Bewerken van Theatergroep Waterteejater
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Waterteejater.jpg|200px|right]] | [[Bestand:Waterteejater.jpg|200px|right]] | ||
'''Waterteejater''' was een inmiddels opgeheven [[Deurne]]se amateurtoneelvereniging, die eind 1976 werd opgericht en tenminste tot | '''Waterteejater''' was een inmiddels opgeheven [[Deurne]]se amateurtoneelvereniging, die eind 1976 werd opgericht en tenminste tot 1985 actief was. | ||
De naam van de vereniging, waarvan de leden voornamelijk afkomstig waren uit de wijk de [[Koolhof]], verwijst naar de straatnaamgeving van die wijk: riviernamen.<br /> | De naam van de vereniging, waarvan de leden voornamelijk afkomstig waren uit de wijk de [[Koolhof]], verwijst naar de straatnaamgeving van die wijk: riviernamen.<br /> | ||
Het spel stond aanvankelijk onder regie van [[Gerard Johannes Hendrikus Trommelen (1923 -2015)|Gerard Trommelen]] | Het spel stond aanvankelijk onder regie van [[Gerard Johannes Hendrikus Trommelen (1923 -2015)|Gerard Trommelen]] en later van [[Marije Solaro]]. Spelers waren onder meer Annie van der Steen-Thijssen, Mieke Kuilman-van Nunen, [[Anton Vissers]], [[H. Polderman]], [[B. Oomen]], [[Theo van Baars]], [[Ad Wisse]], Alice van de Ven, Martha Wisse en Perry van Deutekom. | ||
In mei 1978 werd in [[De Vierspan]] het blijspel ''Hartjes aan het spit'' opgevoerd. | In mei 1978 werd in [[De Vierspan]] het blijspel ''Hartjes aan het spit'' opgevoerd. | ||
Regel 17: | Regel 17: | ||
!Jaar | !Jaar | ||
!Stuk | !Stuk | ||
|- | |- | ||
|1977||Ja, ziet u, ik ben Neeltje | |1977||Ja, ziet u, ik ben Neeltje | ||
|- | |- | ||
|1978||Hartjes aan ’t spit | |1978||Hartjes aan ’t spit | ||
|- | |- | ||
|1978/1979||Je hoort de buren door de muren | |1978/1979||Je hoort de buren door de muren | ||
|- | |- | ||
|1980||Comedia del Aqua:<br>- Buskenblazer<br>- Peter Patelijn<br>- De klucht van de drie bultenaars<br>- ’t Geheimpje | |1980||Comedia del Aqua:<br>- Buskenblazer<br>- Peter Patelijn<br>- De klucht van de drie bultenaars<br>- ’t Geheimpje | ||
|- | |- | ||
|1980||Zijn alibi | |1980||Zijn alibi | ||
|- | |- | ||
|1981||Willen doen is ook gedaan | |1981||Willen doen is ook gedaan | ||
|- | |- | ||
|1981||Slaap lekker | |1981||Slaap lekker | ||
|- | |- | ||
|1982||Toffe Tony | |1982||Toffe Tony | ||
|- | |- | ||
|1982 | |1982||Flodder en Plektoet | ||
|- | |- | ||
|1982||Ereschuld van eeuwen | |1982||Ereschuld van eeuwen | ||
|- | |- | ||
|1982/1983||Pelgrimage zonder einde | |1982/1983||Pelgrimage zonder einde | ||
|- | |- | ||
|1983|| | |1983||Flodder en Plektoet | ||
|- | |- | ||
|1983|| | |1983||De kastjesklucht | ||
|- | |- | ||
|1983 | |1983||Het is vaak mis met Kerst | ||
|- | |- | ||
| | |1983/1985||Het Kerstpakket | ||
|- | |- | ||
|1984 | |1984||De Schat. | ||
|- | |- | ||
| | |1984/1986||De feesteling | ||
|- | |- | ||
| | |1985||Fragmenten uit het Dagboek van Anne Frank | ||
|- | |- | ||
|1986|| | |1986||Hoorspelserie “Tussen hemel en Deurne” | ||
|- | |- | ||
|1987||Misdaad aan het meer | |1986||De Wastobbe | ||
|- | |||
|1987||Misdaad aan het meer | |||
|} | |} | ||
[[categorie:toneelvereniging|Waterteejater]] | [[categorie:toneelvereniging|Waterteejater]] |