-Jozefparochie. |
Pijnenburg, Noud | 2009 | bestuurslid van Harmonie Sint Cecilia te Liessel |
Verstappen, Louis | 2009 | bestuur van Kindervakantiewerk Liessel |
Arts, Sjef | 2009 | vanaf 1988 penningmeester van het kerkbestuur van Helenaveen |
Groenen-Borg, Francien | 2009 | bestuurslid van Fanfare Sint Willibrordus Neerkant |
Verhoeven, Wim | 2009 | vrijwilliger voor speeltuin de Speuldries in de Sint-Jozefparochie |
Maas, Tiny | 2009 | bestuurlijk actief kerkkoor Sint Jozef en Deurnes Mannenkoor (1976) |
Driel-Palar, Gonneke van | 2009 | jarenlang voorzitter van de Zonnebloem afdeling Deurne |
Klomp, Door | 2010 | Vrijwilligster bejaardenhuis, Vredeskapel |
Berkmortel, Jan van den | 2010 | Vrijwilliger koor Animato |
Gipman, Els | 2010 | Vrijwilligster Rode Kruis |
Verberne, Tinus | 2010 | Vrijwilliger parochiekerkhof Vlierden en fanfare Wilhelmina |
Jansman, Birgit | 2010 | Vrijwilligster tal van verenigingen en instellingen in Helenaveen |
Donders, Jeanne | 2010 | Vrijwilligster tal van verenigingen en instellingen in Helenaveen |
Beijers, Wiel | 2010 | Vrijwilliger handboogvereniging Batavieren Helenaveen |
Schreurs, Ton | 2010 | Vrijwilliger Dorpsraad Neerkant |
Arts, Harrie | 2011 | Vrijwilliger bij de voetbalclub,lid van het kerkbestuur, secretaris van de KBO Helenaveen |
Lagarde, Henk | 2011 | Voetbalscheidsrechter bij jeugdwedstrijden, bestuurslid van de Zonnebloem (afdeling Deurne-zuid Neerkant |
Ronde, Leo | 2011 | Actief op allerlei gebied bij het Rijtven Deurne |
Linden-van den Berg,Carolien van der | 2011 | Oprichtster peuterspeelzaal Op Stap Deurne |
Einden,Toon van den | 2011 | Vrijwilliger kinderopvangorganisatie Kiekeboe Deurne |
Berlo, Piet van | 2011 | propagandist en kaderinstructeur EHBO |
Trienekens-Louwers, Francy | 2011 | interactie psychiatrie-samenleving, bestuur onderwijs, De Muziekvrienden |
Vermeulen, Antoon | 2012 | 50 jaar lid van toneelgezelschap De Klotlanders |
Engels, Jan | 2012 | actief (bestuurs)lid RKSV Liessel en bestuurslid De Kastanje |
Eijk, Jan van | 2012 | voetballer en trainer van RKSV Liessel |
Venner-Verspaij, Leida | 2012 | collectant, actief lid kerkparochie, promotor damenvoetbal, mantelzorger |
Manders, Christ | 2012 | Winkeliersvereniging, Ondernemersvereniging Deurne, mantelzorger, basisschool Sint-Willibrordus |
Crommenacker, Peter van de | 2012 | organist, kerkkoor, tennisclub Deurne |