Lid in de Orde van Oranje-Nassau (nog geen pagina in DeurneWiki): verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(140 tussenliggende versies door 7 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 10: | Regel 10: | ||
!Verdienste(n) | !Verdienste(n) | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Johanna van den Eijnden|Meulendijks-van den Eijnden, Johanna]]||2016||Meer dan vijfentwintig jaar mantelzorger. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Martha Peeters|Verhees-Peeters, Martha]]||2016||Voorzitter stichting Spelotheek Leentjesbuurt. Lid oudervereniging en medewerker documentatiecentrum. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Dory Bankers|Verberne-Bankers, Dory]]||2016||Voorzitter oudervereniging Helenaveen en dorpsraad. Bestuur Gemeenschapshuis Helenaveen. | ||
|- | |||
|- | |- | ||
|[[Mien van Kol|Ven-van Kol, Mien van de]]||2003||[[Korfbalvereniging ZSV]], parochieblad [[Het Kontakt]], avondwakegroep, [[het Eetpunt]] | |[[Mien van Kol|Ven-van Kol, Mien van de]]||2003||[[Korfbalvereniging ZSV]], parochieblad [[Het Kontakt]], avondwakegroep, [[het Eetpunt]] | ||
|- | |- | ||
|[[Cees van den Heuvel|Heuvel, Cees van den]]||2003||diverse activiteiten in De Rips | |[[Cees van den Heuvel|Heuvel, Cees van den]]||2003||diverse activiteiten in De Rips | ||
|- | |- | ||
|[[Mart Sijben|Sijben, Mart]]||2004||[[stuurgroep Neerkant]], ponyclub [[De Willibrordusruitertjes]], [[Boerenbond Neerkant]], [[KBO Neerkant]], [[Leven voor Leven]] | |[[Mart Sijben|Sijben, Mart]]||2004||[[stuurgroep Neerkant]], ponyclub [[De Willibrordusruitertjes]], [[Boerenbond Neerkant]], [[KBO Neerkant]], [[Leven voor Leven]] | ||
|- | |- | ||
|[[Cor Zwets|Zwets, Cor]]||2004||diverse activiteiten tennis- en bridgesport | |||
|[[Cor Zwets|Zwets, Cor]]||2004|| | |||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Johannes Wilhelmus van de Mortel (1937-2011)|Mortel, Jan van de]]||2004||parochieblad Het Kontakt, Zeilberg, dorpsarchief Zeilberg, [[Koor door de week]] Zeilberg | ||
|- | |- | ||
|[[Hans Manders|Manders, Hans]]||2008||| 27 jaar actief lid van de Vrijwillige Brandweer Deurne | |[[Hans Manders|Manders, Hans]]||2008||| 27 jaar actief lid van de Vrijwillige Brandweer Deurne | ||
|- | |- | ||
|[[Louis Verstappen|Verstappen, Louis]]||2009||bestuur van Kindervakantiewerk [[Liessel]] | |[[Louis Verstappen|Verstappen, Louis]]||2009||bestuur van Kindervakantiewerk [[Liessel]] | ||
Regel 65: | Regel 33: | ||
|- | |- | ||
|[[Wim Verhoeven|Verhoeven, Wim ]]||2009||vrijwilliger voor speeltuin [[de Speuldries]] in de [[Sint-Jozefparochie]] | |[[Wim Verhoeven|Verhoeven, Wim ]]||2009||vrijwilliger voor speeltuin [[de Speuldries]] in de [[Sint-Jozefparochie]] | ||
|- | |- | ||
|[[Birgit Jansman|Jansman, Birgit]]||2010||Vrijwilligster tal van verenigingen en instellingen in [[Helenaveen]] | |[[Birgit Jansman|Jansman, Birgit]]||2010||Vrijwilligster tal van verenigingen en instellingen in [[Helenaveen]] | ||
|- | |- | ||
|[[Francy Louwers|Trienekens-Louwers, Francy]]||2011||interactie psychiatrie-samenleving, bestuur onderwijs, De Muziekvrienden | |[[Francy Louwers|Trienekens-Louwers, Francy]]||2011||interactie psychiatrie-samenleving, bestuur onderwijs, De Muziekvrienden | ||
|- | |- | ||
|[[Antoon Vermeulen|Vermeulen, Antoon]]||2012||50 jaar lid van [[toneelgezelschap De Klotlanders]] | |[[Antoon Vermeulen|Vermeulen, Antoon]]||2012||50 jaar lid van [[toneelgezelschap De Klotlanders]] | ||
|- | |- | ||
|[[Paul van Aart|Aart, Paul van]]||1999||chef kabinet, administratief directeur en plaatsvervangend conservator van museum De Wieger, secretaris van de Culturele Raad | |[[Paul van Aart|Aart, Paul van]]||1999||chef kabinet, administratief directeur en plaatsvervangend conservator van museum De Wieger, secretaris van de Culturele Raad | ||
|- | |- | ||
|[[Willy Claessen|Claessen, Willy]]||2012||Hoofdbrandwacht brandweerpost Neerkant | |[[Willy Claessen|Claessen, Willy]]||2012||Hoofdbrandwacht brandweerpost Neerkant | ||
|- | |- | ||
|[[Theo Fransen|Fransen, Theo]]||2009|| bestuurslid van Kanexo, jeugdleider bij SV Deurne, actief bij verenigingsblad van de KBO Deurne en bij de parochie Heilige Willibrord in Deurne. | |[[Theo Fransen|Fransen, Theo]]||2009|| bestuurslid van Kanexo, jeugdleider bij SV Deurne, actief bij verenigingsblad van de KBO Deurne en bij de parochie Heilige Willibrord in Deurne. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Gerard van den Heuvel (circa 1940)|Heuvel, Gerard van den]]||2006||Brandwacht bij vrijwillige brandweer Deurne | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Herman Jacobs|Jacobs, Herman]]||2005||Voorzitter van de Deurnese Biljart Bond en voorzitter van de Vlierdense biljartvereniging Ons Vermaak. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[H. Koopmans|Koopmans H.]]||2002||Voorzitter van Scouting Helenaveen, voorzitter van de Stichting Dorpsfeest Helenaveen, lid van muziekvereniging Wilona, | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Chris Jan Leenders|Leenders, Chris Jan]]||2014||Vrijwillig brandweerman Neerkant en Deurne | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Truus van Leeuwen|Louwers-van Leeuwen, Truus]]||2013||Vrijwilligster Peelbascule Helenaveen en de Nieuwenhof. Uitleen van hulpmiddelen kruisvereniging en Zorgcoöperatie. Bestuurslid van KBO en ouderenadviseur. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Annie Naus|Naus, Annie]]||2015||Vrijwilligster Wereldwinkel en Rode Kruis, bestuur Nierstichting. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Frans Pluijm|Pluijm, Frans]]||2008||Voorzitter en secretaris Voetbalclub Neerkandia. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Hans van Rooij|Rooij, Hans van]]||2015||Veertig jaar lid [[Sint-Jorisgilde]]. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Elly Sanderson de Jongh|Sanderson de Jongh, Elly]]||2014||Kosteres en diaken Protestantse Gemeente Helenaveen. Les aan de Zondagsschool. Penningmeester van muziekvereniging Wilona en vrijwilligster De Peelbascule. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Mien Valkenburg Velp|Valkenburg Velp, Mien]]||1996||Mede-oprichster van het gemeenschapshuis Walsberg. Integratie van de autochtonen en nieuwkomers in de Walsberg. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Frank van de Ven|Ven, Frank van de]]||2013||Mede-initiator [[Peelland Truckrun]]. Bestuurslid van de Stichting 'Gespecialiseerd Jeugd en Jongerenwerk' en vrijwilliger bij 't Rijtven in Deurne. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Helm Verhees|Verhees, Helm]]||2014||Raadslid en wethouder. Dorpsraad Helenaveen, oprichter Peelbascule. Bestuur landinrichtingscommissie Peelvenen, Boerenbond en ZLTO. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Jo Verheijen|Verheijen, Jo]]||2006||Diverse bestuursfuncties en trainer bij SV Deurne. Bestuur Rabobank en Stichting Samenwerkingsverband Praktijk Opleiding Schilderen. Voorzitter Prinsengarde. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[F. Verstappen|Verstappen, F.]]||2013||Vrijwillige brandweer post Neerkant | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Jacques Verstappen|Verstappen, Jacques]]||2009||Hoofd competitieleider van de Deurnese Biljartbond, actief bij voetbalvereniging Liessel en de KBO, afdeling Heilige Geest. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[P. Vonken|Vonken, P.]]||1999||Bestuur Vereniging Nederlandse Particuliere Moleneigenaren. Betrokken bij de restauratie van de Zeilbergse Molen en secretaris van de Stichting Holtens Molen. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[F. A. van de Vrande|Vrande, F.A. van de]]||2000||Bestuur Rabobank, sportclub DAS en Basisschool Zeilberg. Erevoorzitter van Stichting Leven voor Leven. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Piet Vullings|Vullings, Piet]]||2010||Leider Jeugdsoos Zeilberg. Bestuur profronde van Zeilberg en Den Draai. Dagelijks actief voor Stichting Leven voor Leven. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Kees Weerts|Weerts, Kees]]||2005||Vijfentwintig jaar lid vrijwillige brandweer Deurne | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Cor van de Weijer|Weijer, Cor van de]]||2006||Vijf en dertig jaar bestuur en veel activiteiten bij SV Deurne. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Frank Dielissen |Dielissen, Frank]]||2016||Veertig jaar lid vrijwillige brandweer Deurne | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Hans Knapen|Knapen, Hans]]||2016||Vierentwintig jaar lid vrijwillige brandweer Deurne | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Evert van Kampen|Van Kampen, Evert]]||2018||Bestuurslid van de Plattelandsjongeren afdeling Deurne, bestuurslid van de Landbouwcoöperatie Zuid Oost Nederland uit Eindhoven, mede-initiatiefnemer van de oprichting van het CDA en heeft meer dan tien jaar in het bestuur van de partij gezeten. Bijna 25 jaar actief als raadslid en op allerlei fronten actief voor de Protestantse Gemeente Deurne. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Peter Strijbosch|Strijbosch, Peter]]||2018||Twaalf jaar raadslid. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Zus Gerrits-Tuijnman|Gerrits-Tuijnman, Zus]]||2018||Als vrijwilligster al veertig jaar actief in het Elkerliek ziekenhuis op de afdeling geestelijke Verzorging en Ethiek, voorheen Pastorale Dienst. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Corry van der Singel|Van der Singel, Corry]]||2018||Zet zich al 45 jaar lang in voor vooral de zwakkeren in de samenleving.. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Michiel Penninx|Pennix, Michiel]]||2018||Grote verdiensten voor de agrarische sector en Helenaveen.Is lid van de dorpsraad van Helenaveen. Is voorzitter en grote kartrekker van dorpsservicecentrum De Peelbascule in Helenaveen. Daarnaast actief in het organiseren van carnavalsactiviteiten en is vanaf 2007 bestuurslid bij voetbalvereniging SV Helenaveen. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Wilfrie Vermeer|Vermeer, Wilfrie]]||2018||Hij kreeg de onderscheiding voor zijn inzet voor de vrijwillige brandweer in het kader van zijn afscheid. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Theo Donkers|Donkers, Theo]]||2019||Hij is onder meer vanaf 1987 actief in de dorpsraad en in de werkgroep Leefbaar en Vitaal Neerkant. Hij zet zich in voor de ondernemersvereniging, de kledingbeurs, de carnavalsvereniging, de Katholieke Bond van Ouderen, de voetbalclub, het jaarlijkse winterconcert en het ondernemerscafé. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Willy van der Steen|Steen, Willy van der]]||2019||Vanaf 1986 is Willy van der Steen op diverse fronten actief bij de Deurnese Zwemvereniging Triton. Naast zijn activiteiten voor de zwemvereniging zet hij zich ook nog als vrijwilliger in bij Koninklijke Harmonie Deurne. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Mien Nelissen-van Neerven |Nelissen-van Neerven , Mien]]||2019||Vanaf 1968 totdat de zelfstandige parochie Gerardus Majella Walsberg in 2007 werd opgeheven was ze actief in deze parochie. Zij was wijkhoofd, collectant in de zondagsdienst, maakte acht jaar deel uit van het parochiebestuur en was lid van de werkgroep diaconie. Is verder als vrijwilliger actief bij zorginstelling Onis in Asten. Verder was zij 15 jaar lang wekelijks actief op de basisschool en meer dan 45 jaar collectante voor goede doelen. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Joop Dielissen|Dielissen, Joop]]||2019||Voor zijn inzet gedurende de afgelopen twintig jaar op vele fronten voor de Neerkantse samenleving. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Gerold Pijnenburg|Pijnenburg, Gerold]]||2019||34 jaar lid van de brandweer Neerkant. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Henry de Groot|Groot, Henry de]]||2019||28 jaar lid van de brandweer Deurne. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[John Kuijpers|Kuijpers, John]]||2019||28 jaar lid van de brandweer Deurne. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Cor Derix|Derix, Cor]]||2019||25 jaar lid van de brandweer Neerkant | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Chris van Gogh|Gogh, Chris van]]||2019||23 jaar lid van de brandweer Deurne. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Joost Sijben|Sijben, Joost]]||2019||22 jaar lid van de brandweer Deurne | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Patrick Manders|Manders, Patrick]]||2019||20 jaar lid van de brandweer Neerkant. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Rob van den Heuvel|Heuvel, Rob van den]]||2020||Dertig jaar betrokken bij carnavalsstichting De Dorstvlegels, vele jaren actief bij de samenstelling van de carnavalskrant, vele jaren lid van de Vette Brassie en organisator van de jaarlijkse kindercarnavalsmiddag in Vlierden. Naast zijn rol als muzikant is hij sinds 2003 lid van het bestuur en sinds 2011 voorzitter van [[fanfare Wilhelmina]] in Vlierden. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Leo Cuijpers|Cuijpers, Leo]]||2021||bestuurslid [[CDA Deurne|CDA]], raadslid, [[Heilight Parade]], 100 jaar Sint-Jozef, bestuur [[KDO]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Henk Damen|Damen, Henk]]||2021||[[Protestantse gemeente Deurne]], voorzitter [[Stichting Reddingiushuis]], koster, protestants kerkkoor | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Marie-José Maas-Vermeulen|Maas-Vermeulen, Marie-José]]||2021||[[Sint-Willibrordusparochie Vlierden]], [[Dorpsraad Vlierden]], [[Samen Vlierden]], [[fanfare Wilhelmina]], [[Zij Actief]], [[Oranjevereniging Deurne]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Cor Mooren|Mooren, Cor]]||2021||[[fanfare Wilona]], [[dorpsraad Helenaveen]], [[Helenaveense weekbericht]], initiatiefnemer feestverlichting kerkplein, actief in [[Parochie van de Heilige Willibrord]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Martien van Rijt|Rijt, Martien van]]||2021||[[Jongerensoos Den Uitloat]], tekst- en boekenschrijver, [[carnavalsstichting De Pottenbakkers]], [[wijkblad Kontakt]], correspondent [[voetbalclub ZSV]], [[Werkgroep Dodenherdenking Zeilberg]], medeoprichter en beheerder van de [[Stichting Zeilberg Doet 't]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Lisette van Erp|Erp, Lisette van]]||2021||voor haar werkzaamheden als voorzitter van het bestuur van [[Parochie Heilige Willibrord Deurne]], secretaris van de [[Stichting Behoud Sint Willibrorduskerk Deurne]], lid van de [[Werkgroep Concertcyclus]] en de drijvende kracht achter de [[Paramentengroep]]. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Toon Daniels|Faniels, Toon]]||2021||voor zijn vijftig jaar lange inzet bij hengelsport vereniging 't Sluisje in Lieshout. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Jeroen van Lierop|Lierop, Jeroen van]]||2022||Twaalf jaar gemeenteraadslid in Deurne. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[André Joosten|Joosten, André]]||2023||Zet zich al vele jaren vrijwillig in voor verschillende verenigingen en instanties in [[Helenaveen]]. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Karel Koolen (1960)|Koolen, Karel]]||2023||Zet zich onder meer al ruim 35 jaar in voor de [[Vlierden]]se geloofsgemeenschap. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Wilma Koolen-Hermkens| Koolen-Hermkens, Wilma]]||2023||Is actief in het vrijwilligerswerk in Deurne en Vlierden. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Rinie Berkers|Berkers, Rinie]]||2023||Al ruim 20 jaar actief in de werkgroep Gezinsvieringen en is hij lid van de Klankbordgroep in Vlierden. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Liesbeth Brabers|Brabers, Liesbeth]]||2023||Onder meer vanaf 1986 werkzaam als vrijwilliger bij het [[Rijtven]] in Deurne. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Jan Hoebens|Hoebens, Jan]]||2023|| Onder meer sinds 2011 promotor inzake het uitdragen van het culturele belang en de nalatenschap van [[Julius de Corte (1924-1996)|Jules de Corte]]. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Annie Engelen-Velthoven|Velthoven-Engelen, Annie]]||2023||Op verschillende gebieden actief als vrijwilliger en tevens mantelzorger. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Gerard Velthoven|Velthoven Gerard,]]||2023|| Hij is meer dan 50 jaar vrijwilliger bij diverse verenigingen. | ||
|- | |- | ||
|[[Ria van den Berkmortel-Prinse|Berkmortel-Prinse Ria,]]||2023|| Zij is vanaf 1990 actief voor verschillende organisaties in Neerkant. | |||
|} | |} | ||
[[Categorie:Lid in de Orde van Oranje-Nassau| ]] | [[Categorie:Lid in de Orde van Oranje-Nassau| ]] | ||
[[categorie:lijsten]] | [[categorie:lijsten]] |
Huidige versie van 31 okt 2023 om 11:42
Voor een overzicht van de dragers uit de gemeente Deurne die reeds in DeurneWiki beschreven zijn, zie Categorie:Lid in de Orde van Oranje-Nassau.
Onderstaande lijst is van personen die ook onderscheiden zijn als lid in de Orde van Oranje Nassau, maar nog geen eigen pagina hebben in DeurneWiki. Deze lijst is niet volledig!
Gedecoreerde | Jaar | Verdienste(n) |
---|---|---|
Meulendijks-van den Eijnden, Johanna | 2016 | Meer dan vijfentwintig jaar mantelzorger. |
Verhees-Peeters, Martha | 2016 | Voorzitter stichting Spelotheek Leentjesbuurt. Lid oudervereniging en medewerker documentatiecentrum. |
Verberne-Bankers, Dory | 2016 | Voorzitter oudervereniging Helenaveen en dorpsraad. Bestuur Gemeenschapshuis Helenaveen. |
Ven-van Kol, Mien van de | 2003 | Korfbalvereniging ZSV, parochieblad Het Kontakt, avondwakegroep, het Eetpunt |
Heuvel, Cees van den | 2003 | diverse activiteiten in De Rips |
Sijben, Mart | 2004 | stuurgroep Neerkant, ponyclub De Willibrordusruitertjes, Boerenbond Neerkant, KBO Neerkant, Leven voor Leven |
Zwets, Cor | 2004 | diverse activiteiten tennis- en bridgesport |
Mortel, Jan van de | 2004 | parochieblad Het Kontakt, Zeilberg, dorpsarchief Zeilberg, Koor door de week Zeilberg |
Manders, Hans | 2008 | 27 jaar actief lid van de Vrijwillige Brandweer Deurne |
Verstappen, Louis | 2009 | bestuur van Kindervakantiewerk Liessel |
Arts, Sjef | 2009 | vanaf 1988 penningmeester van het kerkbestuur van Helenaveen |
Verhoeven, Wim | 2009 | vrijwilliger voor speeltuin de Speuldries in de Sint-Jozefparochie |
Jansman, Birgit | 2010 | Vrijwilligster tal van verenigingen en instellingen in Helenaveen |
Trienekens-Louwers, Francy | 2011 | interactie psychiatrie-samenleving, bestuur onderwijs, De Muziekvrienden |
Vermeulen, Antoon | 2012 | 50 jaar lid van toneelgezelschap De Klotlanders |
Aart, Paul van | 1999 | chef kabinet, administratief directeur en plaatsvervangend conservator van museum De Wieger, secretaris van de Culturele Raad |
Claessen, Willy | 2012 | Hoofdbrandwacht brandweerpost Neerkant |
Fransen, Theo | 2009 | bestuurslid van Kanexo, jeugdleider bij SV Deurne, actief bij verenigingsblad van de KBO Deurne en bij de parochie Heilige Willibrord in Deurne. |
Heuvel, Gerard van den | 2006 | Brandwacht bij vrijwillige brandweer Deurne |
Jacobs, Herman | 2005 | Voorzitter van de Deurnese Biljart Bond en voorzitter van de Vlierdense biljartvereniging Ons Vermaak. |
Koopmans H. | 2002 | Voorzitter van Scouting Helenaveen, voorzitter van de Stichting Dorpsfeest Helenaveen, lid van muziekvereniging Wilona, |
Leenders, Chris Jan | 2014 | Vrijwillig brandweerman Neerkant en Deurne |
Louwers-van Leeuwen, Truus | 2013 | Vrijwilligster Peelbascule Helenaveen en de Nieuwenhof. Uitleen van hulpmiddelen kruisvereniging en Zorgcoöperatie. Bestuurslid van KBO en ouderenadviseur. |
Naus, Annie | 2015 | Vrijwilligster Wereldwinkel en Rode Kruis, bestuur Nierstichting. |
Pluijm, Frans | 2008 | Voorzitter en secretaris Voetbalclub Neerkandia. |
Rooij, Hans van | 2015 | Veertig jaar lid Sint-Jorisgilde. |
Sanderson de Jongh, Elly | 2014 | Kosteres en diaken Protestantse Gemeente Helenaveen. Les aan de Zondagsschool. Penningmeester van muziekvereniging Wilona en vrijwilligster De Peelbascule. |
Valkenburg Velp, Mien | 1996 | Mede-oprichster van het gemeenschapshuis Walsberg. Integratie van de autochtonen en nieuwkomers in de Walsberg. |
Ven, Frank van de | 2013 | Mede-initiator Peelland Truckrun. Bestuurslid van de Stichting 'Gespecialiseerd Jeugd en Jongerenwerk' en vrijwilliger bij 't Rijtven in Deurne. |
Verhees, Helm | 2014 | Raadslid en wethouder. Dorpsraad Helenaveen, oprichter Peelbascule. Bestuur landinrichtingscommissie Peelvenen, Boerenbond en ZLTO. |
Verheijen, Jo | 2006 | Diverse bestuursfuncties en trainer bij SV Deurne. Bestuur Rabobank en Stichting Samenwerkingsverband Praktijk Opleiding Schilderen. Voorzitter Prinsengarde. |
Verstappen, F. | 2013 | Vrijwillige brandweer post Neerkant |
Verstappen, Jacques | 2009 | Hoofd competitieleider van de Deurnese Biljartbond, actief bij voetbalvereniging Liessel en de KBO, afdeling Heilige Geest. |
Vonken, P. | 1999 | Bestuur Vereniging Nederlandse Particuliere Moleneigenaren. Betrokken bij de restauratie van de Zeilbergse Molen en secretaris van de Stichting Holtens Molen. |
Vrande, F.A. van de | 2000 | Bestuur Rabobank, sportclub DAS en Basisschool Zeilberg. Erevoorzitter van Stichting Leven voor Leven. |
Vullings, Piet | 2010 | Leider Jeugdsoos Zeilberg. Bestuur profronde van Zeilberg en Den Draai. Dagelijks actief voor Stichting Leven voor Leven. |
Weerts, Kees | 2005 | Vijfentwintig jaar lid vrijwillige brandweer Deurne |
Weijer, Cor van de | 2006 | Vijf en dertig jaar bestuur en veel activiteiten bij SV Deurne. |
Dielissen, Frank | 2016 | Veertig jaar lid vrijwillige brandweer Deurne |
Knapen, Hans | 2016 | Vierentwintig jaar lid vrijwillige brandweer Deurne |
Van Kampen, Evert | 2018 | Bestuurslid van de Plattelandsjongeren afdeling Deurne, bestuurslid van de Landbouwcoöperatie Zuid Oost Nederland uit Eindhoven, mede-initiatiefnemer van de oprichting van het CDA en heeft meer dan tien jaar in het bestuur van de partij gezeten. Bijna 25 jaar actief als raadslid en op allerlei fronten actief voor de Protestantse Gemeente Deurne. |
Strijbosch, Peter | 2018 | Twaalf jaar raadslid. |
Gerrits-Tuijnman, Zus | 2018 | Als vrijwilligster al veertig jaar actief in het Elkerliek ziekenhuis op de afdeling geestelijke Verzorging en Ethiek, voorheen Pastorale Dienst. |
Van der Singel, Corry | 2018 | Zet zich al 45 jaar lang in voor vooral de zwakkeren in de samenleving.. |
Pennix, Michiel | 2018 | Grote verdiensten voor de agrarische sector en Helenaveen.Is lid van de dorpsraad van Helenaveen. Is voorzitter en grote kartrekker van dorpsservicecentrum De Peelbascule in Helenaveen. Daarnaast actief in het organiseren van carnavalsactiviteiten en is vanaf 2007 bestuurslid bij voetbalvereniging SV Helenaveen. |
Vermeer, Wilfrie | 2018 | Hij kreeg de onderscheiding voor zijn inzet voor de vrijwillige brandweer in het kader van zijn afscheid. |
Donkers, Theo | 2019 | Hij is onder meer vanaf 1987 actief in de dorpsraad en in de werkgroep Leefbaar en Vitaal Neerkant. Hij zet zich in voor de ondernemersvereniging, de kledingbeurs, de carnavalsvereniging, de Katholieke Bond van Ouderen, de voetbalclub, het jaarlijkse winterconcert en het ondernemerscafé. |
Steen, Willy van der | 2019 | Vanaf 1986 is Willy van der Steen op diverse fronten actief bij de Deurnese Zwemvereniging Triton. Naast zijn activiteiten voor de zwemvereniging zet hij zich ook nog als vrijwilliger in bij Koninklijke Harmonie Deurne. |
Nelissen-van Neerven , Mien | 2019 | Vanaf 1968 totdat de zelfstandige parochie Gerardus Majella Walsberg in 2007 werd opgeheven was ze actief in deze parochie. Zij was wijkhoofd, collectant in de zondagsdienst, maakte acht jaar deel uit van het parochiebestuur en was lid van de werkgroep diaconie. Is verder als vrijwilliger actief bij zorginstelling Onis in Asten. Verder was zij 15 jaar lang wekelijks actief op de basisschool en meer dan 45 jaar collectante voor goede doelen. |
Dielissen, Joop | 2019 | Voor zijn inzet gedurende de afgelopen twintig jaar op vele fronten voor de Neerkantse samenleving. |
Pijnenburg, Gerold | 2019 | 34 jaar lid van de brandweer Neerkant. |
Groot, Henry de | 2019 | 28 jaar lid van de brandweer Deurne. |
Kuijpers, John | 2019 | 28 jaar lid van de brandweer Deurne. |
Derix, Cor | 2019 | 25 jaar lid van de brandweer Neerkant |
Gogh, Chris van | 2019 | 23 jaar lid van de brandweer Deurne. |
Sijben, Joost | 2019 | 22 jaar lid van de brandweer Deurne |
Manders, Patrick | 2019 | 20 jaar lid van de brandweer Neerkant. |
Heuvel, Rob van den | 2020 | Dertig jaar betrokken bij carnavalsstichting De Dorstvlegels, vele jaren actief bij de samenstelling van de carnavalskrant, vele jaren lid van de Vette Brassie en organisator van de jaarlijkse kindercarnavalsmiddag in Vlierden. Naast zijn rol als muzikant is hij sinds 2003 lid van het bestuur en sinds 2011 voorzitter van fanfare Wilhelmina in Vlierden. |
Cuijpers, Leo | 2021 | bestuurslid CDA, raadslid, Heilight Parade, 100 jaar Sint-Jozef, bestuur KDO |
Damen, Henk | 2021 | Protestantse gemeente Deurne, voorzitter Stichting Reddingiushuis, koster, protestants kerkkoor |
Maas-Vermeulen, Marie-José | 2021 | Sint-Willibrordusparochie Vlierden, Dorpsraad Vlierden, Samen Vlierden, fanfare Wilhelmina, Zij Actief, Oranjevereniging Deurne |
Mooren, Cor | 2021 | fanfare Wilona, dorpsraad Helenaveen, Helenaveense weekbericht, initiatiefnemer feestverlichting kerkplein, actief in Parochie van de Heilige Willibrord |
Rijt, Martien van | 2021 | Jongerensoos Den Uitloat, tekst- en boekenschrijver, carnavalsstichting De Pottenbakkers, wijkblad Kontakt, correspondent voetbalclub ZSV, Werkgroep Dodenherdenking Zeilberg, medeoprichter en beheerder van de Stichting Zeilberg Doet 't |
Erp, Lisette van | 2021 | voor haar werkzaamheden als voorzitter van het bestuur van Parochie Heilige Willibrord Deurne, secretaris van de Stichting Behoud Sint Willibrorduskerk Deurne, lid van de Werkgroep Concertcyclus en de drijvende kracht achter de Paramentengroep. |
Faniels, Toon | 2021 | voor zijn vijftig jaar lange inzet bij hengelsport vereniging 't Sluisje in Lieshout. |
Lierop, Jeroen van | 2022 | Twaalf jaar gemeenteraadslid in Deurne. |
Joosten, André | 2023 | Zet zich al vele jaren vrijwillig in voor verschillende verenigingen en instanties in Helenaveen. |
Koolen, Karel | 2023 | Zet zich onder meer al ruim 35 jaar in voor de Vlierdense geloofsgemeenschap. |
Koolen-Hermkens, Wilma | 2023 | Is actief in het vrijwilligerswerk in Deurne en Vlierden. |
Berkers, Rinie | 2023 | Al ruim 20 jaar actief in de werkgroep Gezinsvieringen en is hij lid van de Klankbordgroep in Vlierden. |
Brabers, Liesbeth | 2023 | Onder meer vanaf 1986 werkzaam als vrijwilliger bij het Rijtven in Deurne. |
Hoebens, Jan | 2023 | Onder meer sinds 2011 promotor inzake het uitdragen van het culturele belang en de nalatenschap van Jules de Corte. |
Velthoven-Engelen, Annie | 2023 | Op verschillende gebieden actief als vrijwilliger en tevens mantelzorger. |
Velthoven Gerard, | 2023 | Hij is meer dan 50 jaar vrijwilliger bij diverse verenigingen. |
Berkmortel-Prinse Ria, | 2023 | Zij is vanaf 1990 actief voor verschillende organisaties in Neerkant. |