Bewerken van Eremedaille in zilver in de Orde van Oranje-Nassau
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 16: | Regel 16: | ||
|[[Klaas van den Anker|Anker, Klaas van den]]||1981||Veertig jaar organist en verzorging boekhouding van de Hervormde gemeente Helenaveen. Lid Raad van Toezicht Rabobank | |[[Klaas van den Anker|Anker, Klaas van den]]||1981||Veertig jaar organist en verzorging boekhouding van de Hervormde gemeente Helenaveen. Lid Raad van Toezicht Rabobank | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[J. Beijers|Beijers J.]]||1997||Vijftig jaar lid, waarvan 12 jaar voorzitter van de Veengalm | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[P. Bellemakers|Bellemakers P.]]||1977||Veertig jarig jubileum bij Hatéma in Deurne/Helmond. Verder actief bij het Mannenkoor en het kerkkoor in de St. Jozefparochie. | ||
|- | |||
|[[G. Bennenbroek|Bennenbroek G.]]||1980||Veertig jaar actief lid Animato Zeilberg. | |||
|- | |- | ||
|[[Riekie Berbers|Berbers, Riekie]]||1992||Vijftig jaar huishoudster familie Terruwe. | |[[Riekie Berbers|Berbers, Riekie]]||1992||Vijftig jaar huishoudster familie Terruwe. | ||
|- | |- | ||
|[[Gerardus Bots|Bots, | |[[Gerardus Bots|Bots, Gerardus]]||1986|| | ||
|- | |||
|[[J. Crommentuijn|Crommentuijn, J.]]||1985||Veertig jaar lang diverse bestuursfuncties bij sportvereniging Helenaveen en veertig jaar correspondent van het Weekblad voor Deurne. | |||
|- | |||
|[[J.C.H. Custers|Custers, J.C.H.]]||1987||Zaakvoerder Boerenbond Neerkant en administrateur Instelling voor Gezinszorg Neerkant. Voorzitter en erelid van fanfare St. Willibrordus. Lid van het Kerkbestuur. | |||
|- | |- | ||
|[[ | |[[G. van Dam|Dam, G. van]]||1987||? | ||
|- | |- | ||
|[[A. Damen|Damen, A.]]||1988||? | |[[A. Damen|Damen, A.]]||1988||? | ||
Regel 81: | Regel 87: | ||
|- | |- | ||
|[[Henricus Antonius van de Rijt|Rijt, Henricus Antonius van de]]||1986||? | |[[Henricus Antonius van de Rijt|Rijt, Henricus Antonius van de]]||1986||? | ||
|- | |||
|[[Yochem Swinkels|Swinkels, Yochem]]||1946||Bedrijfsleider bij bierbrouwerij E. H. Swinkels in Deurne | |||
|- | |- | ||
|[[Cornelis L. Veldhuizen|Veldhuizen, Cornelis L.]]||1993||Zestig jaar lid van het gemengd koor St. Willibrordus Helenaveen. Bestuurslid en erelid van fanfare Wilona. Lid van de toneelvereniging in en de Bond van Ouderen. | |[[Cornelis L. Veldhuizen|Veldhuizen, Cornelis L.]]||1993||Zestig jaar lid van het gemengd koor St. Willibrordus Helenaveen. Bestuurslid en erelid van fanfare Wilona. Lid van de toneelvereniging in en de Bond van Ouderen. | ||
Regel 88: | Regel 96: | ||
|[[C. van de Wal Klijn|Wal Klijn, C. van de]]||1993||Oudercomite van de Sint Willibrordusschool Deurne-Centrum, bestuur basisschool Den Houtenhoek. Medeoprichtster en bestuurslid van de Wilbert Tamboers. Actief voor Avondvierdaagse, Ziekentriduüm, Nederlandse Hartstichting, Zonnebloem, Vrouwengilde en het Missiethuisfront. | |[[C. van de Wal Klijn|Wal Klijn, C. van de]]||1993||Oudercomite van de Sint Willibrordusschool Deurne-Centrum, bestuur basisschool Den Houtenhoek. Medeoprichtster en bestuurslid van de Wilbert Tamboers. Actief voor Avondvierdaagse, Ziekentriduüm, Nederlandse Hartstichting, Zonnebloem, Vrouwengilde en het Missiethuisfront. | ||
|- | |- | ||
|[[A. van der Wallen|Wallen, | |[[A. van der Wallen|Wallen, A. van der]]||1994||Veertigjarig lidmaatschap van Harmonie Sint Cecilia in Liessel, tevens secretaris en tweede dirigent. Leiding Blaaskapel De Peelzwervers. | ||
|- | |- | ||
|[[J. Welten|Welten, | |[[J. Welten|Welten, J.]]||1995||Het gezicht van de Liesselse Boerenbond en secretaris van de tuinbouwvereniging. Lid van de raad van toezicht Rabobank Liessel. Secretaris van ponyclub De Trouwe Vriendjes. | ||
|- | |- | ||
|[[J. Verheijen|Verheijen, J.]]||1990||Bestuurslid van Koninklijke Harmonie Deurne en stichting Gerardushuis. | |[[J. Verheijen|Verheijen, J.]]||1990||Bestuurslid van Koninklijke Harmonie Deurne en stichting Gerardushuis. |