Bewerken van Huisarts in Deurne
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Onderstaand een overzicht van de huisartsen in [[Deurne]]. | |||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|- | |- | ||
! ''' | ! '''Huisarts''' | ||
! '''Periode''' | ! '''Periode''' | ||
! '''Opmerkingen''' | |||
|- | |||
|[[Laurens de Louw]]||ca 1660-circa 1669||chirurgijn | |||
|- | |||
|[[Hendrik Bogaerts]]||circa 1670||chirurgijn | |||
|- | |||
|[[Paulus de Louw]]||tot 1688||chirurgijn | |||
|- | |||
|[[Cornelis de Loijer]]||1714-1775||chirurgijn | |||
|- | |||
|[[Cornelis Nentwig]]||1771-1778||chirurgijn | |||
|- | |||
|[[Joannes Theodorus Willebrordus Herckenraet (1749-1803)]]||1773-1788||chirurgijn | |||
|- | |||
|[[Hendrik Bolsius]]||1791-1793||chirurgijn en barbier | |||
|- | |||
|[[Franciscus Donckers (1757-1822)|Franciscus Bartholomeus Donkers]]||1796-1822||was ook apotheker | |||
|- | |||
|[[ Josephus Andreas Baselaar (1772-1841)]]||1805-ca 1811||chirurgijn | |||
|- | |||
|[[ Henricus Theodorus van Baar (1791-1827)]]||1821-1827||medicinae doctor | |||
|- | |||
|[[Johannes Francis Hubertus Rousseau (1805)]]||1830-1849||medicinae doctor | |||
|- | |||
|[[ Wilhelm Groos (1816-1854)]]||1841-1847||heel- en verloskundige | |||
|- | |||
|[[Theodorus Wilhelmus Passtoors (1810-1881)]]||1849-1881||medicinae doctor, heel- en verloskundige | |||
|- | |||
|[[ Hendrikus Wilhelmus Antonius Peters (1818-1886)]]||1881-1886||arts en verloskundige | |||
|- | |||
|[[ Peter Johan Hubert Crobach (1851-1934)]]||1887-1926||droeg over aan dokter Verhaegen | |||
|- | |||
|[[ Hendrik Josephus Maria Wiegersma (1891-1969)]]||1917-1954||vrije vestiging; droeg over aan dokter Wiegersma | |||
|- | |||
|[[ Remy Camile Marie Verhaegen (1894-1955)]]||1926-1952||nam over van dokter Crobach; droeg over aan dokter Wennekers | |||
|- | |||
|[[Petrus van Noord (1909-1985)]]||1941-1949||vrije vestiging | |||
|- | |||
|[[Pieter Luijckx (1919)]]||1949-1950||waarneming voor dokter Verhaegen | |||
|- | |||
|[[ Adrianus Everardus Godfried Marie Weijenborg (1921-1972)]]||1950-1971||nam over van dokter Van Noord; droeg over aan dokter Hoogma | |||
|- | |||
|[[ Adrianus Jacobus Christiaan Marie Oomen (1921-2010)]]||1951-1986||vrije vestiging in Liessel; droeg over aan dokter Van Straaten en dokter Scholten | |||
|- | |||
|[[ Rudolf Constant Wennekers (1917-1997)]]||1952-1982||nam over van dokter Verhaegen; droeg over aan dokter Van Uden en dokter Leijte | |||
|- | |||
|[[ Jacob Hendrik Wiegersma (1918-1991)]]||1954-1976||nam over van dokter Hendrik Wiegersma; droeg over aan dokter Janssen | |||
|- | |||
|[[Frans Janssens]]||1959-1992||vrije vestiging; droeg over aan dokter Bierens en dokter Van Cleef | |||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Wim Gerrits]]||1965-1996||maatschap met dokter Weijenborg; vanaf 1970 zelfstandig; droeg over aan dokter De Bie en dokter De Kock | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Paul Hoogma]]||1971-2002||nam over van dokter Weijenborg en droeg over aan dokter Doensen | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Pieter van Hugten]]||1974-2008||vrije vestiging; droeg over aan dokter Van Dongen | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Peter Janssen]]||1976-1997||nam over van dokter Wiegersma; vestigde zich in huisartsenpraktijk De Poort | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Pieter Leijte]]||1981-heden||nam over van dokter Wennekers, samen met dokter Van Uden, later in huisartsenpraktijk Gezondheidsplein Fabriekstraat 24 | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Jules Van Uden]]||1981- 2009||nam over van dokter Wennekers, samen met dokter Leijte | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[J.A.W. Schepman]]||1978-2002||vrije vestiging in Neerkant | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Jan Rutten]]||1982-1997||vrije vestiging, droeg over aan dokter Schultz | ||
|- | |||
|[[Hans Reijnen]]||1984-1997||vrij vestiging, droeg over aan dokter De Bakker <ref>Dokter Reijnen verliet de huisartsenpraktijk en ging zich toeleggen op alternatieve geneeswijzen</ref> | |||
|- | |||
|[[Eijmert Kooijman]]||1985-heden||vrije vestiging | |||
|- | |||
|[[Ivo Bierens]]||1992-heden||nam over van dokter Janssens, samen met dokter Van Cleef | |||
|- | |||
|[[Fianne van Cleef]]||1992-heden||nam over van dokter Janssens, samen met dokter Bierens | |||
|- | |||
|[[Marcel de Bakker]]||1997-heden||nam over van dokter Reijnen | |||
|- | |||
|[[Ulrich Schultz]]||1997-heden||nam over van dokter Rutten; vestigde zich in 2001 in huisartsenpraktijk De Poort; vestigde zich in 2010 in de huisartsenpraktijk aan de Kerkstraat 8b. | |||
|- | |||
|[[Kitty van Dijk|Kitty van de Kerkhof-van Dijk]]||2000-heden||van 2000-2011 in huisartsenpraktijk De Poort; in 2011 zelfstandig verder in de huisartsenpraktijk aan de Kerkstraat 8b. | |||
|- | |||
|[[Lodewijk Jan Doensen]]||2003-heden||nam over van dokter Hoogma | |||
|- | |||
|[[V.M. van Dongen]]||2008-heden||nam over van dokter Van Hugten | |||
|- | |||
|[[P.M.A. Wout]]||2002-heden||nam over van dokter Schepman | |||
|- | |||
|[[Kees de Kock]]||?-heden||nam over van dokter Gerrits | |||
|- | |||
|[[Nicoline de Bie]]||?-heden||nam over van dokter Gerrits | |||
|- | |||
|[[Koos van Straaten]] en [[H. Scholten]]||1986-heden||namen over van dokter Oomen | |||
|- | |||
|[[Marian van Montfort]]||2003-heden|| in huisartsenpraktijk Gezondheidsplein Fabriekstraat 24 | |||
|- | |||
|[[Eefke Pistorius]]||2009-heden||in huisartsenpraktijk Gezondheidsplein Fabriekstraat 24 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{{Appendix}} | {{Appendix}} | ||
[[categorie:huisarts in Deurne]] | [[categorie:huisarts in Deurne]] | ||
[[categorie:lijsten]] | [[categorie:lijsten]] |