Bewerken van Lid in de Orde van Oranje-Nassau (nog geen pagina in DeurneWiki)
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 15: | Regel 15: | ||
|- | |- | ||
|[[Dory Bankers|Verberne-Bankers, Dory]]||2016||Voorzitter oudervereniging Helenaveen en dorpsraad. Bestuur Gemeenschapshuis Helenaveen. | |[[Dory Bankers|Verberne-Bankers, Dory]]||2016||Voorzitter oudervereniging Helenaveen en dorpsraad. Bestuur Gemeenschapshuis Helenaveen. | ||
|- | |||
|[[Gerard van Moorsel|Moorsel, Gerard van]]||1985||40-jarig dienstjubileum [[Philips Deurne]] | |||
|- | |||
|[[Leo Verbaarschot|Verbaarschot, Leo]]||1997||Lid en hoofdman [[Sint-Antonius Abtgilde]] | |||
|- | |||
|[[Jan Nooijen|Nooijen, Jan]]||2002||Kerkkoor, toneelvereniging Gaudeamus, de Heidemuzikanten | |||
|- | |||
|[[Edie Lenssen|Lenssen, Edie]]||1999||Bestuurslid en wedstrijdsecretaris [[Lopersgroep Deurne]] | |||
|- | |- | ||
|[[Mien van Kol|Ven-van Kol, Mien van de]]||2003||[[Korfbalvereniging ZSV]], parochieblad [[Het Kontakt]], avondwakegroep, [[het Eetpunt]] | |[[Mien van Kol|Ven-van Kol, Mien van de]]||2003||[[Korfbalvereniging ZSV]], parochieblad [[Het Kontakt]], avondwakegroep, [[het Eetpunt]] | ||
Regel 21: | Regel 29: | ||
|- | |- | ||
|[[Mart Sijben|Sijben, Mart]]||2004||[[stuurgroep Neerkant]], ponyclub [[De Willibrordusruitertjes]], [[Boerenbond Neerkant]], [[KBO Neerkant]], [[Leven voor Leven]] | |[[Mart Sijben|Sijben, Mart]]||2004||[[stuurgroep Neerkant]], ponyclub [[De Willibrordusruitertjes]], [[Boerenbond Neerkant]], [[KBO Neerkant]], [[Leven voor Leven]] | ||
|- | |||
|[[Gerda Creemers|Pijnenburg-Creemers, Gerda]]||2004||kinderkoor [[De Minigalm]], gemengd koor [[De Veengalm]], [[Missiecomité Neerkant]], ouderenkoor [[De Oude Weelde]] | |||
|- | |- | ||
|[[Cor Zwets|Zwets, Cor]]||2004||diverse activiteiten tennis- en bridgesport | |[[Cor Zwets|Zwets, Cor]]||2004||diverse activiteiten tennis- en bridgesport | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Gerard van Moorsel|Moorsel, Gerard van]]||2004||diverse activiteiten op kerkelijk en sportief (SV Deurne) gebied | ||
|- | |||
|[[Jan van de Mortel|Mortel, Jan van de]]||2004||parochieblad Het Kontakt, Zeilberg, dorpsarchief Zeilberg, [[Koor door de week]] Zeilberg | |||
|- | |- | ||
|[[Hans Manders|Manders, Hans]]||2008||| 27 jaar actief lid van de Vrijwillige Brandweer Deurne | |[[Hans Manders|Manders, Hans]]||2008||| 27 jaar actief lid van de Vrijwillige Brandweer Deurne | ||
|- | |||
|[[Noud Pijnenburg |Pijnenburg, Noud]]||2009||bestuurslid van [[Harmonie Sint Cecilia]] te [[Liessel]] | |||
|- | |- | ||
|[[Louis Verstappen|Verstappen, Louis]]||2009||bestuur van Kindervakantiewerk [[Liessel]] | |[[Louis Verstappen|Verstappen, Louis]]||2009||bestuur van Kindervakantiewerk [[Liessel]] | ||
Regel 33: | Regel 47: | ||
|- | |- | ||
|[[Wim Verhoeven|Verhoeven, Wim ]]||2009||vrijwilliger voor speeltuin [[de Speuldries]] in de [[Sint-Jozefparochie]] | |[[Wim Verhoeven|Verhoeven, Wim ]]||2009||vrijwilliger voor speeltuin [[de Speuldries]] in de [[Sint-Jozefparochie]] | ||
|- | |||
|[[Tinus Verberne|Verberne, Tinus]]||2010||Vrijwilliger parochiekerkhof [[Vlierden]] en [[fanfare Wilhelmina]] | |||
|- | |- | ||
|[[Birgit Jansman|Jansman, Birgit]]||2010||Vrijwilligster tal van verenigingen en instellingen in [[Helenaveen]] | |[[Birgit Jansman|Jansman, Birgit]]||2010||Vrijwilligster tal van verenigingen en instellingen in [[Helenaveen]] | ||
|- | |||
|[[Ton Schreurs |Schreurs, Ton ]]||2010||Vrijwilliger Dorpsraad [[Neerkant]] | |||
|- | |||
|[[Leo Ronde|Ronde, Leo ]]||2011||Actief op allerlei gebied bij het Rijtven [[Deurne]] | |||
|- | |||
|[[Carolien van der Linden-van den Berg|Linden-van den Berg,Carolien van der]]||2011||Oprichtster peuterspeelzaal Op Stap [[Deurne]] | |||
|- | |||
|[[Piet van Berlo|Berlo, Piet van]]||2011||propagandist en kaderinstructeur [[EHBO]] | |||
|- | |- | ||
|[[Francy Louwers|Trienekens-Louwers, Francy]]||2011||interactie psychiatrie-samenleving, bestuur onderwijs, De Muziekvrienden | |[[Francy Louwers|Trienekens-Louwers, Francy]]||2011||interactie psychiatrie-samenleving, bestuur onderwijs, De Muziekvrienden | ||
|- | |- | ||
|[[Antoon Vermeulen|Vermeulen, Antoon]]||2012||50 jaar lid van [[toneelgezelschap De Klotlanders]] | |[[Antoon Vermeulen|Vermeulen, Antoon]]||2012||50 jaar lid van [[toneelgezelschap De Klotlanders]] | ||
|- | |||
|[[Leida Verspaij|Venner-Verspaij, Leida]]||2012||collectant, actief lid kerkparochie, promotor damenvoetbal, mantelzorger | |||
|- | |- | ||
|[[Paul van Aart|Aart, Paul van]]||1999||chef kabinet, administratief directeur en plaatsvervangend conservator van museum De Wieger, secretaris van de Culturele Raad | |[[Paul van Aart|Aart, Paul van]]||1999||chef kabinet, administratief directeur en plaatsvervangend conservator van museum De Wieger, secretaris van de Culturele Raad | ||
Regel 49: | Regel 75: | ||
|- | |- | ||
|[[Herman Jacobs|Jacobs, Herman]]||2005||Voorzitter van de Deurnese Biljart Bond en voorzitter van de Vlierdense biljartvereniging Ons Vermaak. | |[[Herman Jacobs|Jacobs, Herman]]||2005||Voorzitter van de Deurnese Biljart Bond en voorzitter van de Vlierdense biljartvereniging Ons Vermaak. | ||
|- | |||
|[[P. Janssen|Janssen, P.]]||2007|| secretaris penningmeester bij diverse duivensportverenigingen, voorzitter van de Concours Commissie van De Vriendenkring | |||
|- | |||
|[[Jos Joosten|Joosten, Jos]]||2011|| Voorzitter en jeugdtrainer bij volleybalvereniging Livoc Liessel, bestuurslid basisonderwijs Liessel en Deurne en voorzitter van de Ondernemers Vereniging Deurne | |||
|- | |||
|[[Marinus Kanters|Kanters, Marinus]]||2005||Penningmeester ponyclub ’t Hoefke, bestuurslid rijvereniging St. Willibrordus in Vlierden, landelijk jurylid, coördinator jeugd ruiters kring Helmond | |||
|- | |- | ||
|[[H. Koopmans|Koopmans H.]]||2002||Voorzitter van Scouting Helenaveen, voorzitter van de Stichting Dorpsfeest Helenaveen, lid van muziekvereniging Wilona, | |[[H. Koopmans|Koopmans H.]]||2002||Voorzitter van Scouting Helenaveen, voorzitter van de Stichting Dorpsfeest Helenaveen, lid van muziekvereniging Wilona, | ||
|- | |- | ||
|[[Chris Jan Leenders|Leenders, Chris Jan]]||2014||Vrijwillig brandweerman Neerkant en Deurne | |[[Chris Jan Leenders|Leenders, Chris Jan]]||2014||Vrijwillig brandweerman Neerkant en Deurne | ||
|- | |||
|[[Petro Leijsten|Leijsten, Petro]]||2014||Voorzitter schouting Deurne, leider van de verkenners, de rowans en de bevers. Voorzitter van de Jeugdcommissie van de Peelstrekerls | |||
|- | |- | ||
|[[Truus van Leeuwen|Louwers-van Leeuwen, Truus]]||2013||Vrijwilligster Peelbascule Helenaveen en de Nieuwenhof. Uitleen van hulpmiddelen kruisvereniging en Zorgcoöperatie. Bestuurslid van KBO en ouderenadviseur. | |[[Truus van Leeuwen|Louwers-van Leeuwen, Truus]]||2013||Vrijwilligster Peelbascule Helenaveen en de Nieuwenhof. Uitleen van hulpmiddelen kruisvereniging en Zorgcoöperatie. Bestuurslid van KBO en ouderenadviseur. | ||
|- | |||
|[[G. Courtens|Magnee-Courtens, G.]]||2002||Bestuurslid van ouderverenigingen, peuterspeelzalen en kleuterscholen. Vrijwilliger ROC en St. Willibrord Gymnasium. | |||
|- | |||
|[[Jac Megens|Megens, Jac]]||2006||Bestuur voetbalvereniging [[SV Deurne (Voetbalvereniging)|SV Deurne]] en trainer jeugdelftallen. Secretaris Ondernemers Vereniging Deurne (OVD) en lid Raad van Toezicht van Prodas. | |||
|- | |- | ||
|[[Annie Naus|Naus, Annie]]||2015||Vrijwilligster Wereldwinkel en Rode Kruis, bestuur Nierstichting. | |[[Annie Naus|Naus, Annie]]||2015||Vrijwilligster Wereldwinkel en Rode Kruis, bestuur Nierstichting. | ||
|- | |||
|[[Nelly Oosterveen Kastelijn|Oosterveen Kastelijn, Nelly]]||2007||Opvang pleegkinderen. Lid cliëntenraad van De Combinatie, les aan het personeel over bejegening van cliënten en pleegouders. | |||
|- | |||
|[[Roel Oosterveen|Oosterveen, Roel]]||2007||Opvang pleegkinderen. | |||
|- | |||
|[[Peter van Otterdijk|Otterdijk, Peter van]]||2006||Leider bij SPV Vlierden en verkennersgroep van Scouting Vlierden. Diverse functies bij het St. Willibrordusgilde in Vlierden. | |||
|- | |- | ||
|[[Frans Pluijm|Pluijm, Frans]]||2008||Voorzitter en secretaris Voetbalclub Neerkandia. | |[[Frans Pluijm|Pluijm, Frans]]||2008||Voorzitter en secretaris Voetbalclub Neerkandia. | ||
|- | |||
|[[Ria Reijnders Joordens|Reijnders Joordens, Ria]]||2004||Oprichtster/begeleidster Welfaregroepen Neerkant Zeilberg en Vlierden. Leidster Bij Rode Kruis Deurne. | |||
|- | |- | ||
|[[Hans van Rooij|Rooij, Hans van]]||2015||Veertig jaar lid [[Sint-Jorisgilde]]. | |[[Hans van Rooij|Rooij, Hans van]]||2015||Veertig jaar lid [[Sint-Jorisgilde]]. | ||
|- | |- | ||
|[[Elly Sanderson de Jongh|Sanderson de Jongh, Elly]]||2014||Kosteres en diaken Protestantse Gemeente Helenaveen. Les aan de Zondagsschool. Penningmeester van muziekvereniging Wilona en vrijwilligster De Peelbascule. | |[[Elly Sanderson de Jongh|Sanderson de Jongh, Elly]]||2014||Kosteres en diaken Protestantse Gemeente Helenaveen. Les aan de Zondagsschool. Penningmeester van muziekvereniging Wilona en vrijwilligster De Peelbascule. | ||
|- | |||
|[[Berrie van der Schaaf|Schaaf, Berrie van der]]||2014||Voorzitter Dorpsraad en Dorpsmanifestatie Zeilberg. Bestuurslid CV de Pottenbakkers. | |||
|- | |||
|[[V. Schiks|Schiks, V.]]||2001||Bestuurslid Mixed Hockey Club Deurne. Medeoprichter Stichting Muziekkiosk Deurne en bestuurslid Stichting Evenementen Deurne en stichting Deurne Promotion. | |||
|- | |- | ||
|[[Mien Valkenburg Velp|Valkenburg Velp, Mien]]||1996||Mede-oprichster van het gemeenschapshuis Walsberg. Integratie van de autochtonen en nieuwkomers in de Walsberg. | |[[Mien Valkenburg Velp|Valkenburg Velp, Mien]]||1996||Mede-oprichster van het gemeenschapshuis Walsberg. Integratie van de autochtonen en nieuwkomers in de Walsberg. | ||
|- | |- | ||
|[[Frank van de Ven|Ven, Frank van de]]||2013||Mede-initiator | |[[Frank van de Ven|Ven, Frank van de]]||2013||Mede-initiator Peelland Truckrun. Bestuurslid van de Stichting 'Gespecialiseerd Jeugd en Jongerenwerk' en vrijwilliger bij 't Rijtven in Deurne. | ||
|- | |- | ||
|[[Helm Verhees|Verhees, Helm]]||2014||Raadslid en wethouder. Dorpsraad Helenaveen, oprichter Peelbascule. Bestuur landinrichtingscommissie Peelvenen, Boerenbond en ZLTO. | |[[Helm Verhees|Verhees, Helm]]||2014||Raadslid en wethouder. Dorpsraad Helenaveen, oprichter Peelbascule. Bestuur landinrichtingscommissie Peelvenen, Boerenbond en ZLTO. | ||
Regel 90: | Regel 140: | ||
|[[Hans Knapen|Knapen, Hans]]||2016||Vierentwintig jaar lid vrijwillige brandweer Deurne | |[[Hans Knapen|Knapen, Hans]]||2016||Vierentwintig jaar lid vrijwillige brandweer Deurne | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[ Tonny Wijnands | Wijnands, Tonny]]||2017|| Vanaf 1992 tot op de dag van vandaag zet Tonny Wijnands (63 jaar) zich in voor de gemeenschap van Deurne en is hij met zijn muzikale talenten een ambassadeur voor Deurne in Brabant, In 1992 trad hij toe tot de carnavalsstichting De Heikneuters. Hij voerde dat jaar de carnavalsvereniging aan als prins Tonny 1. Daarnaast was hij van 1997 tot 2006 voorzitter van de Prinsengarde. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[ Noud van Osch | Van Osch, Noud]]||2017|| Hij zet zich sinds 1978 in voor de gemeenschap. Vanaf dat jaar tot nu is hij erg actief bij TC Deurne. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Gerard Schrama | Schrama, Gerard]]||2017|| Hij zet zich al vanaf 1996 in voor handbalvereniging De Sprint. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Jacqueline Schrama-Nooijen | Schrama, Jacqueline]]||2017|| zet zich vanaf 1975 in voor de gemeenschap. Vanaf dat jaar tot op de dag van vandaag is zij lid van EHBO-vereniging St. Martinus De Rips, Ze is al decennialang actief in de parochie, aanvankelijk in de Walsbergse St. Gerardus-Majelle Parochie maar later ook in de parochie Heilige Willibrord in Deurne. Zij is acoliet, collectant, maakt deel uit van de poetsgroep en is lid van het Wijkhoofdenberaad. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Jan-Wim van Bree|Van Bree, Jan-Wim]]||2017||In Vlierden steekt hij veel uren in de carnavalsclub, het amateurtoneel en fanfare Wilhelmina. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Annie Gijsbers-van Leeuwen|Gijsbers, Annie]]||2017||Dertig jaar mantelzorg. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Sjef Gijsbers|Gijsbers, Sjef]]||2017||Dertig jaar mantelzorg. | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Lid in de Orde van Oranje-Nassau| ]] | [[Categorie:Lid in de Orde van Oranje-Nassau| ]] | ||
[[categorie:lijsten]] | [[categorie:lijsten]] |