Bewerken van Lid in de Orde van Oranje-Nassau (nog geen pagina in DeurneWiki)
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 10: | Regel 10: | ||
!Verdienste(n) | !Verdienste(n) | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Gerard van Moorsel|Moorsel,van Gerard]]||1985||40 jaar dienst jubileum [[Philips Deurne]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Ton Sleegers|Sleegers,Ton]]||1997||Filiaalbeheerder Rabobank Liessel | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Leo Verbaarschot|Verbaarschot,Leo]]||1997||Lid, hoofdman [[Sint-Antonius Abtgilde]] | ||
|- | |||
|[[Jan Nooijen|Nooijen,Jan]]||2002||Kerkkoor, toneelvereniging Gaudeamus, de Heidemuzikanten | |||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Leo Honings|Honings,Leo]]||2002||Raadslid, Jong Nederland, [[ZSV]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[E.Lenssen|Lenssen, E]]||1999||Bestuurslid en wedstrijdsecretaris [[Lopersgroep Deurne]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Cor van Bussel |Bussel, Cor van]]||2002||50-jarige inzet bij [[Harmonie Excelsior]].[[Zeilberg]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Bert Mennen|Mennen, Bert]]||2003||[[Racing Boys]], [[Nacht van de Zeilberg]], [[Lopersgroep Deurne]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Mien van Kol|Ven-van Kol, Mien van de]]||2003||[[Korfbalvereniging ZSV]], parochieblad [[Het Kontakt]], avondwakegroep, [[het Eetpunt]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Ton Akkers|Akkers, Ton]]||2003||[[Stichting Vierspannen Deurne]], [[Stichting Avondvierdaagse]], [[Stichting Oranjevereniging Deurne]], jeugdcommissie [[SV Deurne]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Jeanne van Homelen|Etten-van Homelen, Jeanne van]]||2003||parochiewerk, peuterspeelzaal Walsberg, IVN afdeling Deurne, stichting Vriendenkring Deurne-Leszno | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Cees van den Heuvel|Heuvel, Cees van den]]||2003||diverse activiteiten in De Rips | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Marius van Deursen|Deursen, Marius van]]||2004||personeelsvereniging Philips, [[fotoclub Optika]], carnavalskrant | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Henny Manders|Manders, Henny]]||2004||jeugdwerk, drumfanfare [[D'n Ouwe Hap]], wijkcentrum Heiakker | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Mart Sijben|Sijben, Mart]]||2004||[[stuurgroep Neerkant]], ponyclub [[De Willibrordusruitertjes]], [[Boerenbond Neerkant]], [[KBO Neerkant]], [[Leven voor Leven]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Gerda Creemers|Pijnenburg-Creemers, Gerda]]||2004||kinderkoor [[De Minigalm]], gemengd koor [[De Veengalm]], [[Missiecomité Neerkant]], ouderenkoor [[De Oude Weelde]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Jan Janssen|Janssen, Jan]]||2004||trainer [[De Körf]], scheidsrechter korfbalbond, toneelvereniging [[De Plankeniers]], kindervakantiewerk | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Tonnie van Berlo|Berlo, Tonnie van]]||2004||ondernemingsraad Hendrix Meat Group, jeugdtrainer [[SV Deurne]], kaderlid FNV, Lopers Groep Deurne | ||
|- | |- | ||
|[[Theo | |[[Theo van Daele|Daele, Theo van]]||2004||[[Hub van Doornecollege]], [[Heilige Geestparochie]], jeugdorkest KHD, [[heemkundekring H.N. Ouwerling]], NCB, Forto, [[Vriendenkring Ons Deurne]], [[Stichting Rolstoelvierdaags]] enz. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Cor Zwets|Zwets, Cor]]||2004||div. activiteiten tennis- en bridgesport | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Gerard van Moorsel|Moorsel, Gerard van]]||2004||div. activiteiten op kerkelijk en sportief (SV Deurne) gebied | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Kees de Klerk|Klerk, Kees de]]||2004||[[Gemeenschapsraad Zeilberg]], [[CDA Deurne]], oudervereniging [[De Piramide]], kaderlid ARKA/CFO/FNV, Wit-Gele Kruis, stichting NAN | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Jan van de Mortel|Mortel, Jan van de]]||2004||parochieblad Het Kontakt, Zeilberg, dorpsarchief Zeilberg, [[Koor door de week]] Zeilberg | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Jules de Corte (1950)|Corte, Jules de Corte]]||2006||vrijwillige brandweer | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Hans Manders|Manders, Hans]]||2008||| 27 jaar actief lid van de Vrijwillige Brandweer Deurne | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Jan Duffhaus|Duffhaus, Jan ]]||2008||Zijn inzet voor mondiale bewustwording en de contacten binnen de diverse stedenbanden.[[Deurne]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Albert van Berkel|Berkel, Albert van]]||2008||Vrijwilliger van volleybalvereniging Forto waarvan 35 jaar penningmeester [[Zeilberg]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Gerrit den Holder,|Holder, Gerrit den]]||2008|| vrijwilliger carnavalsvereniging [[De Heikneuters]] in [[Sint-Jozefparochie]]. | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Noud Pijnenburg |Pijnenburg, Noud]]||2009||bestuurslid van [[Harmonie Sint Cecilia]] te [[Liessel]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Louis Verstappen|Verstappen, Louis]]||2009||bestuur van Kindervakantiewerk [[Liessel]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Sjef Arts|Arts, Sjef]]||2009||vanaf 1988 penningmeester van het kerkbestuur van [[Helenaveen]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Wim Verhoeven|Verhoeven, Wim ]]||2009||vrijwilliger voor speeltuin [[de Speuldries]] in de [[Sint-Jozefparochie]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Tiny Maas|Maas, Tiny]]||2009||bestuurlijk actief kerkkoor Sint Jozef en [[Deurnes Mannenkoor (1976)]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Gonneke van Driel-Palar|Driel-Palar, Gonneke van]]||2009||jarenlang voorzitter van de Zonnebloem afdeling Deurne | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Jan van den Berkmortel|Berkmortel, Jan van den]]||2010||Vrijwilliger koor [[Animato]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Els Gipman|Gipman, Els]]||2010||Vrijwilligster Rode Kruis | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Tinus Verberne|Verberne, Tinus]]||2010||Vrijwilliger parochiekerkhof [[Vlierden]] en [[fanfare Wilhelmina]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Birgit Jansman|Jansman, Birgit]]||2010||Vrijwilligster tal van verenigingen en instellingen in [[Helenaveen]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Jeanne Donders|Donders, Jeanne]]||2010||Vrijwilligster tal van verenigingen en instellingen in [[Helenaveen]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Wiel Beijers|Beijers, Wiel]]||2010||Vrijwilliger handboogvereniging Batavieren [[Helenaveen]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Ton Schreurs |Schreurs, Ton ]]||2010||Vrijwilliger Dorpsraad [[Neerkant]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Harrie Arts|Arts, Harrie ]]||2011||Vrijwilliger bij de voetbalclub,lid van het kerkbestuur, secretaris van de KBO [[Helenaveen]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Henk Lagarde|Lagarde, Henk ]]||2011||Voetbalscheidsrechter bij jeugdwedstrijden, bestuurslid van de Zonnebloem (afdeling Deurne-zuid [[Neerkant]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Leo Ronde|Ronde, Leo ]]||2011||Actief op allerlei gebied bij het Rijtven [[Deurne]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Carolien van der Linden-van den Berg|Linden-van den Berg,Carolien van der]]||2011||Oprichtster peuterspeelzaal Op Stap [[Deurne]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Toon van den Einden|Einden,Toon van den]]||2011||Vrijwilliger kinderopvangorganisatie Kiekeboe [[Deurne]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Piet van Berlo|Berlo, Piet van]]||2011||propagandist en kaderinstructeur [[EHBO]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Francy Louwers|Trienekens-Louwers, Francy]]||2011||interactie psychiatrie-samenleving, bestuur onderwijs, De Muziekvrienden | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Antoon Vermeulen|Vermeulen, Antoon]]||2012||50 jaar lid van [[toneelgezelschap De Klotlanders]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Jan Engels|Engels, Jan]]||2012||actief (bestuurs)lid [[RKSV Liessel]] en bestuurslid [[De Kastanje]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Jan van Eijk|Eijk, Jan van]]||2012||voetballer en trainer van RKSV Liessel | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Leida Verspaij|Venner-Verspaij, Leida]]||2012||collectant, actief lid kerkparochie, promotor damenvoetbal, mantelzorger | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Christ Manders|Manders, Christ]]||2012||Winkeliersvereniging, [[Ondernemersvereniging Deurne]], mantelzorger, [[Sint-Willibrordusschool (Romboutsstraat)|basisschool Sint-Willibrordus]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Peter van de Crommenacker|Crommenacker, Peter van de]]||2012||organist, kerkkoor, tennisclub Deurne | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Jo Buijtenweg-Driessen|Buijtenweg-Driessen, Jo]]||2014||vrijwilliger Katholieke Vrouwen Organisatie KVO | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Michel Buijtenweg|Buijtenweg,Michel]]||2014||vrijwilliger tennisclub in Vlierden en Vriendenkring Ons Deurne en medeoprichter van een bridgeclub in Vlierden. | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Lid in de Orde van Oranje-Nassau| ]] | [[Categorie:Lid in de Orde van Oranje-Nassau| ]] | ||
[[categorie:lijsten]] | [[categorie:lijsten]] |