Bewerken van Lid in de Orde van Oranje-Nassau (nog geen pagina in DeurneWiki)
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 24: | Regel 24: | ||
|[[Cor Zwets|Zwets, Cor]]||2004||diverse activiteiten tennis- en bridgesport | |[[Cor Zwets|Zwets, Cor]]||2004||diverse activiteiten tennis- en bridgesport | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Jan van de Mortel|Mortel, Jan van de]]||2004||parochieblad Het Kontakt, Zeilberg, dorpsarchief Zeilberg, [[Koor door de week]] Zeilberg | ||
|- | |- | ||
|[[Hans Manders|Manders, Hans]]||2008||| 27 jaar actief lid van de Vrijwillige Brandweer Deurne | |[[Hans Manders|Manders, Hans]]||2008||| 27 jaar actief lid van de Vrijwillige Brandweer Deurne | ||
Regel 33: | Regel 33: | ||
|- | |- | ||
|[[Wim Verhoeven|Verhoeven, Wim ]]||2009||vrijwilliger voor speeltuin [[de Speuldries]] in de [[Sint-Jozefparochie]] | |[[Wim Verhoeven|Verhoeven, Wim ]]||2009||vrijwilliger voor speeltuin [[de Speuldries]] in de [[Sint-Jozefparochie]] | ||
|- | |||
|[[Tinus Verberne|Verberne, Tinus]]||2010||Vrijwilliger parochiekerkhof [[Vlierden]] en [[fanfare Wilhelmina]] | |||
|- | |- | ||
|[[Birgit Jansman|Jansman, Birgit]]||2010||Vrijwilligster tal van verenigingen en instellingen in [[Helenaveen]] | |[[Birgit Jansman|Jansman, Birgit]]||2010||Vrijwilligster tal van verenigingen en instellingen in [[Helenaveen]] | ||
Regel 49: | Regel 51: | ||
|- | |- | ||
|[[Herman Jacobs|Jacobs, Herman]]||2005||Voorzitter van de Deurnese Biljart Bond en voorzitter van de Vlierdense biljartvereniging Ons Vermaak. | |[[Herman Jacobs|Jacobs, Herman]]||2005||Voorzitter van de Deurnese Biljart Bond en voorzitter van de Vlierdense biljartvereniging Ons Vermaak. | ||
|- | |||
|[[P. Janssen|Janssen, P.]]||2007|| secretaris penningmeester bij diverse duivensportverenigingen, voorzitter van de Concours Commissie van De Vriendenkring | |||
|- | |- | ||
|[[H. Koopmans|Koopmans H.]]||2002||Voorzitter van Scouting Helenaveen, voorzitter van de Stichting Dorpsfeest Helenaveen, lid van muziekvereniging Wilona, | |[[H. Koopmans|Koopmans H.]]||2002||Voorzitter van Scouting Helenaveen, voorzitter van de Stichting Dorpsfeest Helenaveen, lid van muziekvereniging Wilona, | ||
Regel 57: | Regel 61: | ||
|- | |- | ||
|[[Annie Naus|Naus, Annie]]||2015||Vrijwilligster Wereldwinkel en Rode Kruis, bestuur Nierstichting. | |[[Annie Naus|Naus, Annie]]||2015||Vrijwilligster Wereldwinkel en Rode Kruis, bestuur Nierstichting. | ||
|- | |||
|[[Nelly Oosterveen Kastelijn|Oosterveen Kastelijn, Nelly]]||2007||Opvang pleegkinderen. Lid cliëntenraad van De Combinatie, les aan het personeel over bejegening van cliënten en pleegouders. | |||
|- | |||
|[[Roel Oosterveen|Oosterveen, Roel]]||2007||Opvang pleegkinderen. | |||
|- | |- | ||
|[[Frans Pluijm|Pluijm, Frans]]||2008||Voorzitter en secretaris Voetbalclub Neerkandia. | |[[Frans Pluijm|Pluijm, Frans]]||2008||Voorzitter en secretaris Voetbalclub Neerkandia. | ||
Regel 63: | Regel 71: | ||
|- | |- | ||
|[[Elly Sanderson de Jongh|Sanderson de Jongh, Elly]]||2014||Kosteres en diaken Protestantse Gemeente Helenaveen. Les aan de Zondagsschool. Penningmeester van muziekvereniging Wilona en vrijwilligster De Peelbascule. | |[[Elly Sanderson de Jongh|Sanderson de Jongh, Elly]]||2014||Kosteres en diaken Protestantse Gemeente Helenaveen. Les aan de Zondagsschool. Penningmeester van muziekvereniging Wilona en vrijwilligster De Peelbascule. | ||
|- | |||
|[[V. Schiks|Schiks, V.]]||2001||Bestuurslid Mixed Hockey Club Deurne. Medeoprichter Stichting Muziekkiosk Deurne en bestuurslid Stichting Evenementen Deurne en stichting Deurne Promotion. | |||
|- | |- | ||
|[[Mien Valkenburg Velp|Valkenburg Velp, Mien]]||1996||Mede-oprichster van het gemeenschapshuis Walsberg. Integratie van de autochtonen en nieuwkomers in de Walsberg. | |[[Mien Valkenburg Velp|Valkenburg Velp, Mien]]||1996||Mede-oprichster van het gemeenschapshuis Walsberg. Integratie van de autochtonen en nieuwkomers in de Walsberg. | ||
|- | |- | ||
|[[Frank van de Ven|Ven, Frank van de]]||2013||Mede-initiator | |[[Frank van de Ven|Ven, Frank van de]]||2013||Mede-initiator Peelland Truckrun. Bestuurslid van de Stichting 'Gespecialiseerd Jeugd en Jongerenwerk' en vrijwilliger bij 't Rijtven in Deurne. | ||
|- | |- | ||
|[[Helm Verhees|Verhees, Helm]]||2014||Raadslid en wethouder. Dorpsraad Helenaveen, oprichter Peelbascule. Bestuur landinrichtingscommissie Peelvenen, Boerenbond en ZLTO. | |[[Helm Verhees|Verhees, Helm]]||2014||Raadslid en wethouder. Dorpsraad Helenaveen, oprichter Peelbascule. Bestuur landinrichtingscommissie Peelvenen, Boerenbond en ZLTO. | ||
Regel 91: | Regel 101: | ||
|- | |- | ||
|[[Evert van Kampen|Van Kampen, Evert]]||2018||Bestuurslid van de Plattelandsjongeren afdeling Deurne, bestuurslid van de Landbouwcoöperatie Zuid Oost Nederland uit Eindhoven, mede-initiatiefnemer van de oprichting van het CDA en heeft meer dan tien jaar in het bestuur van de partij gezeten. Bijna 25 jaar actief als raadslid en op allerlei fronten actief voor de Protestantse Gemeente Deurne. | |[[Evert van Kampen|Van Kampen, Evert]]||2018||Bestuurslid van de Plattelandsjongeren afdeling Deurne, bestuurslid van de Landbouwcoöperatie Zuid Oost Nederland uit Eindhoven, mede-initiatiefnemer van de oprichting van het CDA en heeft meer dan tien jaar in het bestuur van de partij gezeten. Bijna 25 jaar actief als raadslid en op allerlei fronten actief voor de Protestantse Gemeente Deurne. | ||
|- | |||
|[[Wilbert van Deursen|Van Deursen, Wilbert]]||2018||Ruim twaalf jaar raadslid. | |||
|- | |- | ||
|[[Peter Strijbosch|Strijbosch, Peter]]||2018||Twaalf jaar raadslid. | |[[Peter Strijbosch|Strijbosch, Peter]]||2018||Twaalf jaar raadslid. | ||
Regel 97: | Regel 109: | ||
|- | |- | ||
|[[Corry van der Singel|Van der Singel, Corry]]||2018||Zet zich al 45 jaar lang in voor vooral de zwakkeren in de samenleving.. | |[[Corry van der Singel|Van der Singel, Corry]]||2018||Zet zich al 45 jaar lang in voor vooral de zwakkeren in de samenleving.. | ||
|- | |||
|[[Harrie van Otterdijk|Van Otterdijk, Harrie]]||2018||Vanaf 1947 actief lid van Fanfare Wilhelmina. Hij heeft dertig jaar deel uitgemaakt van het bestuur met als belangrijke taak de organisatie van de jeugdopleiding. Ook was hij één van de oprichters, muzikant en dirigent van Die Vlierländer Muzikanten.. | |||
|- | |- | ||
|[[Michiel Penninx|Pennix, Michiel]]||2018||Grote verdiensten voor de agrarische sector en Helenaveen.Is lid van de dorpsraad van Helenaveen. Is voorzitter en grote kartrekker van dorpsservicecentrum De Peelbascule in Helenaveen. Daarnaast actief in het organiseren van carnavalsactiviteiten en is vanaf 2007 bestuurslid bij voetbalvereniging SV Helenaveen. | |[[Michiel Penninx|Pennix, Michiel]]||2018||Grote verdiensten voor de agrarische sector en Helenaveen.Is lid van de dorpsraad van Helenaveen. Is voorzitter en grote kartrekker van dorpsservicecentrum De Peelbascule in Helenaveen. Daarnaast actief in het organiseren van carnavalsactiviteiten en is vanaf 2007 bestuurslid bij voetbalvereniging SV Helenaveen. | ||
|- | |- | ||
|[[Wilfrie Vermeer|Vermeer, Wilfrie]]||2018||Hij kreeg de onderscheiding voor zijn inzet voor de vrijwillige brandweer in het kader van zijn afscheid. | |[[Wilfrie Vermeer|Vermeer, Wilfrie]]||2018||Hij kreeg de onderscheiding voor zijn inzet voor de vrijwillige brandweer in het kader van zijn afscheid. | ||
|- | |||
|[[Jan Verleijsdonk]]||2019||Hij maakt al 25 jaar deel uit van het bestuur van Stichting Het Witte Doek en is sinds 1996 ook actief voor de Deurnese Zwemvereniging Triton. Verder is hij ook op diverse terreinen actief voor de politieke partij Progressief Akkoord/Groenlinks. | |||
|- | |- | ||
|[[Theo Donkers|Donkers, Theo]]||2019||Hij is onder meer vanaf 1987 actief in de dorpsraad en in de werkgroep Leefbaar en Vitaal Neerkant. Hij zet zich in voor de ondernemersvereniging, de kledingbeurs, de carnavalsvereniging, de Katholieke Bond van Ouderen, de voetbalclub, het jaarlijkse winterconcert en het ondernemerscafé. | |[[Theo Donkers|Donkers, Theo]]||2019||Hij is onder meer vanaf 1987 actief in de dorpsraad en in de werkgroep Leefbaar en Vitaal Neerkant. Hij zet zich in voor de ondernemersvereniging, de kledingbeurs, de carnavalsvereniging, de Katholieke Bond van Ouderen, de voetbalclub, het jaarlijkse winterconcert en het ondernemerscafé. | ||
Regel 106: | Regel 122: | ||
|[[Willy van der Steen|Steen, Willy van der]]||2019||Vanaf 1986 is Willy van der Steen op diverse fronten actief bij de Deurnese Zwemvereniging Triton. Naast zijn activiteiten voor de zwemvereniging zet hij zich ook nog als vrijwilliger in bij Koninklijke Harmonie Deurne. | |[[Willy van der Steen|Steen, Willy van der]]||2019||Vanaf 1986 is Willy van der Steen op diverse fronten actief bij de Deurnese Zwemvereniging Triton. Naast zijn activiteiten voor de zwemvereniging zet hij zich ook nog als vrijwilliger in bij Koninklijke Harmonie Deurne. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Harrie Biemans|Biemans, Harrie]]||2019||Vanaf 1992 tot op de dag van vandaag is hij actief bij de Parochie Willibrordus Deurne. Hij is bestuurslid van Stichting Fiets4daagse De Peel en vrijwilliger bij museum de Wieger en de Heemkundekring. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Gradje van Moorsel|Moorsel, Gradje van]]||2019||Tussen 1994 en 2012 was hij als vrijwillig belasting invuller actief voor de leden van FNV. Hij is al jaren de spil van de modelspoorclub Oost Brabant. Vanaf 2003 maakt hij deel uit van het bestuur van de Stichting Fiets4Daagse De Peel, afdeling Deurne | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Fanny de Corte-van Waaijenburg |Corte-van Waaijenburg , Fanny de]]||2019||Vanaf 1984 tot 2014 was zij als vrijwilligster actief bij peuterspeelzaal 't Debberke. Daarnaast is zij sinds 1998 tot op de dag van vandaag vrijwilligster bij De Zorgboog.. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Catrien Elfrink |Elfrink, Catrien]]||2019||Vanaf 1986 tot op de dag van vandaag zet Catrien zich als vrijwilliger in voor heemkundekring H.N. Ouwerling. Vanaf 1996 zet zij zich ook in voor de Parochie Heilige Willibrord Deurne en zorginstelling de Zorgboog. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Mien Nelissen-van Neerven |Nelissen-van Neerven , Mien]]||2019||Vanaf 1968 totdat de zelfstandige parochie Gerardus Majella Walsberg in 2007 werd opgeheven was ze actief in deze parochie. Zij was wijkhoofd, collectant in de zondagsdienst, maakte acht jaar deel uit van het parochiebestuur en was lid van de werkgroep diaconie. Is verder als vrijwilliger actief bij zorginstelling Onis in Asten. Verder was zij 15 jaar lang wekelijks actief op de basisschool en meer dan 45 jaar collectante voor goede doelen. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Joop Dielissen|Dielissen, Joop]]||2019||Voor zijn inzet gedurende de afgelopen twintig jaar op vele fronten voor de Neerkantse samenleving. | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Lid in de Orde van Oranje-Nassau| ]] | [[Categorie:Lid in de Orde van Oranje-Nassau| ]] | ||
[[categorie:lijsten]] | [[categorie:lijsten]] |