Bewerken van Historische huisnummering van Wijk A 1914-1930
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 7: | Regel 7: | ||
!Bewoner | !Bewoner | ||
|- | |- | ||
| | |Schouw||A.1||Peter Slits | ||
|- | |- | ||
|Schouw||A.2||J. Emonds | |Schouw||A.2||J. Emonds | ||
Regel 13: | Regel 13: | ||
|Schouw||A.3||P.J. van Dijk | |Schouw||A.3||P.J. van Dijk | ||
|- | |- | ||
| | |Molenhof||A.4||F. van Bommel | ||
|- | |- | ||
|Molenhof||A.5||H. Maas | |Molenhof||A.5||H. Maas | ||
Regel 31: | Regel 31: | ||
|Molenhof||A.12||wed. J. Rovers > wed. Th. van Dijk | |Molenhof||A.12||wed. J. Rovers > wed. Th. van Dijk | ||
|- | |- | ||
| | |Blijs - Brugge ||A.13||kinderen L. Verbaarschot | ||
|- | |- | ||
|Blijs - Brugge ||A.14||J.M. Bankers Jzn. | |Blijs - Brugge ||A.14||J.M. Bankers Jzn. | ||
Regel 39: | Regel 39: | ||
|Blijs - Brugge ||A.16||kinderen W. v.d. Zanden | |Blijs - Brugge ||A.16||kinderen W. v.d. Zanden | ||
|- | |- | ||
| | |Bakelschdijk||A.17||wed. W. Verhoeven > Th.J. Coolen | ||
|- | |- | ||
| | |Bakelschdijk||A.18||Joh. van de Beek | ||
|- | |- | ||
| | |Voort||A.19||Fr. van de Weijer | ||
|- | |- | ||
|Voort||A.20||weduwe J. van Bommel | |Voort||A.20||weduwe J. van Bommel | ||
|- | |- | ||
| | |Koudenhoek||A.21||Mart. Aldenzee | ||
|- | |- | ||
|Koudenhoek||A.22||Mart. Wijnands | |Koudenhoek||A.22||Mart. Wijnands | ||
Regel 55: | Regel 55: | ||
|Koudenhoek||A.24||J.W. Nooijen | |Koudenhoek||A.24||J.W. Nooijen | ||
|- | |- | ||
| | |Wasberg||A.25||Ant. Joosten > P.J. Bouwmans-Bankers | ||
|- | |- | ||
|Wasberg||A.26||Hend. Kanters | |Wasberg||A.26||Hend. Kanters | ||
Regel 207: | Regel 207: | ||
|Wasberg||A.94||M. Wijlaars > S. Sukkel | |Wasberg||A.94||M. Wijlaars > S. Sukkel | ||
|- | |- | ||
| | |Langstraat||A.95||Ant. Strijbosch | ||
|- | |- | ||
|Langstraat||A.96||Hendr. Jacobs | |Langstraat||A.96||Hendr. Jacobs | ||
Regel 223: | Regel 223: | ||
|Langstraat||A.102||Lamb. Aarts | |Langstraat||A.102||Lamb. Aarts | ||
|- | |- | ||
| | |Hut||A.103||Johs. Janssen | ||
|- | |- | ||
|Hut||A.103a||Petrus van den Heuvel-van den Boomen | |Hut||A.103a||Petrus van den Heuvel-van den Boomen | ||
|- | |- | ||
| | |Langstraat||A.104||kind. M. van Dinther > Louis van den Heuvel | ||
|- | |- | ||
| | |Riet||A.105||kind. Ant. Timmermans | ||
|- | |- | ||
|Riet||A.106||Ant. Goossens Johzn. | |Riet||A.106||Ant. Goossens Johzn. | ||
Regel 295: | Regel 295: | ||
|Groot Kasteel||A.134||niet ingevuld | |Groot Kasteel||A.134||niet ingevuld | ||
|- | |- | ||
| | |Haageind||A.135||wed. P. van Gog | ||
|- | |- | ||
|Haageind||A.136||Chr. van den Boomen > Jan de Martines-Kuunders | |Haageind||A.136||Chr. van den Boomen > Jan de Martines-Kuunders | ||
Regel 319: | Regel 319: | ||
|Haageind||A.146||Jan Evers Janzn. > M. Munsters | |Haageind||A.146||Jan Evers Janzn. > M. Munsters | ||
|- | |- | ||
| | |Heiakker||A.147||J.Th. Colen-van Gog (vervallen) | ||
|- | |- | ||
|Heiakker||A.148||kinderen J.M. van den Berkmortel | |Heiakker||A.148||kinderen J.M. van den Berkmortel | ||
Regel 385: | Regel 385: | ||
|Kruisstraat||A.172a||Wed. Ant. van Gog-Terheijden > W. van Osch | |Kruisstraat||A.172a||Wed. Ant. van Gog-Terheijden > W. van Osch | ||
|- | |- | ||
| | |Muggenhoek||A.173||P. Berkers Jzn. | ||
|- | |- | ||
|Muggenhoek||A.174||W. van der Heijden | |Muggenhoek||A.174||W. van der Heijden | ||
Regel 393: | Regel 393: | ||
|Muggenhoek||A.176||vervallen | |Muggenhoek||A.176||vervallen | ||
|- | |- | ||
| | |Kruisstraat||A.177||M.L. de Bijl | ||
|- | |- | ||
|Kruisstraat||A.178||wed. H. Koch | |Kruisstraat||A.178||wed. H. Koch | ||
Regel 443: | Regel 443: | ||
|Kruisstraat||A.199||Kind. P. van Gennip > Joh. v.d. Nieuwenhuizen > Gezusters Nieuwenhuizen | |Kruisstraat||A.199||Kind. P. van Gennip > Joh. v.d. Nieuwenhuizen > Gezusters Nieuwenhuizen | ||
|- | |- | ||
| | |Visserstraat||A.200||Johs. van Nunen | ||
|- | |- | ||
|Visserstraat||A.201||wed. J. Munsters > M. Munsters | |Visserstraat||A.201||wed. J. Munsters > M. Munsters | ||
Regel 471: | Regel 471: | ||
|Visserstraat||A.213||Johs. Janssen-Bödding | |Visserstraat||A.213||Johs. Janssen-Bödding | ||
|- | |- | ||
| | |Dorp||A.214||H. v.d. Heijden - W. Vosters-van Gerwen | ||
|- | |- | ||
|Dorp||A.215||R.K. Kerk | |Dorp||A.215||R.K. Kerk | ||
Regel 491: | Regel 491: | ||
|Haageind||A.223||Ant. van Dijk | |Haageind||A.223||Ant. van Dijk | ||
|- | |- | ||
| | |Kwikstraat||A.224||Adr. Welten | ||
|- | |- | ||
|Kwikstraat||A.225||wed. L.J.H. Holten | |Kwikstraat||A.225||wed. L.J.H. Holten | ||
Regel 555: | Regel 555: | ||
|Dorp||A.251a||J.A. Peerbooms | |Dorp||A.251a||J.A. Peerbooms | ||
|- | |- | ||
| | |Molenstraat||A.252||(niet ingevuld) | ||
|- | |- | ||
|Molenstraat||A.253||J.W. Kuijpers | |Molenstraat||A.253||J.W. Kuijpers | ||
Regel 673: | Regel 673: | ||
|Molenstraat||A.300||J. Verleijsdonk Antzn. > wed. A. Sauvé | |Molenstraat||A.300||J. Verleijsdonk Antzn. > wed. A. Sauvé | ||
|- | |- | ||
| | |Wiemel||A.301||W. Wijnands | ||
|- | |- | ||
|Wiemel||A.302||kind. M. Berkelmans > Ma. Berkelmans | |Wiemel||A.302||kind. M. Berkelmans > Ma. Berkelmans | ||
Regel 691: | Regel 691: | ||
|Wiemel||A.309||L. Timmers | |Wiemel||A.309||L. Timmers | ||
|- | |- | ||
| | |Schoolstraat||A.310||Openbare school | ||
|- | |- | ||
|Schoolstraat||A.311||Hendr. Barten | |Schoolstraat||A.311||Hendr. Barten | ||
Regel 735: | Regel 735: | ||
|Schoolstraat||A.328||Petra. Lammers | |Schoolstraat||A.328||Petra. Lammers | ||
|- | |- | ||
| | |Stationstraat||A.329||Raadhuis | ||
|- | |- | ||
|Stationstraat||A.330||Postkantoor | |Stationstraat||A.330||Postkantoor | ||
Regel 821: | Regel 821: | ||
|Stationstraat||A.366||Johs. van Gerwen > L. Keeren | |Stationstraat||A.366||Johs. van Gerwen > L. Keeren | ||
|- | |- | ||
| | |Heuvel||A.367||wed. Willem Kuunders | ||
|- | |- | ||
|Heuvel||A.368|N.H. Kerk | |Heuvel||A.368|N.H. Kerk | ||
Regel 863: | Regel 863: | ||
|Heuvel||A.385||Evert Huizing | |Heuvel||A.385||Evert Huizing | ||
|- | |- | ||
| | |Helmondschendijk||A.386||Ger. Sanders | ||
|- | |- | ||
|Helmondschendijk||A.387||P. Linders-Smits | |Helmondschendijk||A.387||P. Linders-Smits | ||
Regel 927: | Regel 927: | ||
|Stationstraat||A.408||E. Berkers | |Stationstraat||A.408||E. Berkers | ||
|- | |- | ||
| | |Schutsboom||A.409||W. Derks-v.d. Brogt > Louis van Hout | ||
|- | |- | ||
|Schutsboom||A.410||Louis van Hout > Ant. van de Kerkhof | |Schutsboom||A.410||Louis van Hout > Ant. van de Kerkhof | ||
Regel 1.067: | Regel 1.067: | ||
|Stationstraat||A.459||A. de Ronde > J. Hendrikx | |Stationstraat||A.459||A. de Ronde > J. Hendrikx | ||
|- | |- | ||
| | |Lagekerk||A.460||Godefr. Kessels > M. Flipsen | ||
|- | |- | ||
|Lagekerk||A.461||P. Verbakel | |Lagekerk||A.461||P. Verbakel | ||
Regel 1.107: | Regel 1.107: | ||
|Lagekerk||A.479||Kind. J.L. Janssens | |Lagekerk||A.479||Kind. J.L. Janssens | ||
|- | |- | ||
| | |Liesselscheweg||A.480||P. van Wetten | ||
|- | |- | ||
|Liesselscheweg||A.481||Theod. Manders | |Liesselscheweg||A.481||Theod. Manders | ||
Regel 1.139: | Regel 1.139: | ||
|Liesselscheweg||A.492||H.M. Linders-v.d. Broek | |Liesselscheweg||A.492||H.M. Linders-v.d. Broek | ||
|- | |- | ||
| | |Kerkeind||A.493||Hends. Timmermans > Petrsu Dielisseb-van Heugten | ||
|- | |- | ||
|Kerkeind||A.494||Jan Dielissen | |Kerkeind||A.494||Jan Dielissen | ||
Regel 1.189: | Regel 1.189: | ||
|Kerkeind||A.515||Jan Schonewille > Joannes Timmers | |Kerkeind||A.515||Jan Schonewille > Joannes Timmers | ||
|- | |- | ||
| | |Houtenhoek||A.516||Johs. Lammers | ||
|- | |- | ||
|Houtenhoek||A.517||J. van Gog | |Houtenhoek||A.517||J. van Gog | ||
Regel 1.218: | Regel 1.218: | ||
|- | |- | ||
|Houtenhoek||A.530||P. de Louw-Martens | |Houtenhoek||A.530||P. de Louw-Martens | ||
|- | |||
|} | |} | ||