Norbertijn en Norbertinessen, die in Deurne hebben gewoond: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 9: | Regel 9: | ||
!Plaats overlijden | !Plaats overlijden | ||
|- | |- | ||
|[[ Aldegonda Wilhelmina de Bref (1729-1810)|Bref, Aldegonda Wilhelmina de]]|| Zuster Therese | |||
|[[ Aldegonda Wilhelmina de Bref (1729-1810)| | |||
|| 17 juni 1729|| Haps || 30 augustus 1810|| Venlo | || 17 juni 1729|| Haps || 30 augustus 1810|| Venlo | ||
|- | |- | ||
|[[ Anne Catharina Cornelia de Bref (1732-1812)| | |[[ Anne Catharina Cornelia de Bref (1732-1812)|Bref, Anne Catharina Cornelia de]]|| Zuster Agnes || 29 december 1732|| Haps || 24 september 1812|| Venlo | ||
|- | |||
|[[Johannes Gerlachus Claessens (1747-1829)| Claessens, Johannes Gerlachus]]|| Pater Gerlachus ||12 januari 1747||Boorsheim||25 maart 1829|| Weert | |||
|- | |- | ||
|[[ onbekend | Montagne de ?]]|| Zuster Elisabeth || onbekend || onbekend || onbekend || onbekend | |[[ onbekend | Montagne de ?]]|| Zuster Elisabeth || onbekend || onbekend || onbekend || onbekend | ||
|- | |- | ||
|[[ Marie Anne Mooren (1757)| Mooren, Marie Anne]]|| Zuster | |[[ Marie Anne Mooren (1757)| Mooren, Marie Anne Catharine]]|| Zuster Scholastica || 02 december 1757|| Venlo|| onbekend || onbekend | ||
|- | |- | ||
|[[ Anne Gertrude Ohoven (1754)| Ohoven, Anne Gertrude]]|| Zuster Perpetue || 24 februari 1754|| Erckelenz || onbekend || onbekend | |[[ Anne Gertrude Ohoven (1754)| Ohoven, Anne Gertrude]]|| Zuster Perpetue || 24 februari 1754|| Erckelenz || onbekend || onbekend |
Versie van 17 mrt 2014 16:17
Hieronder een overzicht van de Norbertijn en Norbertinessen, die in Deurne hebben gewoond. (Door op de zandloper te klikken kunt u op betreffende kolom sorteren):
Familienaam | Kloosternaam | Datum geboorte | Plaats geboorte | Datum overlijden | Plaats overlijden |
---|---|---|---|---|---|
Bref, Aldegonda Wilhelmina de | Zuster Therese | 17 juni 1729 | Haps | 30 augustus 1810 | Venlo |
Bref, Anne Catharina Cornelia de | Zuster Agnes | 29 december 1732 | Haps | 24 september 1812 | Venlo |
Claessens, Johannes Gerlachus | Pater Gerlachus | 12 januari 1747 | Boorsheim | 25 maart 1829 | Weert |
Montagne de ? | Zuster Elisabeth | onbekend | onbekend | onbekend | onbekend |
Mooren, Marie Anne Catharine | Zuster Scholastica | 02 december 1757 | Venlo | onbekend | onbekend |
Ohoven, Anne Gertrude | Zuster Perpetue | 24 februari 1754 | Erckelenz | onbekend | onbekend |
Warimont, Anne Marguerite | Zuster Felicite | 13 november 1747 | Aubel | onbekend | onbekend |