Bewerken van Lid in de Orde van Oranje-Nassau (nog geen pagina in DeurneWiki)
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 10: | Regel 10: | ||
!Verdienste(n) | !Verdienste(n) | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Kees Bouwmans|Bouwmans, Kees]]||2016||Oprichter en voorzitter Deurnes mannenkoor. Leider cabaretgroep Des Mar Kwats. Bestuur Heikneuters en SJVV. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[J. (Jan) Elbers|Elbers, J. (Jan)]]||2016||Bestuur toneelgezelschap de Klotlanders. Bestuur Deurnes Mannenkoor en mede organisator concertreizen. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Gerard van Moorsel|Moorsel,van Gerard]]||1985||40 jaar dienst jubileum [[Philips Deurne]] | ||
|- | |||
|[[Ton Sleegers|Sleegers,Ton]]||1997||Filiaalbeheerder Rabobank Liessel | |||
|- | |||
|[[Leo Verbaarschot|Verbaarschot,Leo]]||1997||Lid, hoofdman [[Sint-Antonius Abtgilde]] | |||
|- | |||
|[[Jan Nooijen|Nooijen,Jan]]||2002||Kerkkoor, toneelvereniging Gaudeamus, de Heidemuzikanten | |||
|- | |||
|[[Leo Honings|Honings,Leo]]||2002||Raadslid, Jong Nederland, [[ZSV]] | |||
|- | |||
|[[E.Lenssen|Lenssen, E]]||1999||Bestuurslid en wedstrijdsecretaris [[Lopersgroep Deurne]] | |||
|- | |||
|[[Cor van Bussel |Bussel, Cor van]]||2002||50-jarige inzet bij [[Harmonie Excelsior]].[[Zeilberg]] | |||
|- | |||
|[[Bert Mennen|Mennen, Bert]]||2003||[[Racing Boys]], [[Nacht van de Zeilberg]], [[Lopersgroep Deurne]] | |||
|- | |- | ||
|[[Mien van Kol|Ven-van Kol, Mien van de]]||2003||[[Korfbalvereniging ZSV]], parochieblad [[Het Kontakt]], avondwakegroep, [[het Eetpunt]] | |[[Mien van Kol|Ven-van Kol, Mien van de]]||2003||[[Korfbalvereniging ZSV]], parochieblad [[Het Kontakt]], avondwakegroep, [[het Eetpunt]] | ||
Regel 22: | Regel 36: | ||
|[[Mart Sijben|Sijben, Mart]]||2004||[[stuurgroep Neerkant]], ponyclub [[De Willibrordusruitertjes]], [[Boerenbond Neerkant]], [[KBO Neerkant]], [[Leven voor Leven]] | |[[Mart Sijben|Sijben, Mart]]||2004||[[stuurgroep Neerkant]], ponyclub [[De Willibrordusruitertjes]], [[Boerenbond Neerkant]], [[KBO Neerkant]], [[Leven voor Leven]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Gerda Creemers|Pijnenburg-Creemers, Gerda]]||2004||kinderkoor [[De Minigalm]], gemengd koor [[De Veengalm]], [[Missiecomité Neerkant]], ouderenkoor [[De Oude Weelde]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Jan Janssen|Janssen, Jan]]||2004||trainer [[De Körf]], scheidsrechter korfbalbond, toneelvereniging [[De Plankeniers]], kindervakantiewerk | ||
|- | |||
|[[Theo van Daele|Daele, Theo van]]||2004||[[Hub van Doornecollege]], [[Heilige Geestparochie]], jeugdorkest KHD, [[heemkundekring H.N. Ouwerling]], NCB, Forto, [[Vriendenkring Ons Deurne]], [[Stichting Rolstoelvierdaags]] enz. | |||
|- | |||
|[[Cor Zwets|Zwets, Cor]]||2004||div. activiteiten tennis- en bridgesport | |||
|- | |||
|[[Gerard van Moorsel|Moorsel, Gerard van]]||2004||div. activiteiten op kerkelijk en sportief (SV Deurne) gebied | |||
|- | |||
|[[Jan van de Mortel|Mortel, Jan van de]]||2004||parochieblad Het Kontakt, Zeilberg, dorpsarchief Zeilberg, [[Koor door de week]] Zeilberg | |||
|- | |||
|[[Jules de Corte (1950)|Corte, Jules de Corte]]||2006||vrijwillige brandweer | |||
|- | |- | ||
|[[Hans Manders|Manders, Hans]]||2008||| 27 jaar actief lid van de Vrijwillige Brandweer Deurne | |[[Hans Manders|Manders, Hans]]||2008||| 27 jaar actief lid van de Vrijwillige Brandweer Deurne | ||
|- | |||
|[[Albert van Berkel|Berkel, Albert van]]||2008||Vrijwilliger van volleybalvereniging Forto waarvan 35 jaar penningmeester [[Zeilberg]] | |||
|- | |||
|[[Gerrit den Holder,|Holder, Gerrit den]]||2008|| vrijwilliger carnavalsvereniging [[De Heikneuters]] in [[Sint-Jozefparochie]]. | |||
|- | |||
|[[Noud Pijnenburg |Pijnenburg, Noud]]||2009||bestuurslid van [[Harmonie Sint Cecilia]] te [[Liessel]] | |||
|- | |- | ||
|[[Louis Verstappen|Verstappen, Louis]]||2009||bestuur van Kindervakantiewerk [[Liessel]] | |[[Louis Verstappen|Verstappen, Louis]]||2009||bestuur van Kindervakantiewerk [[Liessel]] | ||
Regel 33: | Regel 63: | ||
|- | |- | ||
|[[Wim Verhoeven|Verhoeven, Wim ]]||2009||vrijwilliger voor speeltuin [[de Speuldries]] in de [[Sint-Jozefparochie]] | |[[Wim Verhoeven|Verhoeven, Wim ]]||2009||vrijwilliger voor speeltuin [[de Speuldries]] in de [[Sint-Jozefparochie]] | ||
|- | |||
|[[Tiny Maas|Maas, Tiny]]||2009||bestuurlijk actief kerkkoor Sint Jozef en [[Deurnes Mannenkoor (1976)]] | |||
|- | |||
|[[Gonneke van Driel-Palar|Driel-Palar, Gonneke van]]||2009||jarenlang voorzitter van de Zonnebloem afdeling Deurne | |||
|- | |||
|[[Jan van den Berkmortel|Berkmortel, Jan van den]]||2010||Vrijwilliger koor [[Animato]] | |||
|- | |||
|[[Els Gipman|Gipman, Els]]||2010||Vrijwilligster Rode Kruis | |||
|- | |||
|[[Tinus Verberne|Verberne, Tinus]]||2010||Vrijwilliger parochiekerkhof [[Vlierden]] en [[fanfare Wilhelmina]] | |||
|- | |- | ||
|[[Birgit Jansman|Jansman, Birgit]]||2010||Vrijwilligster tal van verenigingen en instellingen in [[Helenaveen]] | |[[Birgit Jansman|Jansman, Birgit]]||2010||Vrijwilligster tal van verenigingen en instellingen in [[Helenaveen]] | ||
|- | |||
|[[Jeanne Donders|Donders, Jeanne]]||2010||Vrijwilligster tal van verenigingen en instellingen in [[Helenaveen]] | |||
|- | |||
|[[Wiel Beijers|Beijers, Wiel]]||2010||Vrijwilliger handboogvereniging Batavieren [[Helenaveen]] | |||
|- | |||
|[[Ton Schreurs |Schreurs, Ton ]]||2010||Vrijwilliger Dorpsraad [[Neerkant]] | |||
|- | |||
|[[Henk Lagarde|Lagarde, Henk ]]||2011||Voetbalscheidsrechter bij jeugdwedstrijden, bestuurslid van de Zonnebloem (afdeling Deurne-zuid [[Neerkant]] | |||
|- | |||
|[[Leo Ronde|Ronde, Leo ]]||2011||Actief op allerlei gebied bij het Rijtven [[Deurne]] | |||
|- | |||
|[[Carolien van der Linden-van den Berg|Linden-van den Berg,Carolien van der]]||2011||Oprichtster peuterspeelzaal Op Stap [[Deurne]] | |||
|- | |||
|[[Piet van Berlo|Berlo, Piet van]]||2011||propagandist en kaderinstructeur [[EHBO]] | |||
|- | |- | ||
|[[Francy Louwers|Trienekens-Louwers, Francy]]||2011||interactie psychiatrie-samenleving, bestuur onderwijs, De Muziekvrienden | |[[Francy Louwers|Trienekens-Louwers, Francy]]||2011||interactie psychiatrie-samenleving, bestuur onderwijs, De Muziekvrienden | ||
|- | |- | ||
|[[Antoon Vermeulen|Vermeulen, Antoon]]||2012||50 jaar lid van [[toneelgezelschap De Klotlanders]] | |[[Antoon Vermeulen|Vermeulen, Antoon]]||2012||50 jaar lid van [[toneelgezelschap De Klotlanders]] | ||
|- | |||
|[[Jan van Eijk|Eijk, Jan van]]||2012||voetballer en trainer van RKSV Liessel | |||
|- | |||
|[[Leida Verspaij|Venner-Verspaij, Leida]]||2012||collectant, actief lid kerkparochie, promotor damenvoetbal, mantelzorger | |||
|- | |||
|[[Jo Buijtenweg-Driessen|Buijtenweg-Driessen, Jo]]||2014||vrijwilliger Katholieke Vrouwen Organisatie KVO | |||
|- | |||
|[[Michel Buijtenweg|Buijtenweg,Michel]]||2014||vrijwilliger tennisclub in Vlierden en Vriendenkring Ons Deurne en medeoprichter van een bridgeclub in Vlierden. | |||
|- | |- | ||
|[[Paul van Aart|Aart, Paul van]]||1999||chef kabinet, administratief directeur en plaatsvervangend conservator van museum De Wieger, secretaris van de Culturele Raad | |[[Paul van Aart|Aart, Paul van]]||1999||chef kabinet, administratief directeur en plaatsvervangend conservator van museum De Wieger, secretaris van de Culturele Raad | ||
|- | |||
|[[Harrie Aldenzee|Aldenzee, Harrie]]||2013||Beheerder, gastheer en toezichthouder van het JAV-gebouw in Vlierden. | |||
|- | |||
|[[Jan Aldenzee|Aldenzee, Jan]]||2007||35 jaar lid van het Deurnese Brandweerkorps | |||
|- | |||
|[[P.J.A. Aldenzee|Aldenzee, P.J.A.]]||2000||Lid sportraad, voorzitter van de afdeling Veilig Verkeer Nederland, bestuurslid van het CDA en van de Stichting Vakantie Poolse Kinderen | |||
|- | |||
|[[Hans Arts|Arts, Hans]]||2013||Penningmeester van het oprichtingsbestuur, lid van de bouwcommissie, voorzitter en wedstrijdleider Tennisclub Helenaveen | |||
|- | |||
|[[Peter van de Berk|Berk, Peter van de]]||2013||Amateurhistoricus bij heemkundekring H.N. Ouwerling in Deurne | |||
|- | |||
|[[Geert Berkers|Berkers, Geert]]||2006||Bestuurslid Fietsvierdaagse, belangbehartiger bij de NTFU (Nederlandse Toerfiets Unie) en voorzitter van de winkeliersvereniging Deurne-Centrum. | |||
|- | |||
|[[Jan van den Berkmortel|Berkmortel, Jan van den]]||2010||Medeoprichter en bestuurslid van het koor Animato en accordeonvereniging Amacordia. | |||
|- | |||
|[[Kees Brood jr.|Brood jr., Kees]]||2014||Bestuur van SV Deurne, Stichting Promotie Tennisclub Deurne, Deurnes Industrieel Contact en penningmeester van Centrummanagement Deurne. | |||
|- | |||
|[[Ans van Bussel|Bussel, Ans van]]||2015|| Actief lid EHBO en Deurnese watervrienden | |||
|- | |||
|[[Marianne van Bussel|Bussel, Marianne van]]||2012|| Besturen van vakbond en vereniging, lid Gemeenschappelijke Medezeggenschapsraad van Prodas en bestuurslid van PlatOO | |||
|- | |- | ||
|[[Willy Claessen|Claessen, Willy]]||2012||Hoofdbrandwacht brandweerpost Neerkant | |[[Willy Claessen|Claessen, Willy]]||2012||Hoofdbrandwacht brandweerpost Neerkant | ||
|- | |||
|[[J. G.M.Coppens|Coppens, J.G.M.]]||2000||Voorzitter Peellandse Molenstichting, oprichter en voorzitter van de Heemkundekring Hendrik Ouwerling in Deurne | |||
|- | |||
|[[Door Dielissen|Dielissen, Door]]||2010||Voorzitter EHBO vereniging Neerkant, materiaalbeheerder en voorzitter van de toneel- en cabaretgroep Nostalgie. | |||
|- | |||
|[[Nico Docters van Leeuwen|Docters van Leeuwen, Nico]]||2009||Voorzitter en penningmeester VVV, voorzitter van basisschool Koningin Wilhelmina en bestuur protestantse gemeente. | |||
|- | |||
|[[Jan Elbers|Elbers, Jan]]||2015||Leider en secretaris voetbalvereniging SJVV | |||
|- | |||
|[[Theo Elbers|Elbers, Theo]]||2015||Bestuurslid en penningmeester voetbalvereniging SJVV | |||
|- | |- | ||
|[[Theo Fransen|Fransen, Theo]]||2009|| bestuurslid van Kanexo, jeugdleider bij SV Deurne, actief bij verenigingsblad van de KBO Deurne en bij de parochie Heilige Willibrord in Deurne. | |[[Theo Fransen|Fransen, Theo]]||2009|| bestuurslid van Kanexo, jeugdleider bij SV Deurne, actief bij verenigingsblad van de KBO Deurne en bij de parochie Heilige Willibrord in Deurne. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[G.M.A. Geurts|Geurts, G.M.A.]]||2000||Actief kerkelijk, sportief en cultureel terrein. Official, instructeur en trainer bij de zwemvereniging D.Z.T., initiatiefnemer oprichting en voorzitter van handbalvereniging De Sprint. | ||
|- | |||
|[[A. van Hal|Hal A. van]]||2001|| Erevoorzitter Shantykoor De Klotvaarders, voorzitter Stichting 'Zeilberg doet 't'. | |||
|- | |- | ||
|[[ | |[[B. Hen|Hen, B.]]||2002||Bestuurslid militaire vakbond afdeling Volkel/De Peel, voorzitter Onderdeels Overleg Orgaan en medeorganisator/coördinator van de Peelland Taptoe Deurne. | ||
|- | |||
|[[Gerard van den Heuvel|Heuvel, Gerard van den]]||2006||Brandwacht bij vrijwillige brandweer Deurne | |||
|- | |||
|[[Toon van de Heuvel |Heuvel, Toon van de]]||2013||Actief lid van fanfare Wilhelmina, voorzitter van de KBO en bestuurslid van KBO-Peelland en vrijwilliger in De Nieuwenhof. | |||
|- | |||
|[[Jo Huisseling|Huisseling, Jo]]||2012||het Rode Kruis, vrijwilligster bij een dames-welfaregroep in Helenaveen en organiseert handwerkbijeenkomsten voor ouderen, zieken en gehandicapten | |||
|- | |- | ||
|[[ | |[[A. Jacobs|Jacobs, A.]]||2007||Winkeliersvereniging De Martinet, lid van het kerkbestuur van de Sint Jozefparochie, secretaris en docent bij het Seniorenweb en betrokken bij de hippische sport. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Herman Jacobs|Jacobs, Herman]]||2005||Voorzitter van de Deurnese Biljart Bond en voorzitter van de Vlierdense biljartvereniging Ons Vermaak. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Marielle Janssen Theijs|Janssen Theijs, Marielle]]||2014||Secretaris Zonnebloem afdeling Deurne en secretaresse van de oudervereniging van het Willibrord Gymnasium in Deurne. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[P. Janssen|Janssen, P.]]||2007|| secretaris penningmeester bij diverse duivensportverenigingen, voorzitter van de Concours Commissie van De Vriendenkring | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Henk Joosten|Joosten, Henk]]||2011||Vrijwillig brandweerman en penningmeester vereniging. Technieklessen Sint Willibrordusschool in Neerkant en oprichter museum Techniek met 'n Ziel. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Jos Joosten|Joosten, Jos]]||2011|| Voorzitter en jeugdtrainer bij volleybalvereniging Livoc Liessel, bestuurslid basisonderwijs Liessel en Deurne en voorzitter van de Ondernemers Vereniging Deurne | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Marinus Kanters|Kanters, Marinus]]||2005||Penningmeester ponyclub ’t Hoefke, bestuurslid rijvereniging St. Willibrordus in Vlierden, landelijk jurylid, coördinator jeugd ruiters kring Helmond | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Willie van de Kerkhof|Kerkhof, Willie van de]]||2004||Actief lid ZSV Zeilberg | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Martha Keunen van de Pol|Keunen van de Pol, Martha]]||2005||Dansdocent en zwemleidster, bestuur Harmonie Excelsior, Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen, Den Draai en Vriendenkring Ons Deurne. Welfare-werk Rode Kruis, docent beeldhouwen | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Wim Kivits|Kivits, Wim]]||2015||Actief lid KDO, vrijwillige brandweer, 25 jaar Gilde Antonius Abt. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[J. van Klaveren|Klaveren, J. van]]||1999||Oudervereniging/raad Piramide en Peellandcollege, bestuur Den Draai en Zwemvereniging Triton, Sportraad gemeente Deurne, zwemofficial en voorzitter van de KNZB Kring Noord Brabant. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Theo van Kol|Kol, Theo van]]||2005||Voorzitter KAB/FNV afdeling Liessel en lid landelijke Bondsraad. Voorzitter vogelvereniging Exokleur en PvdA lid Deurnese gemeenteraad. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[H. Koopmans|Koopmans H.]]||2002||Voorzitter van Scouting Helenaveen, voorzitter van de Stichting Dorpsfeest Helenaveen, lid van muziekvereniging Wilona, | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Cor Koppens|Koppens, Cor]]||2006||Medeoprichter en penningmeester biljartvereniging Ontspanning Na Arbeid (ONA) Zeilberg. Bestuurlijk actief voor de Deurnese Biljartbond. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Eduard Kuijpers|Kuijpers, Eduard]]||2015||Penningmeester Fanfare Wilhelmina Vlierden, penningmeester KBO en organisator alleenstaanden bijeenkomsten. Verzorging computerlessen. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Frits Kuijten|Kuijten, Frits]]||2005||Bestuurslid Den Deel en CV De Kei. Bestuurder en vrijwilliger bij RKSV Liessel en voorzitter schoolbestuur Deume-Zuid. Lid vrijwillige brandweer en politie Deurne Secretaris/penningmeester van de hulpdienst Deurne. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Chris Jan Leenders|Leenders, Chris Jan]]||2014||Vrijwillig brandweerman Neerkant en Deurne | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Petro Leijsten|Leijsten, Petro]]||2014||Voorzitter schouting Deurne, leider van de verkenners, de rowans en de bevers. Voorzitter van de Jeugdcommissie van de Peelstrekerls | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Piet van Loon |Loon, Piet van]]||2015||Bestuur Veteranen Walsberg, dorpsraad Walsberg, penningmeester CDA en Voedselbank. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Riek van Loon Derikx|Loon Derikx, Riek van]]||2005||Bestuur Zij Actief en Vrouwen Kontakt Groep (VKG) en CDA. Lid Emancipatieraad, werkgroep Max Havelaar, Patiënten Consumenten Raad. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Toon de Louw|Louw, Toon de]]||2009||Medeoprichter Volleybalvereniging Onze Vrije Uurtjes. Bestuurslid bij Koninklijke Harmonie Deurne (KHD) en vrijwilliger parochie Heilige Willibrord Deurne. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Truus Louwers van Leeuwen|Louwers van Leeuwen, Truus]]||2013||Vrijwilligster Peelbascule Helenaveen en de Nieuwenhof. Uitleen van hulpmiddelen kruisvereniging en Zorgcoöperatie. Bestuurslid van KBO en ouderenadviseur. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Corrie Maas van Oorschot|Maas van Oorschot, Corrie]]||2012||Beheer clubgebouw Jong Nederland Zeilberg en vrijwilligster Stichting Dorpsmanifestatie Zeilberg, Zorgcentrum De Nieuwenhof, CV De Pottenbakkers, De Zonnebloem, Het Rode Kruis en biljartvereniging OVU. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Louis Maas|Maas, Louis]]||2012||Penningmeester en leider jeugdgroep Jong Nederland Zeilberg. Vrijwilliger Stichting Dorpsmanifestatie Zeilberg, Zorgcentrum De Nieuwenhof, CV De Pottenbakkers, De Zonnebloem, Het Rode Kruis en biljartvereniging OVU. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[P.J. Maas|Maas, P.J.]]||2000||Bestuurslid gemeenschapshuis "Den Draai" en Vluchtelingenwerk Deurne. Actief in Vereniging Anders Actieven en de Stichting Huurdersbelangen Deurne/Asten. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[G. Magnee Courtens|Magnee Courtens, G.]]||2002||Bestuurslid van ouderverenigingen, peuterspeelzalen en kleuterscholen. Vrijwilliger ROC en St. Willibrord Gymnasium. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[L. Manders|Manders, L.]]||2002||Bestuurslid van het St. Antonius Abtgilde, lid van de gemeenteraad van Deurne en bestuurslid van de kring Peelland. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Jac Megens|Megens, Jac]]||2006||Bestuur voetbalvereniging [[SV Deurne (Voetbalvereniging)|SV Deurne]] en trainer jeugdelftallen. Secretaris Ondernemers Vereniging Deurne (OVD) en lid Raad van Toezicht van Prodas. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Huub van de Mullekom|Mullekom, Huub van de]]||1996||Voorzitter stichtingsbestuur Gerardushuis Walsberg. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Annie Naus|Naus, Annie]]||2015||Vrijwilligster Wereldwinkel en Rode Kruis, bestuur Nierstichting. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Sjaak Obers|Obers, Sjaak]]||2004||Bestuur Sociaal Culturele Activiteiten Walsberg. Dorpsraad Walsberg en Oranjevereniging Deurne. Vrijwilliger Seniorenvoorlichting. Kindervakantieweek | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Martien van Ooij|Ooij, Martien van ]]||2005||Missionaris Indonesië | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Nelly Oosterveen Kastelijn|Oosterveen Kastelijn, Nelly]]||2007||Opvang pleegkinderen. Lid cliëntenraad van De Combinatie, les aan het personeel over bejegening van cliënten en pleegouders. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Roel Oosterveen|Oosterveen, Roel]]||2007||Opvang pleegkinderen. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Peter van Otterdijk|Otterdijk, Peter van]]||2006||Leider bij SPV Vlierden en verkennersgroep van Scouting Vlierden. Diverse functies bij het St. Willibrordusgilde in Vlierden. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Frans Pluijm|Pluijm, Frans]]||2008||Voorzitter en secretaris Voetbalclub Neerkandia. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Ria Reijnders Joordens|Reijnders Joordens, Ria]]||2004||Oprichtster/begeleidster Welfaregroepen Neerkant Zeilberg en Vlierden. Leidster Bij Rode Kruis Deurne. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Hans van Rooij|Rooij, Hans van]]||2015||Veertig jaar lid [[Sint-Jorisgilde]]. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Elly Sanderson de Jongh|Sanderson de Jongh, Elly]]||2014||Kosteres en diaken Protestantse Gemeente Helenaveen. Les aan de Zondagsschool. Penningmeester van muziekvereniging Wilona en vrijwilligster De Peelbascule. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Berrie van der Schaaf|Schaaf, Berrie van der]]||2014||Voorzitter Dorpsraad en Dorpsmanifestatie Zeilberg. Bestuurslid CV de Pottenbakkers. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[V. Schiks|Schiks, V.]]||2001||Bestuurslid Mixed Hockey Club Deurne. Medeoprichter Stichting Muziekkiosk Deurne en bestuurslid Stichting Evenementen Deurne en stichting Deurne Promotion. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[L. Swinkels|Swinkels, L.]]||2002||Bestuurslid van CV De Ulewappers en NCB Neerkant. Lid Dorpscommissie ZLTO, secretaris gemeenschapshuis De Moost en vrijwilliger Dorps Service Centrum. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Theo van Teeffelen|Teeffelen, Theo van]]||2004||Organist en dirigent van het kerkkoor in Neerkant, dirigent van Musical Voices en van ouderenkoor De Oude Weelde in Neerkant. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Mien Valkenburg Velp|Valkenburg Velp, Mien]]||1996||Mede-oprichster van het gemeenschapshuis Walsberg. Integratie van de autochtonen en nieuwkomers in de Walsberg. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Frank van de Ven|Ven, Frank van de]]||2013||Mede-initiator Peelland Truckrun. Bestuurslid van de Stichting 'Gespecialiseerd Jeugd en Jongerenwerk' en vrijwilliger bij 't Rijtven in Deurne. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Helm Verhees|Verhees, Helm]]||2014||Raadslid en wethouder. Dorpsraad Helenaveen, oprichter Peelbascule. Bestuur landinrichtingscommissie Peelvenen, Boerenbond en ZLTO. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Jo Verheijen|Verheijen, Jo]]||2006||Diverse bestuursfuncties en trainer bij SV Deurne. Bestuur Rabobank en Stichting Samenwerkingsverband Praktijk Opleiding Schilderen. Voorzitter Prinsengarde. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[F. Verstappen|Verstappen, F.]]||2013||Vrijwillige brandweer post Neerkant | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Jacques Verstappen|Verstappen, Jacques]]||2009||Hoofd competitieleider van de Deurnese Biljartbond, actief bij voetbalvereniging Liessel en de KBO, afdeling Heilige Geest. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[P. Vonken|Vonken, P.]]||1999||Bestuur Vereniging Nederlandse Particuliere Moleneigenaren. Betrokken bij de restauratie van de Zeilbergse Molen en secretaris van de Stichting Holtens Molen. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[F. A. van de Vrande|Vrande, F.A. van de]]||2000||Bestuur Rabobank, sportclub DAS en Basisschool Zeilberg. Erevoorzitter van Stichting Leven voor Leven. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Piet Vullings|Vullings, Piet]]||2010||Leider Jeugdsoos Zeilberg. Bestuur profronde van Zeilberg en Den Draai. Dagelijks actief voor Stichting Leven voor Leven. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Kees Weerts|Weerts, Kees]]||2005||Vijfentwintig jaar lid vrijwillige brandweer Deurne | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Cor van de Weijer|Weijer, Cor van de]]||2006||Vijf en dertig jaar bestuur en veel activiteiten bij SV Deurne. | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Lid in de Orde van Oranje-Nassau| ]] | [[Categorie:Lid in de Orde van Oranje-Nassau| ]] | ||
[[categorie:lijsten]] | [[categorie:lijsten]] |