Bewerken van Lid in de Orde van Oranje-Nassau (nog geen pagina in DeurneWiki)
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 9: | Regel 9: | ||
!Jaar | !Jaar | ||
!Verdienste(n) | !Verdienste(n) | ||
|- | |||
|[[Noud Strijbosch|Strijbosch, Noud]]||2016||Diverse functies bij Gilde Sint-Antonius Abt. Oprichter Gildekoor. Onderhoud Gildekapel en materialen. | |||
|- | |- | ||
|[[Johanna van den Eijnden|Meulendijks-van den Eijnden, Johanna]]||2016||Meer dan vijfentwintig jaar mantelzorger. | |[[Johanna van den Eijnden|Meulendijks-van den Eijnden, Johanna]]||2016||Meer dan vijfentwintig jaar mantelzorger. | ||
Regel 15: | Regel 17: | ||
|- | |- | ||
|[[Dory Bankers|Verberne-Bankers, Dory]]||2016||Voorzitter oudervereniging Helenaveen en dorpsraad. Bestuur Gemeenschapshuis Helenaveen. | |[[Dory Bankers|Verberne-Bankers, Dory]]||2016||Voorzitter oudervereniging Helenaveen en dorpsraad. Bestuur Gemeenschapshuis Helenaveen. | ||
|- | |||
|[[Walter van Hout|Hout, Walter van]]||2015||Bestuur en hulpconciërge basisschool Zeilberg. Lid ouderraad en bestuur buurtvereniging. | |||
|- | |||
|[[Gerard van Moorsel|Moorsel, Gerard van]]||1985||40-jarig dienstjubileum [[Philips Deurne]] | |||
|- | |||
|[[Ton Slegers|Slegers, Ton]]||1997||Filiaalbeheerder Rabobank Liessel | |||
|- | |||
|[[Leo Verbaarschot|Verbaarschot, Leo]]||1997||Lid en hoofdman [[Sint-Antonius Abtgilde]] | |||
|- | |||
|[[Jan Nooijen|Nooijen, Jan]]||2002||Kerkkoor, toneelvereniging Gaudeamus, de Heidemuzikanten | |||
|- | |||
|[[Leo Honings|Honings, Leo]]||2002||Raadslid, Jong Nederland, [[ZSV]] | |||
|- | |||
|[[Edie Lenssen|Lenssen, Edie]]||1999||Bestuurslid en wedstrijdsecretaris [[Lopersgroep Deurne]] | |||
|- | |||
|[[Bert Mennen|Mennen, Bert]]||2003||[[Racing Boys]], [[Nacht van de Zeilberg]], [[Lopersgroep Deurne]] | |||
|- | |- | ||
|[[Mien van Kol|Ven-van Kol, Mien van de]]||2003||[[Korfbalvereniging ZSV]], parochieblad [[Het Kontakt]], avondwakegroep, [[het Eetpunt]] | |[[Mien van Kol|Ven-van Kol, Mien van de]]||2003||[[Korfbalvereniging ZSV]], parochieblad [[Het Kontakt]], avondwakegroep, [[het Eetpunt]] | ||
Regel 21: | Regel 39: | ||
|- | |- | ||
|[[Mart Sijben|Sijben, Mart]]||2004||[[stuurgroep Neerkant]], ponyclub [[De Willibrordusruitertjes]], [[Boerenbond Neerkant]], [[KBO Neerkant]], [[Leven voor Leven]] | |[[Mart Sijben|Sijben, Mart]]||2004||[[stuurgroep Neerkant]], ponyclub [[De Willibrordusruitertjes]], [[Boerenbond Neerkant]], [[KBO Neerkant]], [[Leven voor Leven]] | ||
|- | |||
|[[Gerda Creemers|Pijnenburg-Creemers, Gerda]]||2004||kinderkoor [[De Minigalm]], gemengd koor [[De Veengalm]], [[Missiecomité Neerkant]], ouderenkoor [[De Oude Weelde]] | |||
|- | |||
|[[Jan Janssen|Janssen, Jan]]||2004||trainer [[De Körf]], scheidsrechter korfbalbond, toneelvereniging [[De Plankeniers]], kindervakantiewerk | |||
|- | |- | ||
|[[Cor Zwets|Zwets, Cor]]||2004||diverse activiteiten tennis- en bridgesport | |[[Cor Zwets|Zwets, Cor]]||2004||diverse activiteiten tennis- en bridgesport | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Gerard van Moorsel|Moorsel, Gerard van]]||2004||diverse activiteiten op kerkelijk en sportief (SV Deurne) gebied | ||
|- | |||
|[[Jan van de Mortel|Mortel, Jan van de]]||2004||parochieblad Het Kontakt, Zeilberg, dorpsarchief Zeilberg, [[Koor door de week]] Zeilberg | |||
|- | |- | ||
|[[Hans Manders|Manders, Hans]]||2008||| 27 jaar actief lid van de Vrijwillige Brandweer Deurne | |[[Hans Manders|Manders, Hans]]||2008||| 27 jaar actief lid van de Vrijwillige Brandweer Deurne | ||
|- | |||
|[[Gerrit den Holder,|Holder, Gerrit den]]||2008|| vrijwilliger carnavalsvereniging [[De Heikneuters]] in [[Sint-Jozefparochie]]. | |||
|- | |||
|[[Noud Pijnenburg |Pijnenburg, Noud]]||2009||bestuurslid van [[Harmonie Sint Cecilia]] te [[Liessel]] | |||
|- | |- | ||
|[[Louis Verstappen|Verstappen, Louis]]||2009||bestuur van Kindervakantiewerk [[Liessel]] | |[[Louis Verstappen|Verstappen, Louis]]||2009||bestuur van Kindervakantiewerk [[Liessel]] | ||
Regel 33: | Regel 61: | ||
|- | |- | ||
|[[Wim Verhoeven|Verhoeven, Wim ]]||2009||vrijwilliger voor speeltuin [[de Speuldries]] in de [[Sint-Jozefparochie]] | |[[Wim Verhoeven|Verhoeven, Wim ]]||2009||vrijwilliger voor speeltuin [[de Speuldries]] in de [[Sint-Jozefparochie]] | ||
|- | |||
|[[Tiny Maas|Maas, Tiny]]||2009||bestuurlijk actief kerkkoor Sint Jozef en [[Deurnes Mannenkoor (1976)]] | |||
|- | |||
|[[Tinus Verberne|Verberne, Tinus]]||2010||Vrijwilliger parochiekerkhof [[Vlierden]] en [[fanfare Wilhelmina]] | |||
|- | |- | ||
|[[Birgit Jansman|Jansman, Birgit]]||2010||Vrijwilligster tal van verenigingen en instellingen in [[Helenaveen]] | |[[Birgit Jansman|Jansman, Birgit]]||2010||Vrijwilligster tal van verenigingen en instellingen in [[Helenaveen]] | ||
|- | |||
|[[Jeanne Donders|Donders, Jeanne]]||2010||Vrijwilligster tal van verenigingen en instellingen in [[Helenaveen]] | |||
|- | |||
|[[Ton Schreurs |Schreurs, Ton ]]||2010||Vrijwilliger Dorpsraad [[Neerkant]] | |||
|- | |||
|[[Henk Lagarde|Lagarde, Henk ]]||2011||Voetbalscheidsrechter bij jeugdwedstrijden, bestuurslid van de Zonnebloem (afdeling Deurne-zuid [[Neerkant]] | |||
|- | |||
|[[Leo Ronde|Ronde, Leo ]]||2011||Actief op allerlei gebied bij het Rijtven [[Deurne]] | |||
|- | |||
|[[Carolien van der Linden-van den Berg|Linden-van den Berg,Carolien van der]]||2011||Oprichtster peuterspeelzaal Op Stap [[Deurne]] | |||
|- | |||
|[[Piet van Berlo|Berlo, Piet van]]||2011||propagandist en kaderinstructeur [[EHBO]] | |||
|- | |- | ||
|[[Francy Louwers|Trienekens-Louwers, Francy]]||2011||interactie psychiatrie-samenleving, bestuur onderwijs, De Muziekvrienden | |[[Francy Louwers|Trienekens-Louwers, Francy]]||2011||interactie psychiatrie-samenleving, bestuur onderwijs, De Muziekvrienden | ||
|- | |- | ||
|[[Antoon Vermeulen|Vermeulen, Antoon]]||2012||50 jaar lid van [[toneelgezelschap De Klotlanders]] | |[[Antoon Vermeulen|Vermeulen, Antoon]]||2012||50 jaar lid van [[toneelgezelschap De Klotlanders]] | ||
|- | |||
|[[Leida Verspaij|Venner-Verspaij, Leida]]||2012||collectant, actief lid kerkparochie, promotor damenvoetbal, mantelzorger | |||
|- | |- | ||
|[[Paul van Aart|Aart, Paul van]]||1999||chef kabinet, administratief directeur en plaatsvervangend conservator van museum De Wieger, secretaris van de Culturele Raad | |[[Paul van Aart|Aart, Paul van]]||1999||chef kabinet, administratief directeur en plaatsvervangend conservator van museum De Wieger, secretaris van de Culturele Raad | ||
|- | |||
|[[Peter van den Berk|Berk, Peter van den]]||2013||Amateurhistoricus bij heemkundekring H.N. Ouwerling in Deurne | |||
|- | |||
|[[Geert Berkers|Berkers, Geert]]||2006||Bestuurslid Fietsvierdaagse, belangenbehartiger bij de NTFU (Nederlandse Toerfiets Unie) en voorzitter van de [[winkeliersvereniging Deurne-Centrum]]. | |||
|- | |||
|[[Ans van Bussel|Bussel, Ans van]]||2015|| Actief lid EHBO en Deurnese watervrienden | |||
|- | |- | ||
|[[Willy Claessen|Claessen, Willy]]||2012||Hoofdbrandwacht brandweerpost Neerkant | |[[Willy Claessen|Claessen, Willy]]||2012||Hoofdbrandwacht brandweerpost Neerkant | ||
Regel 47: | Regel 99: | ||
|- | |- | ||
|[[Gerard van den Heuvel (circa 1940)|Heuvel, Gerard van den]]||2006||Brandwacht bij vrijwillige brandweer Deurne | |[[Gerard van den Heuvel (circa 1940)|Heuvel, Gerard van den]]||2006||Brandwacht bij vrijwillige brandweer Deurne | ||
|- | |||
|[[Jo Huisseling|Huisseling, Jo]]||2012||het Rode Kruis, vrijwilligster bij een dames-welfaregroep in Helenaveen en organiseert handwerkbijeenkomsten voor ouderen, zieken en gehandicapten | |||
|- | |- | ||
|[[Herman Jacobs|Jacobs, Herman]]||2005||Voorzitter van de Deurnese Biljart Bond en voorzitter van de Vlierdense biljartvereniging Ons Vermaak. | |[[Herman Jacobs|Jacobs, Herman]]||2005||Voorzitter van de Deurnese Biljart Bond en voorzitter van de Vlierdense biljartvereniging Ons Vermaak. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Marielle Janssen Theijs|Janssen Theijs, Marielle]]||2014||Secretaris Zonnebloem afdeling Deurne en secretaresse van de oudervereniging van het Willibrord Gymnasium in Deurne. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[P. Janssen|Janssen, P.]]||2007|| secretaris penningmeester bij diverse duivensportverenigingen, voorzitter van de Concours Commissie van De Vriendenkring | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Jos Joosten|Joosten, Jos]]||2011|| Voorzitter en jeugdtrainer bij volleybalvereniging Livoc Liessel, bestuurslid basisonderwijs Liessel en Deurne en voorzitter van de Ondernemers Vereniging Deurne | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Marinus Kanters|Kanters, Marinus]]||2005||Penningmeester ponyclub ’t Hoefke, bestuurslid rijvereniging St. Willibrordus in Vlierden, landelijk jurylid, coördinator jeugd ruiters kring Helmond | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Willie van de Kerkhof|Kerkhof, Willie van de]]||2004||Actief lid ZSV Zeilberg | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Martha Keunen van de Pol|Keunen van de Pol, Martha]]||2005||Dansdocent en zwemleidster, bestuur Harmonie Excelsior, Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen, Den Draai en Vriendenkring Ons Deurne. Welfare-werk Rode Kruis, docent beeldhouwen | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Wim Kivits|Kivits, Wim]]||2015||Actief lid KDO, vrijwillige brandweer, 25 jaar Gilde Antonius Abt. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[J. van Klaveren|Klaveren, J. van]]||1999||Oudervereniging/raad Piramide en Peellandcollege, bestuur Den Draai en Zwemvereniging Triton, Sportraad gemeente Deurne, zwemofficial en voorzitter van de KNZB Kring Noord Brabant. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Theo van Kol|Kol, Theo van]]||2005||Voorzitter KAB/FNV afdeling Liessel en lid landelijke Bondsraad. Voorzitter vogelvereniging Exokleur en PvdA lid Deurnese gemeenteraad. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[H. Koopmans|Koopmans H.]]||2002||Voorzitter van Scouting Helenaveen, voorzitter van de Stichting Dorpsfeest Helenaveen, lid van muziekvereniging Wilona, | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Cor Koppens|Koppens, Cor]]||2006||Medeoprichter en penningmeester biljartvereniging Ontspanning Na Arbeid (ONA) Zeilberg. Bestuurlijk actief voor de Deurnese Biljartbond. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Frits Kuijten|Kuijten, Frits]]||2005||Bestuurslid Den Deel en CV De Kei. Bestuurder en vrijwilliger bij RKSV Liessel en voorzitter schoolbestuur Deume-Zuid. Lid vrijwillige brandweer en politie Deurne Secretaris/penningmeester van de hulpdienst Deurne. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Chris Jan Leenders|Leenders, Chris Jan]]||2014||Vrijwillig brandweerman Neerkant en Deurne | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Petro Leijsten|Leijsten, Petro]]||2014||Voorzitter schouting Deurne, leider van de verkenners, de rowans en de bevers. Voorzitter van de Jeugdcommissie van de Peelstrekerls | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Piet van Loon |Loon, Piet van]]||2015||Bestuur Veteranen Walsberg, dorpsraad Walsberg, penningmeester CDA en Voedselbank. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Riek Derikx|Loon-Derikx, Riek van]]||2005||Bestuur Zij Actief en Vrouwen Kontakt Groep (VKG) en CDA. Lid Emancipatieraad, werkgroep Max Havelaar, Patiënten Consumenten Raad. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Toon de Louw|Louw, Toon de]]||2009||Medeoprichter Volleybalvereniging Onze Vrije Uurtjes. Bestuurslid bij Koninklijke Harmonie Deurne (KHD) en vrijwilliger parochie Heilige Willibrord Deurne. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Truus van Leeuwen|Louwers-van Leeuwen, Truus]]||2013||Vrijwilligster Peelbascule Helenaveen en de Nieuwenhof. Uitleen van hulpmiddelen kruisvereniging en Zorgcoöperatie. Bestuurslid van KBO en ouderenadviseur. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Corrie van Oorschot|Maas-van Oorschot, Corrie]]||2012||Beheer clubgebouw Jong Nederland Zeilberg en vrijwilligster Stichting Dorpsmanifestatie Zeilberg, Zorgcentrum De Nieuwenhof, CV De Pottenbakkers, De Zonnebloem, Het Rode Kruis en biljartvereniging OVU. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Louis Maas|Maas, Louis]]||2012||Penningmeester en leider jeugdgroep Jong Nederland Zeilberg. Vrijwilliger Stichting Dorpsmanifestatie Zeilberg, Zorgcentrum De Nieuwenhof, CV De Pottenbakkers, De Zonnebloem, Het Rode Kruis en biljartvereniging OVU. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Piet Maas|Maas, Piet]]||2000||Bestuurslid [[gemeenschapshuis Den Draai]] en [[Vluchtelingenwerk Deurne]]. Actief in Vereniging Anders Actieven en de Stichting Huurdersbelangen Deurne/Asten. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[G. Courtens|Magnee-Courtens, G.]]||2002||Bestuurslid van ouderverenigingen, peuterspeelzalen en kleuterscholen. Vrijwilliger ROC en St. Willibrord Gymnasium. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Huub Manders|Manders, Huub]]||2002||Bestuurslid van het [[Sint-Antonius Abtgilde]], lid van de gemeenteraad van Deurne en bestuurslid van de kring Peelland. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Jac Megens|Megens, Jac]]||2006||Bestuur voetbalvereniging [[SV Deurne (Voetbalvereniging)|SV Deurne]] en trainer jeugdelftallen. Secretaris Ondernemers Vereniging Deurne (OVD) en lid Raad van Toezicht van Prodas. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Huub van de Mullekom|Mullekom, Huub van de]]||1996||Voorzitter stichtingsbestuur Gerardushuis Walsberg. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Annie Naus|Naus, Annie]]||2015||Vrijwilligster Wereldwinkel en Rode Kruis, bestuur Nierstichting. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Sjaak Obers|Obers, Sjaak]]||2004||Bestuur Sociaal Culturele Activiteiten Walsberg. Dorpsraad Walsberg en Oranjevereniging Deurne. Vrijwilliger Seniorenvoorlichting. Kindervakantieweek | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Nelly Oosterveen Kastelijn|Oosterveen Kastelijn, Nelly]]||2007||Opvang pleegkinderen. Lid cliëntenraad van De Combinatie, les aan het personeel over bejegening van cliënten en pleegouders. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Roel Oosterveen|Oosterveen, Roel]]||2007||Opvang pleegkinderen. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Peter van Otterdijk|Otterdijk, Peter van]]||2006||Leider bij SPV Vlierden en verkennersgroep van Scouting Vlierden. Diverse functies bij het St. Willibrordusgilde in Vlierden. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Frans Pluijm|Pluijm, Frans]]||2008||Voorzitter en secretaris Voetbalclub Neerkandia. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Ria Reijnders Joordens|Reijnders Joordens, Ria]]||2004||Oprichtster/begeleidster Welfaregroepen Neerkant Zeilberg en Vlierden. Leidster Bij Rode Kruis Deurne. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Hans van Rooij|Rooij, Hans van]]||2015||Veertig jaar lid [[Sint-Jorisgilde]]. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Elly Sanderson de Jongh|Sanderson de Jongh, Elly]]||2014||Kosteres en diaken Protestantse Gemeente Helenaveen. Les aan de Zondagsschool. Penningmeester van muziekvereniging Wilona en vrijwilligster De Peelbascule. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Berrie van der Schaaf|Schaaf, Berrie van der]]||2014||Voorzitter Dorpsraad en Dorpsmanifestatie Zeilberg. Bestuurslid CV de Pottenbakkers. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[V. Schiks|Schiks, V.]]||2001||Bestuurslid Mixed Hockey Club Deurne. Medeoprichter Stichting Muziekkiosk Deurne en bestuurslid Stichting Evenementen Deurne en stichting Deurne Promotion. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Mien Valkenburg Velp|Valkenburg Velp, Mien]]||1996||Mede-oprichster van het gemeenschapshuis Walsberg. Integratie van de autochtonen en nieuwkomers in de Walsberg. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Frank van de Ven|Ven, Frank van de]]||2013||Mede-initiator Peelland Truckrun. Bestuurslid van de Stichting 'Gespecialiseerd Jeugd en Jongerenwerk' en vrijwilliger bij 't Rijtven in Deurne. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Helm Verhees|Verhees, Helm]]||2014||Raadslid en wethouder. Dorpsraad Helenaveen, oprichter Peelbascule. Bestuur landinrichtingscommissie Peelvenen, Boerenbond en ZLTO. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Jo Verheijen|Verheijen, Jo]]||2006||Diverse bestuursfuncties en trainer bij SV Deurne. Bestuur Rabobank en Stichting Samenwerkingsverband Praktijk Opleiding Schilderen. Voorzitter Prinsengarde. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[F. Verstappen|Verstappen, F.]]||2013||Vrijwillige brandweer post Neerkant | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Jacques Verstappen|Verstappen, Jacques]]||2009||Hoofd competitieleider van de Deurnese Biljartbond, actief bij voetbalvereniging Liessel en de KBO, afdeling Heilige Geest. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[P. Vonken|Vonken, P.]]||1999||Bestuur Vereniging Nederlandse Particuliere Moleneigenaren. Betrokken bij de restauratie van de Zeilbergse Molen en secretaris van de Stichting Holtens Molen. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[F. A. van de Vrande|Vrande, F.A. van de]]||2000||Bestuur Rabobank, sportclub DAS en Basisschool Zeilberg. Erevoorzitter van Stichting Leven voor Leven. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Piet Vullings|Vullings, Piet]]||2010||Leider Jeugdsoos Zeilberg. Bestuur profronde van Zeilberg en Den Draai. Dagelijks actief voor Stichting Leven voor Leven. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Kees Weerts|Weerts, Kees]]||2005||Vijfentwintig jaar lid vrijwillige brandweer Deurne | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Cor van de Weijer|Weijer, Cor van de]]||2006||Vijf en dertig jaar bestuur en veel activiteiten bij SV Deurne. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Frank Dielissen |Dielissen, Frank]]||2016||Veertig jaar lid vrijwillige brandweer Deurne | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Hans Knapen|Knapen, Hans]]||2016||Vierentwintig jaar lid vrijwillige brandweer Deurne | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Lid in de Orde van Oranje-Nassau| ]] | [[Categorie:Lid in de Orde van Oranje-Nassau| ]] | ||
[[categorie:lijsten]] | [[categorie:lijsten]] |