Bewerken van Priesters uit Deurne
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 95: | Regel 95: | ||
|[[Petrus Hubertus van der Heijden (1925-1995)|Heijden,van der Piet]]||1925-1995||missionaris van de H. Geest te Kameroen, pastor te Budel-Schoot | |[[Petrus Hubertus van der Heijden (1925-1995)|Heijden,van der Piet]]||1925-1995||missionaris van de H. Geest te Kameroen, pastor te Budel-Schoot | ||
|- | |- | ||
|[[Nicolaas Wilhelmus Franciscus Hendriks (1909-1950)|Hendriks, Nicolaas]]||1909-1950||missionaris van het H. Hart op de Philippijnen | |[[Nicolaas Wilhelmus Franciscus Hendriks (1909-1950)|Hendriks, Nicolaas]]||1909-1950||missionaris van het H. Hart op de Philippijnen | ||
|- | |||
|[[Antonius Hubertus Petrus Josephus van Heugten|Heugten, van Antonius]]||1931|| | |||
|- | |- | ||
|[[Wilhelmus Jacobus Antonius Theresia van Heugten|Heugten, van Wilhelmus]]||1928|| | |[[Wilhelmus Jacobus Antonius Theresia van Heugten|Heugten, van Wilhelmus]]||1928|| | ||
Regel 141: | Regel 143: | ||
|[[Henricus Leonardus Maria van Loon (1938-2010)|Loon, van Harrie]]||1938-2010||missionaris van de H. Geest in Kameroen | |[[Henricus Leonardus Maria van Loon (1938-2010)|Loon, van Harrie]]||1938-2010||missionaris van de H. Geest in Kameroen | ||
|- | |- | ||
|[[Hendricus de Louw | |[[Hendricus de Louw|Louw, de Hendricus]]||1922|| | ||
|- | |- | ||
|[[Johannes de Louw ( | |[[Johannes de Louw (ca. 1600-1636)|Louw, de Johannes]]||ca 1600-1636||Kapelaan klooster in Thorn. Benificant van de kosterij van Deurne | ||
|- | |- | ||
|[[Johannes Magis|Magis, Han]]||1930-1994||missionaris van de H. Geest te Tanzania, pastoor te Eerde en Zijtaart | |[[Johannes Magis|Magis, Han]]||1930-1994||missionaris van de H. Geest te Tanzania, pastoor te Eerde en Zijtaart | ||
Regel 165: | Regel 167: | ||
|[[Ties van de Mortel|Mortel,van de Ties]]||1926-1991||missionaris van de H. Geest Kameroen, bejaardenpastor Oss, pastoor Oijen | |[[Ties van de Mortel|Mortel,van de Ties]]||1926-1991||missionaris van de H. Geest Kameroen, bejaardenpastor Oss, pastoor Oijen | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Tjeu van de Mortel (1926-2003)|Mortel, van de Tjeu]]||1926-2003||Missionaris van het H. Hart in Nieuw Guinea. | ||
|- | |- | ||
|[[Adrianus Mulders (1770-1837)|Mulders, Adrianus]]||1770-1837||pastoor te Eersel, kapelaan te Deurne en Nijmegen. Norbertijn. | |[[Adrianus Mulders (1770-1837)|Mulders, Adrianus]]||1770-1837||pastoor te Eersel, kapelaan te Deurne en Nijmegen. Norbertijn. | ||
Regel 177: | Regel 179: | ||
|[[Johannes Hendrikus van Ooij (1912-1995)|Ooij, van Hein]]||1912-1995||pastoor te Langenboom | |[[Johannes Hendrikus van Ooij (1912-1995)|Ooij, van Hein]]||1912-1995||pastoor te Langenboom | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Wilhelmus Oldenzee (ca. 1695-1732)|Oldenzee, Wilhelmus]]||ca 1695-1732||Kapelaan te Deurne | ||
|- | |- | ||
|[[Wilhelmus van Oosterhout|Oosterhout,van Wilhelmus]]||-1725||rector te Bedaf | |[[Wilhelmus van Oosterhout|Oosterhout,van Wilhelmus]]||-1725||rector te Bedaf | ||
Regel 189: | Regel 191: | ||
|[[Antonius Roijmans (1583-1640)|Roijmans, Antonius]]||1583-1640||Pastoor te Deurne | |[[Antonius Roijmans (1583-1640)|Roijmans, Antonius]]||1583-1640||Pastoor te Deurne | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Dirk Roijmans|Roijmans, Dirk]]||1567-1634||pastoor te Lage Mierde | ||
|- | |- | ||
|[[Martinus van Roosmalen (1911-1978)|Roosmalen, Martinus van]]||1911-1978||Kruisheer, professor in USA | |[[Martinus van Roosmalen (1911-1978)|Roosmalen, Martinus van]]||1911-1978||Kruisheer, professor in USA | ||
Regel 201: | Regel 203: | ||
|[[Martinus Joseph Smolenaars (1890-1949)|Smolenaars, Martinus Joseph]]||1890-1949||pastoor te Hurwenen, Zijtaart en Mortel | |[[Martinus Joseph Smolenaars (1890-1949)|Smolenaars, Martinus Joseph]]||1890-1949||pastoor te Hurwenen, Zijtaart en Mortel | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Pierre Sonnemans (1937)|Sonnemans, Pierre]]||1937||missionaris van Scheut te Congo | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Tjeu Sonnemans (1932)|Sonnemans, Tjeu]]||1932||pastoor te Nijlen (B) Paters van Scheut. | ||
|- | |- | ||
|[[Johannes Cornelius van der Straaten (1920-1999)|Straaten, Jan van der]]||1920-1999||aalmoezenier strafgevangenis Scheveningen, directeur congregatiebibliotheek te Rome. Priester van het H.Hart. | |[[Johannes Cornelius van der Straaten (1920-1999)|Straaten, Jan van der]]||1920-1999||aalmoezenier strafgevangenis Scheveningen, directeur congregatiebibliotheek te Rome. Priester van het H.Hart. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Petrus Henricus Strijbosch (1878-1962)|Strijbosch, Petrus Henricus]]||1878-1962||godsdienstleraar r.-k. HBS te Arnhem en bij KAB te Driehuis gaf hij sociale lessen aan bekeerlingen. | ||
|- | |- | ||
|[[Henri Wilhelmus Johannes Surig (1899-1970)|Surig, Henri]]||1899-1970||leraar Theresia-luceum Tilburg, rector Nijmegen, Tilburg, Someren | |[[Henri Wilhelmus Johannes Surig (1899-1970)|Surig, Henri]]||1899-1970||leraar Theresia-luceum Tilburg, rector Nijmegen, Tilburg, Someren | ||
Regel 233: | Regel 235: | ||
|[[Alouisius Weerts (1912-1998)|Weerts, Alouisius]]||1912-1998||abdij van O.L. Vrouw van Koningshoeven. Cisterciënzer (Trappist) | |[[Alouisius Weerts (1912-1998)|Weerts, Alouisius]]||1912-1998||abdij van O.L. Vrouw van Koningshoeven. Cisterciënzer (Trappist) | ||
|- | |- | ||
|[[Johannes Welten (1928)|Welten, Johannes (Han)]]|| 1928-||priester gewijd 4 juni 1955. Eerste H. Mis in [[Sint-Jozefparochie]], pastoor in Duitsland. | |[[Johannes Welten (1928-)|Welten, Johannes (Han)]]|| 1928-||priester gewijd 4 juni 1955. Eerste H. Mis in [[Sint-Jozefparochie]], pastoor in Duitsland. | ||
|- | |- | ||
|[[Petrus Jacobus Maria van Wetten (1929-2008)|Wetten, van Petrus Jacobus Maria]]|| 1929-2008||priester gewijd 10 juli 1955. Eerste H. Mis in de [[Sint-Jozefparochie]] op 24 juli 1955. Vanaf 1989 pastoor in [[Vlierden]]. | |[[Petrus Jacobus Maria van Wetten (1929-2008)|Wetten, van Petrus Jacobus Maria]]|| 1929-2008||priester gewijd 10 juli 1955. Eerste H. Mis in de [[Sint-Jozefparochie]] op 24 juli 1955. Vanaf 1989 pastoor in [[Vlierden]]. |