Bewerken van Lid in de Orde van Oranje-Nassau (nog geen pagina in DeurneWiki)
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 34: | Regel 34: | ||
|[[Wim Verhoeven|Verhoeven, Wim ]]||2009||vrijwilliger voor speeltuin [[de Speuldries]] in de [[Sint-Jozefparochie]] | |[[Wim Verhoeven|Verhoeven, Wim ]]||2009||vrijwilliger voor speeltuin [[de Speuldries]] in de [[Sint-Jozefparochie]] | ||
|- | |- | ||
|[[Birgit Jansman|Jansman, Birgit]]||2010||Vrijwilligster tal van verenigingen en instellingen in [[Helenaveen]] | |[[Birgit Jansman|Jansman, Birgit]]||2010||Vrijwilligster tal van verenigingen en instellingen in [[Helenaveen]] | ||
|- | |- | ||
Regel 66: | Regel 68: | ||
|[[Mien Valkenburg Velp|Valkenburg Velp, Mien]]||1996||Mede-oprichster van het gemeenschapshuis Walsberg. Integratie van de autochtonen en nieuwkomers in de Walsberg. | |[[Mien Valkenburg Velp|Valkenburg Velp, Mien]]||1996||Mede-oprichster van het gemeenschapshuis Walsberg. Integratie van de autochtonen en nieuwkomers in de Walsberg. | ||
|- | |- | ||
|[[Frank van de Ven|Ven, Frank van de]]||2013||Mede-initiator | |[[Frank van de Ven|Ven, Frank van de]]||2013||Mede-initiator Peelland Truckrun. Bestuurslid van de Stichting 'Gespecialiseerd Jeugd en Jongerenwerk' en vrijwilliger bij 't Rijtven in Deurne. | ||
|- | |- | ||
|[[Helm Verhees|Verhees, Helm]]||2014||Raadslid en wethouder. Dorpsraad Helenaveen, oprichter Peelbascule. Bestuur landinrichtingscommissie Peelvenen, Boerenbond en ZLTO. | |[[Helm Verhees|Verhees, Helm]]||2014||Raadslid en wethouder. Dorpsraad Helenaveen, oprichter Peelbascule. Bestuur landinrichtingscommissie Peelvenen, Boerenbond en ZLTO. | ||
Regel 91: | Regel 93: | ||
|- | |- | ||
|[[Evert van Kampen|Van Kampen, Evert]]||2018||Bestuurslid van de Plattelandsjongeren afdeling Deurne, bestuurslid van de Landbouwcoöperatie Zuid Oost Nederland uit Eindhoven, mede-initiatiefnemer van de oprichting van het CDA en heeft meer dan tien jaar in het bestuur van de partij gezeten. Bijna 25 jaar actief als raadslid en op allerlei fronten actief voor de Protestantse Gemeente Deurne. | |[[Evert van Kampen|Van Kampen, Evert]]||2018||Bestuurslid van de Plattelandsjongeren afdeling Deurne, bestuurslid van de Landbouwcoöperatie Zuid Oost Nederland uit Eindhoven, mede-initiatiefnemer van de oprichting van het CDA en heeft meer dan tien jaar in het bestuur van de partij gezeten. Bijna 25 jaar actief als raadslid en op allerlei fronten actief voor de Protestantse Gemeente Deurne. | ||
|- | |||
|[[Wilbert van Deursen|Van Deursen, Wilbert]]||2018||Ruim twaalf jaar raadslid. | |||
|- | |- | ||
|[[Peter Strijbosch|Strijbosch, Peter]]||2018||Twaalf jaar raadslid. | |[[Peter Strijbosch|Strijbosch, Peter]]||2018||Twaalf jaar raadslid. | ||
Regel 101: | Regel 105: | ||
|- | |- | ||
|[[Wilfrie Vermeer|Vermeer, Wilfrie]]||2018||Hij kreeg de onderscheiding voor zijn inzet voor de vrijwillige brandweer in het kader van zijn afscheid. | |[[Wilfrie Vermeer|Vermeer, Wilfrie]]||2018||Hij kreeg de onderscheiding voor zijn inzet voor de vrijwillige brandweer in het kader van zijn afscheid. | ||
|- | |||
|[[Jan Verleijsdonk]]||2019||Hij maakt al 25 jaar deel uit van het bestuur van Stichting Het Witte Doek en is sinds 1996 ook actief voor de Deurnese Zwemvereniging Triton. Verder is hij ook op diverse terreinen actief voor de politieke partij Progressief Akkoord/Groenlinks. | |||
|- | |- | ||
|[[Theo Donkers|Donkers, Theo]]||2019||Hij is onder meer vanaf 1987 actief in de dorpsraad en in de werkgroep Leefbaar en Vitaal Neerkant. Hij zet zich in voor de ondernemersvereniging, de kledingbeurs, de carnavalsvereniging, de Katholieke Bond van Ouderen, de voetbalclub, het jaarlijkse winterconcert en het ondernemerscafé. | |[[Theo Donkers|Donkers, Theo]]||2019||Hij is onder meer vanaf 1987 actief in de dorpsraad en in de werkgroep Leefbaar en Vitaal Neerkant. Hij zet zich in voor de ondernemersvereniging, de kledingbeurs, de carnavalsvereniging, de Katholieke Bond van Ouderen, de voetbalclub, het jaarlijkse winterconcert en het ondernemerscafé. | ||
|- | |- | ||
|[[Willy van der Steen|Steen, Willy van der]]||2019||Vanaf 1986 is Willy van der Steen op diverse fronten actief bij de Deurnese Zwemvereniging Triton. Naast zijn activiteiten voor de zwemvereniging zet hij zich ook nog als vrijwilliger in bij Koninklijke Harmonie Deurne. | |[[Willy van der Steen|Steen, Willy van der]]||2019||Vanaf 1986 is Willy van der Steen op diverse fronten actief bij de Deurnese Zwemvereniging Triton. Naast zijn activiteiten voor de zwemvereniging zet hij zich ook nog als vrijwilliger in bij Koninklijke Harmonie Deurne. | ||
|- | |||
|[[Catrien Elfrink |Elfrink, Catrien]]||2019||Vanaf 1986 tot op de dag van vandaag zet Catrien zich als vrijwilliger in voor heemkundekring H.N. Ouwerling. Vanaf 1996 zet zij zich ook in voor de Parochie Heilige Willibrord Deurne en zorginstelling de Zorgboog. | |||
|- | |- | ||
|[[Mien Nelissen-van Neerven |Nelissen-van Neerven , Mien]]||2019||Vanaf 1968 totdat de zelfstandige parochie Gerardus Majella Walsberg in 2007 werd opgeheven was ze actief in deze parochie. Zij was wijkhoofd, collectant in de zondagsdienst, maakte acht jaar deel uit van het parochiebestuur en was lid van de werkgroep diaconie. Is verder als vrijwilliger actief bij zorginstelling Onis in Asten. Verder was zij 15 jaar lang wekelijks actief op de basisschool en meer dan 45 jaar collectante voor goede doelen. | |[[Mien Nelissen-van Neerven |Nelissen-van Neerven , Mien]]||2019||Vanaf 1968 totdat de zelfstandige parochie Gerardus Majella Walsberg in 2007 werd opgeheven was ze actief in deze parochie. Zij was wijkhoofd, collectant in de zondagsdienst, maakte acht jaar deel uit van het parochiebestuur en was lid van de werkgroep diaconie. Is verder als vrijwilliger actief bij zorginstelling Onis in Asten. Verder was zij 15 jaar lang wekelijks actief op de basisschool en meer dan 45 jaar collectante voor goede doelen. | ||
Regel 110: | Regel 118: | ||
|[[Joop Dielissen|Dielissen, Joop]]||2019||Voor zijn inzet gedurende de afgelopen twintig jaar op vele fronten voor de Neerkantse samenleving. | |[[Joop Dielissen|Dielissen, Joop]]||2019||Voor zijn inzet gedurende de afgelopen twintig jaar op vele fronten voor de Neerkantse samenleving. | ||
|- | |- | ||
|[[Gerold Pijnenburg|Pijnenburg, Gerold]]||2019||34 jaar lid van de brandweer | |[[Gerold Pijnenburg|Pijnenburg, Gerold]]||2019||34 jaar lid van de brandweer. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Henry de Groot|Groot, Henry de]]||2019||28 jaar lid van de brandweer. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[John Kuijpers|Kuijpers, John]]||2019||28 jaar lid van de brandweer. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Cor Derix|Derix, Cor]]||2019||25 jaar lid van de brandweer. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Chris van Gogh|Gogh, Chris van]]||2019||23 jaar lid van de branweer. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Joost Sijben|Sijben, Joost]]||2019||22 jaar lid van de brandweer. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Patrick Manders|Manders, Patrick]]||2019||20 jaar lid van de brandweer. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Rob van den Heuvel|Heuvel, Rob van den]]||2020||Dertig jaar betrokken bij carnavalsstichting De Dorstvlegels, vele jaren actief bij de samenstelling van de carnavalskrant, vele jaren lid van de Vette Brassie en organisator van de jaarlijkse kindercarnavalsmiddag in Vlierden. Naast zijn rol als muzikant is hij sinds 2003 lid van het bestuur en sinds 2011 voorzitter van fanfare Wilhelmina in Vlierden. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Jos van den Berkmortel|Berkmortel, Jos van den]]||2020||Voor zijn inzet gedurende ruim dertig jaar voor de Deurnese gemeenschap. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Wies Daniels-Krekels|Daniels-Krekels, Wies]]||2020||Voor haar inzet gedurende veertig jaar voor de gemeenschap van Helenaveen. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Mart Wijnands|Wijnands, Mart]]||2020||Is onder meer jarenlang betrokken bij Carnavalsstichting De Pottenbakkers in Zeilberg en voetbalvereniging ZSV. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Emmie Berkers|Berkers, Emmie]]||2020||Was ze tien jaar secretaresse van de Stichting Avondvierdaagse Deurne. Verder is ze vrijwilliger in bewonerscafé de Honingpot van Het Rijtven en bij Stichting Holtens Molen in Deurne. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Wim van Goch|Goch, Wim van]]||2020||Voor zijn inzet op diverse terreinen gedurende ruim zestig jaar voor de Deurnese gemeenschap en gedurende 34 jaar als brandweerman. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Arjan Ahout|Ahout, Arjan]]||2020||Vanwege zijn inzet gedurende veertig jaar voor de gemeenschap van Deurne. | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Lid in de Orde van Oranje-Nassau| ]] | [[Categorie:Lid in de Orde van Oranje-Nassau| ]] | ||
[[categorie:lijsten]] | [[categorie:lijsten]] |