Bewerken van Tentoonstellingen
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
De '''tentoonstellingen''' in het [[Heemhuis]] van [[ | De '''tentoonstellingen''' in het [[Heemhuis]] van [[heemkundekring H.N. Ouwerling]] worden verzorgd door de '''Werkgroep Tentoonstellingen'''. | ||
Er ontstaat een idee voor een onderwerp en dat wordt verder uitgewerkt. Daarna worden rond het thema voorwerpen, foto's en informatie verzameld. Daarbij put de werkgroep uit de eigen voorraad van de [[oudheidkamer]], de [[Bibliotheek (Heemhuis)|de bibliotheek in het heemhuis]], de werkgroep [[Beeld en Geluid]], de [[Werkgroep Documentatie|eigen documentatie]] enz. Ook | Er ontstaat een idee voor een onderwerp en dat wordt verder uitgewerkt. Daarna worden rond het thema voorwerpen, foto's en informatie verzameld. Daarbij put de werkgroep uit de eigen voorraad van de [[oudheidkamer]], de [[Bibliotheek (Heemhuis)|de bibliotheek in het heemhuis]], de werkgroep [[Beeld en Geluid]], de [[Werkgroep Documentatie|eigen documentatie]] enz. Ook wordt objecten uit particuliere collecties van leden, andere verenigingen of derden in bruikleen genomen. | ||
Bij de meeste tentoonstellingen is een gids in A-5 formaat te koop. | Bij de meeste tentoonstellingen is een gids in A-5 formaat te koop. | ||
Meer informatie kunt u op de website van de [http://www.heemkundekringdeurne.nl/ de heemkundekringvereniging] vinden. | |||
Regel 11: | Regel 12: | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|- | |- | ||
! ''' | ! '''Periode''' | ||
! '''Expositie''' | ! '''Expositie''' | ||
! '''2e expositieruimte''' | ! '''2e expositieruimte''' | ||
!'''Gids beschikbaar''' | !'''Gids beschikbaar''' | ||
|----- | |----- | ||
|25 september 1982 | |25 september 1982 tot ?? 1982 | ||
|- | | [[Rond den Herd]] | ||
|12 september 1986 | | [[Brandweerkazerne aan de Martinetstraat ]] [[Deurne]] | ||
|- | |onbekend | ||
|mei 1990 | |----- | ||
|- | |----- | ||
|13 augustus 2000 | |12 september 1986 tot 10 oktober 1986 | ||
|- | | [[Levensloop 1840-1940]] | ||
|19 november 2000 | | Hal [[gemeentehuis]] [[Deurne]] | ||
|- | |ja | ||
| | |----- | ||
|- | |mei 1990 tot en met augustus 1990 | ||
| | | [[Piet van Hoek (1916-1989)]] | ||
|- | | n.v.t. | ||
| | |ja | ||
|- | |----- | ||
|13 augustus 2000 tot ?? | |||
|- | |[[D'n Deurnese mens; van wieg tot graf]] | ||
|9 maart 2003 | | n.v.t. | ||
|- | |ja | ||
| | |----- | ||
|- | |19 november 2000 tot ?? februari 2001 | ||
| | |[[Wat de pot schaft]] | ||
|- | | n.v.t. | ||
|13 | |ja | ||
|- | |----- | ||
|14 | |9 december 2001 tot 14 april 2002 | ||
|- | | [[Winterheiligen]] | ||
| | | n.v.t. | ||
|- | |ja | ||
| | |----- | ||
|- | |mei 2002 tot ?? | ||
| | |[[Natuurlijk Deurne]] | ||
|- | | n.v.t. | ||
| | | ja | ||
| | |----- | ||
|13 oktober 2002 tot 9 februari 2003 | |||
|- | | [[Schrijvers & Dichters in Deurne]] | ||
|18 juli 2007 | | n.v.t. | ||
|- | | ja | ||
|10 februari 2008 | |----- | ||
|- | |9 maart 2003 tot 11 januari 2004 | ||
|13 juli 2008 | | [[Drie generaties bakker Schiks]] | ||
|- | | n.v.t. | ||
|8 februari 2009 | | ja | ||
|- | |----- | ||
|12 juli 2009 | |9 maart 2003 tot ??? | ||
|- | | [['n Kijk op Heemkunde]] | ||
|11 april 2010 | | n.v.t. | ||
|- | | onbekend | ||
| | |----- | ||
|- | |8 februari 2004 tot 9 mei 2004 | ||
|8 oktober 2010 | | [[Aan tafel;seviesgoed en tafelgerei]] | ||
|- | | n.v.t. | ||
|23 januari 2011 | | ja | ||
|- | |----- | ||
|12 juni 2011 | | zomer 2004 | ||
|- | |[[De nalatenschap van een Brabantse teut]] | ||
|13 november 2011 | | n.v.t. | ||
|- | | ja | ||
|14 oktober 2012 | |----- | ||
|- | |14 november 2004 tot 13 maart 2005 | ||
|27 januari | |[[Boeken om naar te kijken]] | ||
|- | | n.v.t. | ||
| | | ja | ||
|- | |----- | ||
|24 november 2013 | | 10 april 2005 tot 14 augustus 2005 | ||
|- | | [[Sint Antonius-Abtgilde]]; 75 jaar heropgericht | ||
|22 juni | | n.v.t. | ||
|- | | ja | ||
|24 september 2014 | |----- | ||
|- | | 11 september 2005 tot 8 januari 2006 | ||
|8 februari 2015 | | [[Winkelen in de vorige eeuw|Langs oude winkeltjes]] | ||
|- | | n.v.t. | ||
|28 juni 2015 | | ja | ||
|- | |----- | ||
| 12 maart 2006 tot 9 juli 2006 | |||
| [[Molens in Deurne]] | |||
| n.v.t. | |||
| ja | |||
|----- | |||
| 28 september 2006 tot 14 januari 2007 | |||
| [[Bijgeloof, heksen en kwakzalverij ]] | |||
| ja | |||
|onbekend | |||
|----- | |||
| 11 februari 2007 tot 10 juni 2007 | |||
| [[Vondsten van den zolder]] | |||
| n.v.t. | |||
| onbekend | |||
|----- | |||
| 18 juli 2007 tot 13 januari 2008 | |||
| [[Bijzondere dorpsfiguren uit de Deurnese samenleving]] | |||
| n.v.t. | |||
| onbekend | |||
|----- | |||
| 10 februari 2008 tot 8 juni 2008 | |||
| [[Van merklap tot borduurlap]] | |||
| n.v.t. | |||
| ja | |||
|----- | |||
| 13 juli 2008 tot 11 januari 2009 | |||
| [[Tradities en volksgebruiken ]] en [[Muzenzoon]] | |||
| n.v.t. | |||
| ja | |||
|----- | |||
| 8 februari 2009 tot 14 juni 2009 | |||
| [[De Kei, oudste carnavalsvereniging in Groot Deurne]] | |||
| n.v.t. | |||
| ja | |||
|----- | |||
| 12 juli 2009 tot 10 januari 2010 | |||
|[[Herinneringen rond de bevrijding van Deurne]] | |||
| n.v.t. | |||
| ja | |||
|----- | |||
| 11 april 2010 tot 23 mei 2010 | |||
| De Deurnese verkenner toen, de scout nu; over [[scouting]] Deurne | |||
| [[Openbare bibliotheek|Bibliotheek Deurne]] | |||
| onbekend | |||
|----- | |||
| 7 juni 2010 tot 12 september 2010 | |||
| [[Witte ge nog...]] | |||
|n.v.t. | |||
| onbekend | |||
|----- | |||
| 8 oktober 2010 tot 24 december 2010 | |||
| [[900 jaar bestuur in Deurne]] | |||
| Hal [[gemeentehuis]] [[Deurne]] | |||
| 1 dubbelzijdig gedrukt A-4tje | |||
|----- | |||
| 23 januari 2011 tot 22 mei 2011 | |||
| [[Ter herinnering]] Onderwijs in Deurne | |||
|n.v.t. | |||
| nee | |||
|----- | |||
| 12 juni 2011 tot 9 oktober 2011 | |||
| [[Hendrik Josephus Maria Wiegersma (1891-1969)]] volkskunst van Hendrik Wiegersma dat de heemkundekring in bruikleen kreeg van [[Museum De Wieger]]. | |||
|n.v.t. | |||
| onbekend | |||
|----- | |||
| 13 november 2011 tot 25 maart 2012 | |||
| [[Hendrik Nicolaas Ouwerling (1861-1932)]] t.g.v 150e geboortedag | |||
|n.v.t. | |||
| onbekend | |||
|----- | |||
| 14 oktober 2012 tot 12 januari 2013 | |||
| [[Tentoonstelling Liessel 700 jaar historie]] | |||
|In de [[geitenstal]] bij het heemhuis | |||
|nee | |||
|----- | |||
| 27 januari t/m 28 april 2013 | |||
| De andere hobby van onze leden. | |||
|nvt | |||
|nee | |||
|----- | |||
| 23 juni t/m 22 september 2013 | |||
| 100 jaar Huize [[De Romein]] en 150 jaar [[Bijenhoudersvereniging St.-Ambrosius-Peelland]] | |||
|In de [[geitenstal]] bij het heemhuis | |||
|nee | |||
|----- | |||
| 24 november 2013 t/m 24 mei 2014 | |||
| 200 jaar Koninkrijk en de onafhankelijkheid na 1813 | |||
| n.v.t. | |||
|nee | |||
|----- | |||
| 22 juni t/m 26 oktober 2014 | |||
| Het leven in 1964 | |||
| n.v.t. | |||
|nee | |||
|----- | |||
| 24 september 2014 t/m 25 januari 2015 | |||
| Deurne 70 jaar bevrijd | |||
| n.v.t. | |||
|nee | |||
|----- | |||
| 8 februari 2015 t/m 14 juni 2015 | |||
| 100 jaar elektrisch licht | |||
| n.v.t. | |||
|nee | |||
|----- | |||
| 28 juni 2015 t/m 25 oktober 2015 | |||
| Hoofdzaak | |||
| n.v.t. | |||
|nee | |||
|----- | |||
|} | |} | ||
[[categorie:tentoonstelling van de heemkundekring| ]] | [[categorie:tentoonstelling van de heemkundekring| ]] |