Bewerken van Priesters uit Deurne
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 143: | Regel 143: | ||
|[[Hendricus de Louw (1922)|Louw, de Hendricus]]||1922|| | |[[Hendricus de Louw (1922)|Louw, de Hendricus]]||1922|| | ||
|- | |- | ||
|[[Johannes de Louw ( | |[[Johannes de Louw (ca. 1600-1636)|Louw, de Johannes]]||ca 1600-1636||Kapelaan klooster in Thorn. Benificant van de kosterij van Deurne | ||
|- | |- | ||
|[[Johannes Magis|Magis, Han]]||1930-1994||missionaris van de H. Geest te Tanzania, pastoor te Eerde en Zijtaart | |[[Johannes Magis|Magis, Han]]||1930-1994||missionaris van de H. Geest te Tanzania, pastoor te Eerde en Zijtaart | ||
Regel 177: | Regel 177: | ||
|[[Johannes Hendrikus van Ooij (1912-1995)|Ooij, van Hein]]||1912-1995||pastoor te Langenboom | |[[Johannes Hendrikus van Ooij (1912-1995)|Ooij, van Hein]]||1912-1995||pastoor te Langenboom | ||
|- | |- | ||
|[[Martinus Antonius van Ooij (1935)|Ooij, van | |[[Martinus Antonius van Ooij (1935)|Ooij, van Martien]]||1964-heden||priester-missionaris in Indonesië. | ||
|- | |||
|[[Wilhelmus Oldenzee (ca. 1695-1732)|Oldenzee, Wilhelmus]]||ca 1695-1732||Kapelaan te Deurne | |||
|- | |- | ||
|[[Wilhelmus van Oosterhout|Oosterhout,van Wilhelmus]]||-1725||rector te Bedaf | |[[Wilhelmus van Oosterhout|Oosterhout,van Wilhelmus]]||-1725||rector te Bedaf | ||
Regel 189: | Regel 191: | ||
|[[Antonius Roijmans (1583-1640)|Roijmans, Antonius]]||1583-1640||Pastoor te Deurne | |[[Antonius Roijmans (1583-1640)|Roijmans, Antonius]]||1583-1640||Pastoor te Deurne | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Dirk Roijmans|Roijmans, Dirk]]||1567-1634||pastoor te Lage Mierde | ||
|- | |- | ||
|[[Martinus van Roosmalen (1911-1978)|Roosmalen, Martinus van]]||1911-1978||Kruisheer, professor in USA | |[[Martinus van Roosmalen (1911-1978)|Roosmalen, Martinus van]]||1911-1978||Kruisheer, professor in USA |