Bewerken van Theatergroep Waterteejater
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 25: | Regel 25: | ||
|1978/1979||Je hoort de buren door de muren|| | |1978/1979||Je hoort de buren door de muren|| | ||
|- | |- | ||
|1980||Comedia del Aqua:<br>- Buskenblazer<br>- Peter Patelijn<br>- De klucht van de drie bultenaars<br>- ’t Geheimpje|| | |1980||Comedia del Aqua:<br>- Buskenblazer<br>- Peter Patelijn<br>- De klucht van de drie bultenaars<br>- ’t Geheimpje|| | ||
|- | |- | ||
|1980||Zijn alibi|| | |1980||Zijn alibi|| | ||
|- | |- | ||
|1981||Willen doen is ook gedaan|| | |1981||Willen doen is ook gedaan|| | ||
|- | |- | ||
|1981||Slaap lekker|| | |1981||Slaap lekker|| | ||
|- | |- | ||
|1982||Toffe Tony|| | |1982||Toffe Tony|| | ||
|- | |- | ||
|1982 | |1982||Flodder en Plektoet|| | ||
|- | |- | ||
|1982||Ereschuld van eeuwen|| | |1982||Ereschuld van eeuwen|| | ||
|- | |- | ||
|1982/1983||Pelgrimage zonder einde|| | |1982/1983||Pelgrimage zonder einde|| | ||
|- | |- | ||
|1983|| | |1983||Flodder en Plektoet|| | ||
|- | |- | ||
|1983|| | |1983||De kastjesklucht|| | ||
|- | |- | ||
|1983 | |1983||Het is vaak mis met Kerst|| | ||
|- | |- | ||
|1984||De Schat|| | |1983/1985||Het Kerstpakket|| | ||
|- | |||
|1984||De Schat|| | |||
|- | |- | ||
|1984/1986||De feesteling||Marije Solaro | |1984/1986||De feesteling||Marije Solaro | ||
Regel 53: | Regel 55: | ||
|1985||Fragmenten uit het Dagboek van Anne Frank||Marije Solaro | |1985||Fragmenten uit het Dagboek van Anne Frank||Marije Solaro | ||
|- | |- | ||
|1986||Hoorspelserie “Tussen hemel en Deurne”|| | |1986||Hoorspelserie “Tussen hemel en Deurne”|| | ||
|- | |- | ||
|1986||De Wastobbe|| | |1986||De Wastobbe|| | ||
|- | |- | ||
|1987||Misdaad aan het meer|| | |1987||Misdaad aan het meer|| | ||
|} | |} | ||
[[categorie:toneelvereniging|Waterteejater]] | [[categorie:toneelvereniging|Waterteejater]] |