Bewerken van Huisarts in Deurne
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Onderstaand een overzicht van de huisartsen in [[Deurne]]. | |||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|- | |- | ||
! ''' | ! '''Huisarts''' | ||
! '''Periode''' | ! '''Periode''' | ||
! '''Opmerkingen''' | |||
|- | |||
|[[Laurens de Louw]]||ca 1660-circa 1669||chirurgijn | |||
|- | |||
|[[Hendrik Bogaerts]]||circa 1670||chirurgijn | |||
|- | |||
|[[Paulus de Louw]]||tot 1688||chirurgijn | |||
|- | |||
|[[Cornelis de Loijer]]||1714-1775||chirurgijn | |||
|- | |||
|[[Cornelis Nentwig]]||1771-1778||chirurgijn | |||
|- | |||
|[[Johannes Theodoor Herckenrath]]||1773-1788||chirurgijn | |||
|- | |||
|[[Hendrik Bolsius]]||1791-1793||chirurgijn en barbier | |||
|- | |||
|[[Franciscus Bartholomeus Donkers]]||1796-1822||was ook apotheker | |||
|- | |||
|[[Andries Josephus Baselaar]]||1805-ca 1811||chirurgijn | |||
|- | |||
|[[Hendrik Theodoor van Baar]]||1821-1827||medicinae doctor | |||
|- | |||
|[[Johannes Rousseau|Johannes Franciscus Hubertus Rousseau]]||1830-1849||medicinae doctor | |||
|- | |||
|[[Willem Groos]]||1841-1847||heel- en verloskundige | |||
|- | |||
|[[Theodorus Wilhelmus Passtoors (1810-1881)|Theodorus Wilhelmus Passtoors]]||1849-1881||medicinae doctor, heel- en verloskundige | |||
|- | |||
|[[Hendrik Peters]]||1881-1886||arts en verloskundige | |||
|- | |||
|[[Sjeng Crobach]]||1887-1926||droeg over aan dr. Verhaegen | |||
|- | |||
|[[Hendrik Wiegersma]]||1917-1954||vrije vestiging; droeg over aan dr. Jaap Wiegersma | |||
|- | |||
|[[Remy Verhaegen]]||1926-1952||nam over van dr. Crobach; droeg over aan dr. Wennekers | |||
|- | |||
|[[Petrus van Noord]]||1941-1949||vrije vestiging | |||
|- | |||
|[[Pieter Luijckx (1919)|Pieter Luijckx]]||1949-1950||waarneming voor dr. Verhaegen | |||
|- | |||
|[[Adriaan Weijenborg]]||1950-1971||nam over van dr. Van Noord; droeg over aan dr. Hoogma | |||
|- | |||
|[[Janus Oomen]]||1951-1986||vrije vestiging in Liessel; droeg over aan dr. Van Straaten en dr. Scholten | |||
|- | |||
|[[Dolf Wennekers]]||1952-1982||nam over van dr. Verhaegen; droeg over aan dr. Van Uden en dr. Leijte | |||
|- | |||
|[[Jaap Wiegersma (1918-1991)|Jaap Wiegersma]]||1954-1976||nam over van dr. Hendrik Wiegersma; droeg over aan dr. Janssen | |||
|- | |||
|[[Frans Janssens]]||1959-1992||vrije vestiging; droeg over aan dr. Bierens en dr. Van Cleef | |||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Wim Gerrits]]||1965-||maatschap met dr. Weijenborg; vanaf 1970 zelfstandig; droeg over aan dr. De Bie en dr. De Kock | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Paul Hoogma]]||1971-2002||nam over van dr. Weijenborg; droeg over aan dr. Doensen | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Pieter van Hugten]]||1974-2008||vrije vestiging; droeg over aan dr. Van Dongen | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Peter Janssen]]||1976-1997||nam over van Jaap Wiegersma; ging op in huisartsenpraktijk De Poort | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Pieter Leijte]]||1981-heden||nam over van dr. Wennekers, samen met dr. Van Uden | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Jules Van Uden]]||1981- 20??||nam over van dr. Wennekers, samen met dr. Leijte | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[J.A.W. Schepman]]||1978-2002||vrije vestiging in Neerkant | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Jan Rutten]]||1982-1997||vrije vestiging, droeg over aan dr. Schultz | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Hans Reijnen]]||1984-1997||vrij vestiging, droeg over aan dr. De Bakker <ref>dr. Reijnen verliet de huisartsenpraktijk en ging zich toeleggen op alternatieve geneeswijzen</ref> | ||
|- | |||
|[[Eijmert Kooijman]]||1985-heden||vrije vestiging | |||
|- | |||
|[[Ivo Bierens]]||1992-heden||nam over van dr. Janssens, samen met Fianne van Cleef | |||
|- | |||
|[[Fianne van Cleef]]||1992-heden||nam over van dr. Janssens, samen met Ivo Bierens | |||
|- | |||
|[[Marcel de Bakker]]||1997-heden||nam over van Hans Reijnen | |||
|- | |||
|[[Ulrich Schultz]]||1997-heden||nam over van dr. Rutten; in 2001 in huisartsenpraktijk De Poort; in 2010 zelfstandig verder | |||
|- | |||
|[[Kitty van Dijk|Kitty van de Kerkhof-van Dijk]]||2000-heden||van 2000-2011 in huisartsenpraktijk De Poort; in 2011 zelfstandig verder | |||
|- | |||
|[[Lodewijk Jan Doensen]]||2003-heden||nam over van dr. Hoogma | |||
|- | |||
|[[V.M. van Dongen]]||2008-heden||nam over van dr. Van Hugten | |||
|- | |||
|[[P.M.A. Wout]]||2002-heden||nam over van dr. Schepman | |||
|- | |||
|[[Kees de Kock]]||?-heden||nam over van dr. Gerrits | |||
|- | |||
|[[Nicoline de Bie]]||?-heden||nam over van dr. Gerrits | |||
|- | |||
|[[Koos van Straaten]] en [[H. Scholten]]||1986-heden||namen over van dr. Oomen | |||
|} | |} | ||
{{referenties}} | |||
{{ | |||
[[categorie:huisarts in Deurne]] | [[categorie:huisarts in Deurne]] | ||
[[categorie:lijsten]] | [[categorie:lijsten]] |