Bewerken van Lid in de Orde van Oranje-Nassau (nog geen pagina in DeurneWiki)
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 15: | Regel 15: | ||
|- | |- | ||
|[[Dory Bankers|Verberne-Bankers, Dory]]||2016||Voorzitter oudervereniging Helenaveen en dorpsraad. Bestuur Gemeenschapshuis Helenaveen. | |[[Dory Bankers|Verberne-Bankers, Dory]]||2016||Voorzitter oudervereniging Helenaveen en dorpsraad. Bestuur Gemeenschapshuis Helenaveen. | ||
|- | |||
|[[Leo Verbaarschot|Verbaarschot, Leo]]||1997||Lid en hoofdman [[Sint-Antonius Abtgilde]] | |||
|- | |||
|[[Jan Nooijen|Nooijen, Jan]]||2002||Kerkkoor, toneelvereniging Gaudeamus, de Heidemuzikanten | |||
|- | |||
|[[Edie Lenssen|Lenssen, Edie]]||1999||Bestuurslid en wedstrijdsecretaris [[Lopersgroep Deurne]] | |||
|- | |- | ||
|[[Mien van Kol|Ven-van Kol, Mien van de]]||2003||[[Korfbalvereniging ZSV]], parochieblad [[Het Kontakt]], avondwakegroep, [[het Eetpunt]] | |[[Mien van Kol|Ven-van Kol, Mien van de]]||2003||[[Korfbalvereniging ZSV]], parochieblad [[Het Kontakt]], avondwakegroep, [[het Eetpunt]] | ||
Regel 21: | Regel 27: | ||
|- | |- | ||
|[[Mart Sijben|Sijben, Mart]]||2004||[[stuurgroep Neerkant]], ponyclub [[De Willibrordusruitertjes]], [[Boerenbond Neerkant]], [[KBO Neerkant]], [[Leven voor Leven]] | |[[Mart Sijben|Sijben, Mart]]||2004||[[stuurgroep Neerkant]], ponyclub [[De Willibrordusruitertjes]], [[Boerenbond Neerkant]], [[KBO Neerkant]], [[Leven voor Leven]] | ||
|- | |||
|[[Gerda Creemers|Pijnenburg-Creemers, Gerda]]||2004||kinderkoor [[De Minigalm]], gemengd koor [[De Veengalm]], [[Missiecomité Neerkant]], ouderenkoor [[De Oude Weelde]] | |||
|- | |- | ||
|[[Cor Zwets|Zwets, Cor]]||2004||diverse activiteiten tennis- en bridgesport | |[[Cor Zwets|Zwets, Cor]]||2004||diverse activiteiten tennis- en bridgesport | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Jan van de Mortel|Mortel, Jan van de]]||2004||parochieblad Het Kontakt, Zeilberg, dorpsarchief Zeilberg, [[Koor door de week]] Zeilberg | ||
|- | |- | ||
|[[Hans Manders|Manders, Hans]]||2008||| 27 jaar actief lid van de Vrijwillige Brandweer Deurne | |[[Hans Manders|Manders, Hans]]||2008||| 27 jaar actief lid van de Vrijwillige Brandweer Deurne | ||
|- | |||
|[[Noud Pijnenburg |Pijnenburg, Noud]]||2009||bestuurslid van [[Harmonie Sint Cecilia]] te [[Liessel]] | |||
|- | |- | ||
|[[Louis Verstappen|Verstappen, Louis]]||2009||bestuur van Kindervakantiewerk [[Liessel]] | |[[Louis Verstappen|Verstappen, Louis]]||2009||bestuur van Kindervakantiewerk [[Liessel]] | ||
Regel 33: | Regel 43: | ||
|- | |- | ||
|[[Wim Verhoeven|Verhoeven, Wim ]]||2009||vrijwilliger voor speeltuin [[de Speuldries]] in de [[Sint-Jozefparochie]] | |[[Wim Verhoeven|Verhoeven, Wim ]]||2009||vrijwilliger voor speeltuin [[de Speuldries]] in de [[Sint-Jozefparochie]] | ||
|- | |||
|[[Tinus Verberne|Verberne, Tinus]]||2010||Vrijwilliger parochiekerkhof [[Vlierden]] en [[fanfare Wilhelmina]] | |||
|- | |- | ||
|[[Birgit Jansman|Jansman, Birgit]]||2010||Vrijwilligster tal van verenigingen en instellingen in [[Helenaveen]] | |[[Birgit Jansman|Jansman, Birgit]]||2010||Vrijwilligster tal van verenigingen en instellingen in [[Helenaveen]] | ||
|- | |||
|[[Piet van Berlo|Berlo, Piet van]]||2011||propagandist en kaderinstructeur [[EHBO]] | |||
|- | |- | ||
|[[Francy Louwers|Trienekens-Louwers, Francy]]||2011||interactie psychiatrie-samenleving, bestuur onderwijs, De Muziekvrienden | |[[Francy Louwers|Trienekens-Louwers, Francy]]||2011||interactie psychiatrie-samenleving, bestuur onderwijs, De Muziekvrienden | ||
|- | |- | ||
|[[Antoon Vermeulen|Vermeulen, Antoon]]||2012||50 jaar lid van [[toneelgezelschap De Klotlanders]] | |[[Antoon Vermeulen|Vermeulen, Antoon]]||2012||50 jaar lid van [[toneelgezelschap De Klotlanders]] | ||
|- | |||
|[[Leida Verspaij|Venner-Verspaij, Leida]]||2012||collectant, actief lid kerkparochie, promotor damenvoetbal, mantelzorger | |||
|- | |- | ||
|[[Paul van Aart|Aart, Paul van]]||1999||chef kabinet, administratief directeur en plaatsvervangend conservator van museum De Wieger, secretaris van de Culturele Raad | |[[Paul van Aart|Aart, Paul van]]||1999||chef kabinet, administratief directeur en plaatsvervangend conservator van museum De Wieger, secretaris van de Culturele Raad | ||
Regel 49: | Regel 65: | ||
|- | |- | ||
|[[Herman Jacobs|Jacobs, Herman]]||2005||Voorzitter van de Deurnese Biljart Bond en voorzitter van de Vlierdense biljartvereniging Ons Vermaak. | |[[Herman Jacobs|Jacobs, Herman]]||2005||Voorzitter van de Deurnese Biljart Bond en voorzitter van de Vlierdense biljartvereniging Ons Vermaak. | ||
|- | |||
|[[P. Janssen|Janssen, P.]]||2007|| secretaris penningmeester bij diverse duivensportverenigingen, voorzitter van de Concours Commissie van De Vriendenkring | |||
|- | |||
|[[Jos Joosten|Joosten, Jos]]||2011|| Voorzitter en jeugdtrainer bij volleybalvereniging Livoc Liessel, bestuurslid basisonderwijs Liessel en Deurne en voorzitter van de Ondernemers Vereniging Deurne | |||
|- | |||
|[[Marinus Kanters|Kanters, Marinus]]||2005||Penningmeester ponyclub ’t Hoefke, bestuurslid rijvereniging St. Willibrordus in Vlierden, landelijk jurylid, coördinator jeugd ruiters kring Helmond | |||
|- | |- | ||
|[[H. Koopmans|Koopmans H.]]||2002||Voorzitter van Scouting Helenaveen, voorzitter van de Stichting Dorpsfeest Helenaveen, lid van muziekvereniging Wilona, | |[[H. Koopmans|Koopmans H.]]||2002||Voorzitter van Scouting Helenaveen, voorzitter van de Stichting Dorpsfeest Helenaveen, lid van muziekvereniging Wilona, | ||
|- | |- | ||
|[[Chris Jan Leenders|Leenders, Chris Jan]]||2014||Vrijwillig brandweerman Neerkant en Deurne | |[[Chris Jan Leenders|Leenders, Chris Jan]]||2014||Vrijwillig brandweerman Neerkant en Deurne | ||
|- | |||
|[[Petro Leijsten|Leijsten, Petro]]||2014||Voorzitter schouting Deurne, leider van de verkenners, de rowans en de bevers. Voorzitter van de Jeugdcommissie van de Peelstrekerls | |||
|- | |- | ||
|[[Truus van Leeuwen|Louwers-van Leeuwen, Truus]]||2013||Vrijwilligster Peelbascule Helenaveen en de Nieuwenhof. Uitleen van hulpmiddelen kruisvereniging en Zorgcoöperatie. Bestuurslid van KBO en ouderenadviseur. | |[[Truus van Leeuwen|Louwers-van Leeuwen, Truus]]||2013||Vrijwilligster Peelbascule Helenaveen en de Nieuwenhof. Uitleen van hulpmiddelen kruisvereniging en Zorgcoöperatie. Bestuurslid van KBO en ouderenadviseur. | ||
|- | |- | ||
|[[Annie Naus|Naus, Annie]]||2015||Vrijwilligster Wereldwinkel en Rode Kruis, bestuur Nierstichting. | |[[Annie Naus|Naus, Annie]]||2015||Vrijwilligster Wereldwinkel en Rode Kruis, bestuur Nierstichting. | ||
|- | |||
|[[Nelly Oosterveen Kastelijn|Oosterveen Kastelijn, Nelly]]||2007||Opvang pleegkinderen. Lid cliëntenraad van De Combinatie, les aan het personeel over bejegening van cliënten en pleegouders. | |||
|- | |||
|[[Roel Oosterveen|Oosterveen, Roel]]||2007||Opvang pleegkinderen. | |||
|- | |- | ||
|[[Frans Pluijm|Pluijm, Frans]]||2008||Voorzitter en secretaris Voetbalclub Neerkandia. | |[[Frans Pluijm|Pluijm, Frans]]||2008||Voorzitter en secretaris Voetbalclub Neerkandia. | ||
|- | |||
|[[Ria Reijnders Joordens|Reijnders Joordens, Ria]]||2004||Oprichtster/begeleidster Welfaregroepen Neerkant Zeilberg en Vlierden. Leidster Bij Rode Kruis Deurne. | |||
|- | |- | ||
|[[Hans van Rooij|Rooij, Hans van]]||2015||Veertig jaar lid [[Sint-Jorisgilde]]. | |[[Hans van Rooij|Rooij, Hans van]]||2015||Veertig jaar lid [[Sint-Jorisgilde]]. | ||
|- | |- | ||
|[[Elly Sanderson de Jongh|Sanderson de Jongh, Elly]]||2014||Kosteres en diaken Protestantse Gemeente Helenaveen. Les aan de Zondagsschool. Penningmeester van muziekvereniging Wilona en vrijwilligster De Peelbascule. | |[[Elly Sanderson de Jongh|Sanderson de Jongh, Elly]]||2014||Kosteres en diaken Protestantse Gemeente Helenaveen. Les aan de Zondagsschool. Penningmeester van muziekvereniging Wilona en vrijwilligster De Peelbascule. | ||
|- | |||
|[[Berrie van der Schaaf|Schaaf, Berrie van der]]||2014||Voorzitter Dorpsraad en Dorpsmanifestatie Zeilberg. Bestuurslid CV de Pottenbakkers. | |||
|- | |||
|[[V. Schiks|Schiks, V.]]||2001||Bestuurslid Mixed Hockey Club Deurne. Medeoprichter Stichting Muziekkiosk Deurne en bestuurslid Stichting Evenementen Deurne en stichting Deurne Promotion. | |||
|- | |- | ||
|[[Mien Valkenburg Velp|Valkenburg Velp, Mien]]||1996||Mede-oprichster van het gemeenschapshuis Walsberg. Integratie van de autochtonen en nieuwkomers in de Walsberg. | |[[Mien Valkenburg Velp|Valkenburg Velp, Mien]]||1996||Mede-oprichster van het gemeenschapshuis Walsberg. Integratie van de autochtonen en nieuwkomers in de Walsberg. | ||
|- | |- | ||
|[[Frank van de Ven|Ven, Frank van de]]||2013||Mede-initiator | |[[Frank van de Ven|Ven, Frank van de]]||2013||Mede-initiator Peelland Truckrun. Bestuurslid van de Stichting 'Gespecialiseerd Jeugd en Jongerenwerk' en vrijwilliger bij 't Rijtven in Deurne. | ||
|- | |- | ||
|[[Helm Verhees|Verhees, Helm]]||2014||Raadslid en wethouder. Dorpsraad Helenaveen, oprichter Peelbascule. Bestuur landinrichtingscommissie Peelvenen, Boerenbond en ZLTO. | |[[Helm Verhees|Verhees, Helm]]||2014||Raadslid en wethouder. Dorpsraad Helenaveen, oprichter Peelbascule. Bestuur landinrichtingscommissie Peelvenen, Boerenbond en ZLTO. | ||
Regel 90: | Regel 124: | ||
|[[Hans Knapen|Knapen, Hans]]||2016||Vierentwintig jaar lid vrijwillige brandweer Deurne | |[[Hans Knapen|Knapen, Hans]]||2016||Vierentwintig jaar lid vrijwillige brandweer Deurne | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[ Noud van Osch | Van Osch, Noud]]||2017|| Hij zet zich sinds 1978 in voor de gemeenschap. Vanaf dat jaar tot nu is hij erg actief bij TC Deurne. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Gerard Schrama | Schrama, Gerard]]||2017|| Hij zet zich al vanaf 1996 in voor handbalvereniging De Sprint. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Jacqueline Schrama-Nooijen | Schrama, Jacqueline]]||2017|| zet zich vanaf 1975 in voor de gemeenschap. Vanaf dat jaar tot op de dag van vandaag is zij lid van EHBO-vereniging St. Martinus De Rips, Ze is al decennialang actief in de parochie, aanvankelijk in de Walsbergse St. Gerardus-Majelle Parochie maar later ook in de parochie Heilige Willibrord in Deurne. Zij is acoliet, collectant, maakt deel uit van de poetsgroep en is lid van het Wijkhoofdenberaad. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Annie Gijsbers-van Leeuwen|Gijsbers, Annie]]||2017||Dertig jaar mantelzorg. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Henk Althuizen|Althuizen, Henk]]||2018||Veertig jaar actief voor de Deurnese Watervrienden. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Evert van Kampen|Van Kampen, Evert]]||2018||Bestuurslid van de Plattelandsjongeren afdeling Deurne, bestuurslid van de Landbouwcoöperatie Zuid Oost Nederland uit Eindhoven, mede-initiatiefnemer van de oprichting van het CDA en heeft meer dan tien jaar in het bestuur van de partij gezeten. Bijna 25 jaar actief als raadslid en op allerlei fronten actief voor de Protestantse Gemeente Deurne. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Wilbert van Deursen|Van Deursen, Wilbert]]||2018||Ruim twaalf jaar raadslid. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Peter Strijbosch|Strijbosch, Peter]]||2018||Twaalf jaar raadslid. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Zus Gerrits-Tuijnman|Gerrits-Tuijnman, Zus]]||2018||Als vrijwilligster al veertig jaar actief in het Elkerliek ziekenhuis op de afdeling geestelijke Verzorging en Ethiek, voorheen Pastorale Dienst. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Corry van der Singel|Van der Singel, Corry]]||2018||Zet zich al 45 jaar lang in voor vooral de zwakkeren in de samenleving.. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Tiny Laukens|Laukens, Tiny]]||2018||Tussen 1986 en 2010 was hij achtereenvolgens als rapporteur scheidsrechter en praktijkbegeleider van scheidsrechters in opleiding actief bij de KNVB. Vanaf 2007 zet hij zich als vrijwilliger met veel enthousiasme in voor SV Deurne. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Harrie van Otterdijk|Van Otterdijk, Harrie]]||2018||Vanaf 1947 actief lid van Fanfare Wilhelmina. Hij heeft dertig jaar deel uitgemaakt van het bestuur met als belangrijke taak de organisatie van de jeugdopleiding. Ook was hij één van de oprichters, muzikant en dirigent van Die Vlierländer Muzikanten.. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Michiel Penninx|Pennix, Michiel]]||2018||Grote verdiensten voor de agrarische sector en Helenaveen.Is lid van de dorpsraad van Helenaveen. Is voorzitter en grote kartrekker van dorpsservicecentrum De Peelbascule in Helenaveen. Daarnaast actief in het organiseren van carnavalsactiviteiten en is vanaf 2007 bestuurslid bij voetbalvereniging SV Helenaveen. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Gerard Sijben|Sijben, Gerard]]||2018||Vanaf 2000 tot heden mantelzorger voor beide ouders. | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Lid in de Orde van Oranje-Nassau| ]] | [[Categorie:Lid in de Orde van Oranje-Nassau| ]] | ||
[[categorie:lijsten]] | [[categorie:lijsten]] |